0 oy
3,594 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Sorum baslıkta evımı ne renge boyatmalıyım en kalıtelk sızce hangı boyadır neler kuşlanıyorsunhz aydınlık ferah bır renk ıstyrm

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kumbejji cnm esim boyaci 
(241 puan) tarafından
Benim ev kumbeji hatta tanidigim herkesin ... Kum beji yada gri açık
(13,202 puan) tarafından
Kız sıkılmadınız mı kum bejinden? Çok okul gibi duruyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama hakkaten en çok satan boya rengi.
(241 puan) tarafından
Yeni bir evim olursa başka renk düşünürüm şimdilik kalsın böyle
tarafından
Evi ferah ve buyuk gosteriyor bn seviyorm
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bence de bej rengii 
(53 puan) tarafından
Kesnlikle marshall deniz kabuğu...okadar güzelki aydınlık be çok hoş duruyor benim evim deniz kabuğu ve kül bulutu karışık
0 oy
tarafından
Lüle taşı eski evimin rengi şu an olsa aynisni yapardım çok sevdim çok güzel di araştır çok güzel bence marka olarak bikmiyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından

image

bir haftalık boya polisan yeni kar boya adı. Eşim boyacı kaliteden anlar. Ha çok iyiyim dersen jotun derim. Dolap için kusura bakma eşim zemini ayarlayamadı daha
(161 puan) tarafından
Cok begendım canım rengı boyke ferah oksun ıstyrm cok guzdl gule gule kullan sana zahmet eşine sprarmısın jotonla polisan bır evın komple bıyasında ne kadar fiyat oymuyor bır evı boya yaptırmak ne kadar tutar
(13,202 puan) tarafından
Valla polisan la 750 boya +1000₺ boyacı parası tuttu ama jotun fiyatılarına tam hakim değil aşağı yukarı 1.5-2 katı fiyatlar. 750 boya da dükkana gelişine tutan fiyat polisanda evim 135 mt. Bir de boya harici usta bul boya dahil verme polisan dersin içinden 2.-3. Kalite boya çıkar bilemezsin. Geçen filli boya diye söylediler favori getirmişler diğer eve he birşey farketmiyor  ikisi de aynı fabrika ürünü ama boyacılar belli olmuyor. Renk olarak beyazların içinde uçuk gri gibi gündüz beyaza yakın duruyor.
(161 puan) tarafından
Evın sımdı resımddkı gbı aynımı duruyor cnm hanı beyazla kremle grı arası gbımı begendım cunku bu rengo dusunecegım
(13,202 puan) tarafından
Beyazla gri canım çok uçuk gri ama her gören bayıldı.
0 oy
(351 puan) tarafından
Kum beji açık gri fil dişi bunlar bildiğim ferah gösteriyo 
0 oy
tarafından
Inci beyazı  çok ferah 

Benim boyamın markası marshall sil pak  boyanın kalitesinden çok memnunum 3 sene oldu yaptirali silip silip kullanıyorum çok kaliteli
0 oy
(48,690 puan) tarafından
deniz kabugu rengiydi sanirim bizimki acik renk
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnm evin boyasida kumbeji canim 
0 oy
(242 puan) tarafından
odalar beji pembe yatak odasım bebek mavisi yanlış hatırlamıyorsam filli boya markasınınkullanmıstık canım
0 oy
tarafından
Marshall tütsü rengi 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İstanbul bejiymis bizim evin duvarlari :D bana sorarsan bildiğin kumbeji ama benim herif yooook o farklı bu farklı bu İstanbul beji diyo bı tık açık bizimki:D en iyisi kumbeji bacım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 755 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Benvesen (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 194 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,224 puan) tarafından soruldu

380,036 soru

11,376,039 cevap

34,862 kullanıcı

...