0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
tarafından kapalı
Benim evlenmeden önce konuştuğum biri vardı kardeşimle de iyi anlaşırdılar herneyse geçen gün kardeşim dedi ki gel watsaptan ekleyip profiline bakalım evlendiyse resim falan koymuştur kızı görürüz güzel mi çirkin mi dedi bende öyle meraktan tamam dedim sonra kardeşim Watsaba ekledi ama ne resim ne durum hiçbirşey gözükmüyordu sonra benden ekledik hem resim hem durum gözüküyordu kardeşim büyük ihtimal sen onun rehberine eklisin numaranı silmemis o yuzden sende gözüküyor dedi valla mesaj atasım var niye numaramı silmedin diye sizce atıyım mı napiyim??? Bu arada kötü yorum yapacaklar yapmayın stres olunca troit atağım başlıyor
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

28 Cevaplar

+5 oy
(1,657 puan) tarafından
Bence baslasın troıd atağın da kendıne gel bı sarsıl iyice
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Kötü yorum alacağını bilmiyor musun da buraya yazıyorsun yazma o zaman şunu kocan yapsın eski sevgilisine neler yaparsın arşa çıkarırsın aldatıldım diye Allah akıl fikir versin
(249 puan) tarafından
Şuan küsüz zaten eşimle kalmıyorum ailesi bana neler ettiği halde gelmiş bana onları savunuyor ortalığı sen karıstırıyon hep diyor bana karşı çok saygısız yanlışını anlayıp özür dilemezse artık onu istemiyorum beni bitirdiler psikolojimi
tarafından
Belli psikolojik sorunlarının olduğu ama bunu kendine yakıştırabiliyor musun ne olursa olsun evli bir kadın olarak yanlış yaparsın küstün üz diye eski sevgiline mesaj atabilir misin yani öyle bişey varsa oda yazıyor dur şimdi eski sevgililerine öyle düşün
(4,961 puan) tarafından
Çok haklısın msbkrm ... Malesef böyle insanlar var işte hayatta.. karşı tarafın o anda sevgilisinde telefonu olduğunu düşün senin yazdığın an..
+4 oy
(544 puan) tarafından
Nasıl zihniyetin war senin ewlisin belliki hemcinsim oldugun için senden utanıyorum sen ve senin gibi kadınlardan nefret ediyorum
+4 oy
(180 puan) tarafından
Size farklı bişey sormak istiyorum. Tiroit atağı ne oluyor bende tiroit hastasıyım ama atak.kelimesini ilk defa duydum 
tarafından
Güzel yorum yapın huyuma gidin :)))
(3,701 puan) tarafından
Bende de troit var ama atak olmadı nedense :)))
tarafından
Allah sizi üstüme gelmeyin huyuma gidin fln hshshsy :D
(249 puan) tarafından
Stres olunca boğuluyor gibi oluyorum sanki boğazımı bisey sıkıyor gibi oluyor doktor troit atağı dedi
(1,657 puan) tarafından
Hııııııııı eskı sevgiline yazarsın sımdı heyecan yaparsın bak dikkat et atak gelır ölur gıdersın  maazallah tel ekranında sevgilinle mesajların kalır rezıl olursun dıkkat et bacımsu :)
+2 oy
tarafından
Sen adamın ptofiline girip bakıyorsun sonra adama niye beni silmedin diye msaj atacaksın yok artık bi de kötü yorum yapmayın demişsin buna başka nasıl yorum yapalım
tarafından
++++ katılıyorum
+2 oy
tarafından

Sen niye benim prfilme bakma ihtiyaci duydun derse niye bukdr arastrdin derse:ermm:

(346 puan) tarafından
Istee aradiqim cevappp sen niye bakiyonnn adamon profiline
tarafından
Eglnce ariyorlar bacim rahat batiyor
+2 oy
tarafından
Ay evet at mesaj yarım kalan aşkınız devam eder....

Bak hiç kötü eleştiri yapmadım kıyamam troidlerin coşmasın diye
+1 oy
(422 puan) tarafından
Bence kessinlikle atma balım bosver bnde o hatayi yaptim ama degmez sakın mesaj atma 
+1 oy
(107 puan) tarafından
Bence mesaj atmamalısın sonra seni hep rahatsız eder huzurun kaçar 
+1 oy
(119,070 puan) tarafından
Hem profile bakmak hem niye silmedin diye mesaj atmak abes olur
+1 oy
tarafından

Aynı şeyi eşinin yaptığını düşünerek empati kur.  

Ondan sonra msj at . 

Allah akıl versin sana
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Tiroid atagi diye bir sey yok bu biricisi,ikincisi de bunu kocaniz yapsa ne yaparsiniz dusunun somra siz yapin.
+1 oy
tarafından
Sen onun profiline bakion sorun yok o seni silmemiş sorun öyle mi 

Bence bi kendine gel 
+1 oy
(6,669 puan) tarafından
Belli ki kafanda bitirememissin bacım evli barklı sin unut gitsin 
0 oy
tarafından
Evlisin artık ona mesaj atman doğru olmaz hala onu düşündüğünü unutmadığını falan zanneder sonra bela olur sana arar falan eşin görürse kavga sebebi yani sil numarasını geçmişi geride bırak 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnce hic mesaj atma bosver gecmiste kalmis sonucta evlisin 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Numaranı silmediğinden rahatsızsan numaranı değiştir yada watsaptan ve telefondan onu engelle canım.Belkide silmediğinin farkında bile değil msj atman doğru olmaz canım
0 oy
tarafından
Senin yaptığını esim yapsa öğrensem kovarım evden aldatmak sadece cinsellikten ibaret değil. Linc alacagini bilr bile yazman ne biliyim yani
0 oy
(671 puan) tarafından

Yok sinirlenmicem sakin kalxammmmm.  Sakin.  Klcam :angry::angry:

0 oy
tarafından
Amac niye mesaj atmak istiyorsun evisin bekar değilisin gunah değilmi yazik degilmi esine az bi empati kur bişey yapmadan once

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 196 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
15 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (68 puan) tarafından soruldu

377,981 soru

11,313,620 cevap

34,748 kullanıcı

...