0 oy
1,076 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (103 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Herkese selam öncelikle burdan bize dua edenlere cok   tesekkur ediyorum şukur oglum hasteneeden cikti gittigimizde solunumu cok kotuydu hemen yatis yapti tedavjye basladi gece binlerce sukurler olsunki baya bi duzeldi sabah da ciktik su an az bi nefes alma problemi var normaldede bu durumlarda 15 gun sonra belli olurmus neye zarar verdigi , yemek borusuna zarar verip vermedigi 15 gune kadar belli edermjs eger büzüşme olursa ameliyat gerekebilirmis su an yutma zorlugu falan yok 4kere de ciger filmi ćekildi sukur cigerleride temiz cikti Allah razi olsun ettiginiz dualardan ötürü hangimjzin duasi kabul olur bilinmez Rabbim hepmizin cocuklarini korusun insallah yutma zorlugu yasamaz oglum simdi uyuyo ama oglusumla sizlere burdan kocaman öpücük yolluyoruz cok saolun kizlar<3

25 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Oy çok geçmiş olsun kuzum benim yaa. Ah bu bebisler ne kadar dikkat etsek bir anlık dalgınlık herşeye neden oluyor. Rabbim beterinden korusun kuzum. 
(103 puan) tarafından
Amin cnm benim cok saol
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Çok şükür ya vallahi çok riskli evdeki herşey benimki de geçen duşakabini üstüne devirecekti insan anlayamıyor nasıl olduğunu
(103 puan) tarafından
Aynen oyle cnm Allah korusun
0 oy
(48,696 puan) tarafından
oy poncigim gecmis olsun insallah bisey cikmaz 15 gun sonra
(103 puan) tarafından
İnsallah canim benim
0 oy
tarafından

Ayy yeni gördüm postu canım Allah korumuş çok geçmiş olsun :( insan korkuyor ya çocukların napacağı hiç belli olmuyo bi anlık herşey gerçekten 

(103 puan) tarafından
Evet oyle valla neye dondugumu bilmedim
0 oy
tarafından
Cok gecmıs olsun canım Rabbım yardım etsin 
(103 puan) tarafından
Amin cnm benim saol
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Oy masAllah kuzuya Rabbim korumuş dikkat edin

(103 puan) tarafından
Ederim insallah cnm
0 oy
(177 puan) tarafından
Rabbim korusun onu kanatsız melekler. ❤️
(103 puan) tarafından
Amin cumlemizinki insallah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim MAŞALLAH Yavruna)
(103 puan) tarafından
Cok saol cnm
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canim 
(103 puan) tarafından
Cok saol cnm
0 oy
(76 puan) tarafından
Çok dikkat et solunumuna  allah sağlık versin canim
(103 puan) tarafından
Aynen her an yanindayim
0 oy
(211 puan) tarafından
ALLAH Acil şifalar versin inşallah canım o tür şeyleri kaldırın ortdaa
(103 puan) tarafından
Amin cnm cok saol
0 oy
(101 puan) tarafından
Rabb'im bir daha yaşatmasın inşallah
(103 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim sifasini versin inşallah bı sıkıntı bırakmamıştır geriye. Maşallah bu arada çok tatlı rabbim size bağışlasın☺️

Nasil buldu da icti
(103 puan) tarafından
Temizlik yapiyodun yerde oldugunu gormus
0 oy
(97 puan) tarafından
Çok sevindim cnm ya inşallah daha da iyi olur hiçbi sıkıntı çıkmaz 
(103 puan) tarafından
Amin cnn insallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bol bol ayran icir canim tekrarda cok gecmis olsun
(103 puan) tarafından
Niye acaba ki ?
(1,250 puan) tarafından
Canim ayran sut vucuttaki zehri toksinleri atarmis bizim arkadas tuz ruhunu bir bardaga koyuyor komsudan alip eve geliyo birakiyo binkosede is yapiyo susuyo dalginlikla onu dikiyo kafaya ilk saniyede yakiyo kadini hemn tukuruyo ayran iciyo ve acile gidiyor dr iyiki ayran ictin demis ordan aklimda kaldi baya bi tedavi gordu ama o yemek borusu yanmisti ama hemen anladilar simdi iyi tas gibi Insallah senin evladinda atlaticak amelyata falan gerek kalmiycak
(103 puan) tarafından
İnşallah cnm bende yoğurt verdim amma zehir hattındaki kadın bişey yiyip içirmeyin kusmasın dedi
0 oy
(583 puan) tarafından
Oy kurban olurum o paşaya  bizde çok  öpüyoruz  Rabbim korudu bağışladı çok şükür  inşallah  daha da iyi olacak  annesi sanada çok geçmiş olsun çok zor günler yaşadın Rabbim bi daha yasatmasin  sanada bizede hiçbir anneye de evladiyla  imtihan  vermesin inşallah 
(103 puan) tarafından
Amin cnm amin cok saol
0 oy
tarafından
Kurban olurum ya Rabbim şifa versin inşallah. İnşallah hiçbir zarar vermez hemen iyileşir Rabbim yardımcısı olsun acısını dindirsin inşaAllah hiçbir yeri ağrımaz sağlıkla büyüsün ❤️
tarafından
Sende sağol canım durumu nasıl şuan iyidir inşallah. Beslenmesinde fln bi sıkıntı var mı
(103 puan) tarafından
Yok cok sukur bin sukur emiyo sıkıntısız su an sadece az bi nefes alma problemi var o zmanda hemen oksijen veriyorum duzeliyo dr aksatmadan verirsen duzelir dedi
tarafından
Anladım canım inşallah Allahın izniyle düzelir tamamen dikkat et Rabbim sana bağışlasın
(103 puan) tarafından
Saol cnm saol bir kabustu hamd olsun geldi gecti su 15 gunluk zaman diliminide atlatirsak hayirlisyla
tarafından
İnşallah atlatırsınız canım olacağı varmış Rabbim beterinden korusun inşallah
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ayyy kuzum yerim onu. Şimdi postu gördüm. Safi isminin hürmetine, rabbim şifa versin. İnşallah hicbirseyi de çıkmaz.
(103 puan) tarafından
İnsallah cnm cok saol
0 oy
(477 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum

Nedense resmi görür görmez gözlerim doldu çok masum yaa:((

Benimde 11 aylik oğlum var rabbim evlatlarımızı bize bagislasin
(103 puan) tarafından
Ayyy kiyamam sanada amin hepimjzi n evladini korusun
0 oy
(56 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah'ım şifasını versin