0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
tarafından kapalı
Benim evlenmeden önce konuştuğum biri vardı kardeşimle de iyi anlaşırdılar herneyse geçen gün kardeşim dedi ki gel watsaptan ekleyip profiline bakalım evlendiyse resim falan koymuştur kızı görürüz güzel mi çirkin mi dedi bende öyle meraktan tamam dedim sonra kardeşim Watsaba ekledi ama ne resim ne durum hiçbirşey gözükmüyordu sonra benden ekledik hem resim hem durum gözüküyordu kardeşim büyük ihtimal sen onun rehberine eklisin numaranı silmemis o yuzden sende gözüküyor dedi valla mesaj atasım var niye numaramı silmedin diye sizce atıyım mı napiyim??? Bu arada kötü yorum yapacaklar yapmayın stres olunca troit atağım başlıyor
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

28 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yuvanı yıkmak istiyorsan at, o adamin yuvasini yikmak istiyorsan at. Şerefine bunu sigdiriyorsan at. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesaj atman onu önemsediğini ve onu düşündüğünü numaranı kaydettiğini gösterir sen öyle düşünmesen de o böyle düşünecek evlendi gitti ama beni düşünüyo hâlâ vs vs bence sil gitsin kız kardeşini de uyar ben evli bi insanım bana bi daha böyle şeyler söyleme beni silip silmemiş olması beni ilgilendirmez de geç. Şu an eşinle ayrı olman seni bekar yapmaz ha hâlâ içinde bişeyler varsa bilemem eşinden boşan ona göre hareket et
0 oy
(90 puan) tarafından
Esin sana karsi biraz oyle davrandi diye hemen ihanet mi gecdi aklindan bosanmadan? ALLAH akil fikir versin. Ne gerek var. Zaten ona yazarsan senin evli oldugun halde ona yazdigin icin sana nasil yanasacagini hepimiz iyi biliyoruz. Seytana uyma
0 oy
tarafından
Aslında tek yapmamız gereken biraz empati yaparak yaşamak.. Bence sen eşinle sorun yaşayınca nedense hemen aklına o gelmiş. 
0 oy
tarafından
Eşinle küs olman senin evli bi kadın olduğunu değiştirmez o yüzden atmamalısın. Ayrıca belki o da evlidir onun da evliliğini bozabilirsin sırf eşine gıcık oldun die milleyin huzurunu kaçırma  
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bende evli kadınların aklı beş karış havada olunca stres oluyorum bı küfür edesim geliyor geriliyorum  
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sen stres olmayı coktan haketmissin canım.. aynı şeyi eşin yapsın olur mu .. empati yap doğru bisey mi sence .. o silmemis de sen çok iyi halt etmişsin utanmadan bide eşleştirmeyin yaziyosn..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 198 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.