0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben bakakaldim gözümü dakika ayırmadan inceledim karmaşık duygular içindeydim normal dogumdu bana soru soruyolRdi o anda ben bebeğe bakarak cevap veriyordum . Ne ağladım ne güldüm dönüp.kalmistim tek hatırladığım.cok titriyordumm:'(aklima.geldide ikincide naparim aceba

31 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Cok duygulandım uykum da com vardı tam gözünü yumacaktım doktorum bebeğini gormiyecekmisin dedi o kadar uykum vardı ki duymamamazlikyan geldim birden bi ağlama sesi geldi içim urperdi ve aglayarak güldüm çok değişik bir duygu rabbim.herkese tatirsin
tarafından
Amin canım amin cidden insanın hatunda en değişik gün oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,793 puan) tarafından

Bana hamile iken down sendromlu dediler , ilk gördüğüm an bebeegimde bişey varmı dedim hemşire doktorlara ... Ve onu görünce mutluluğumun tarifi yok <3

(1,793 puan) tarafından
Bizi öyle bir korkuya maruz bırakıyolar ki dokuz ay ne çektiğimizi biz biliriz...
tarafından
Ay ne güzel rabbim sağlıkla.kavistirmus sizee
tarafından
Aynen canım bende unutmuyorum o anı yazını okur okumaz içim ılık ılık oldu sanki o güne tekrar gittim. Kurban olduğum rabbim hiç bir anneyi evladıyla sınamasın. Amin
tarafından
Aminnn canımm aminnn belirsizlik içinde beklemek çok zordu 9 ay boyunca
(1,793 puan) tarafından
Aminnn canm aminnn.. Allah'ım tüm.anneleri babaları sağlicakla kavuştursun evlatlarına..
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Ağladım kap kara bi kızdı en çok sacları ilgimi çekmişti çünkü çok şacliydi ve ben kesin kel olur diye beklemiştim sonrs ebe giydirdi yanıma getirdi öptüm aldı yanına koydu hep bereni izledim sonrs beni hemen diksin diye bekledim sonra sandalyeye oturttu beni bereni de verdi kucağıma o anın tarifi yoktu benim için <3:kissing:

tarafından
Allah ayırmasın sonsuza dek kuzum
(1,426 puan) tarafından
Amin aşkım Allahımda seni evladından sonsuza dek ayırmasın:)
tarafından
ikisinde de ikincide gelecek yold:))
(1,426 puan) tarafından
Oy maşallah kaç haftalık sin:)
tarafından
26 hafta oldu canim
0 oy
tarafından
Sezaryen oldum bebeğimin kilosu 2700 du kaynanam doktor kontrolde söylediğinde ay 3 kilo olsa bari dedi çok takmıştım kilosunu oğlumu cikardilar gördüm minicikti elleri ayakları ohaa çok küçük demiştim 
tarafından
Evet bende bakamam diye çok korktumdu
0 oy
tarafından
Heycan mutluluk sonsuz sükür bir sürü bir sürü sey o acısına rağmen defalarca yaşamak isterim mükemmel bir an eşsiz
tarafından
Evet bende bidaha yasicam.inslalaj
0 oy
(48,660 puan) tarafından
seseryan oldum bebeğim nasil karnim aciyo diye diye beni bebegimin yanindan geçirdiler gösterdiler bu sefer bebegim cok guzel karnim aciyo diye aglamaya basladim. her gelenede bebegim cok guzel diyodum ☺️
tarafından
Allah bağışlasın:))
(48,660 puan) tarafından
amin canim hepimizinkini ☺️♥️
0 oy
tarafından

Bebegim taşikardi sebebiyle erken doğdu ve bebeğim ağlamıyordu hareket etmiyordu :'( yaşadığım tek duygu korkuydu.....

tarafından
Ne sebbeiyle canım anlamdım
tarafından
Taşikardi yani kalp ritim bozukluğu bebegimin kalp atışları çok zayıftı o yüzden erken doğdu miniğim
tarafından
Kıyamam ins iyidir şimdi
tarafından
Çok şükür canim geçti o günler 8 gün kuvözde kaldı simdi bir sıkıntımız yok çok şükür Rabbime şimdi 7 ay 6 günlük teyzesi ❤
0 oy
tarafından
Ayyy cok farkli bi duyguydu anlatamam ya ama her aklima gekdikce mutlu oluyorum yuzume tutular siacikti kendime geldimde yüzüne 1saat bakmıştım bu benim bebeğimi diye cok baskaydi ya cok güzeldi 
tarafından
Allah ayırmasın canimm
tarafından
Amin canim benim seninde
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Benim sezeryandi tam aglayacakken uyumusum :D bebegimi gordum sonrasi yok
tarafından
Allah ayırmasın insallah
0 oy
(7,190 puan) tarafından
Sesim titreyerek anneeem , morarmış bu... sonrasında kanlı yüzünden bir öpücük elimle başını okşama .... Normal doğum bir mucize ...
tarafından
Evet çok zor ve çok degisik
0 oy
(530 puan) tarafından
Ben kızımda hiç ağlamadığı için öldü zannettim korktum sonra doktor ağlattı bak annesi dedi bende ağladım :) oğlum da çok ağladı dikiş atarken sabırsazlandım kucağıma alıp susturmak için :))) şimdi doğuma az kaldı bunda nasıl olucak bilmiyorum 
tarafından
Valla bende ikinciyi bekliyorum.napcam bilmiyom
(530 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok güzel bi duygu hepsi farklı :)))
tarafından
Evet amin camimm
0 oy
(2,963 puan) tarafından

Ben hıçkıra hıçkıra ağlıyordum bu çok güzel diyerek aklima her geldiğinde gözlerim yaşarıyor :'( 

tarafından
Allah ayırmasın canım insallahh
(2,963 puan) tarafından
Amin canım cümlemizi inşallah evlat çok başkaymış Allah acılarını yaşatmasın
0 oy
(125 puan) tarafından
Zorlu bi dogumdan sonra bebeğin aglama aesini duyduktam sonra şükür bitti sonunda demistim dma bagirmaktam bogazim com tahriş olmuştu 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ilkinde o kadar çok sancı çektim ki doğumhaneden odaya tekerlekli sandelye ile değil de sedye ile götürdüler parmagimi oynatmsya çalıştım oynatamadim bütün vücudum taş kesilmiş gibiydi o kadar yorgun düşmüştüm.  Hemen getirmedikler yanima biraz dinlendirdiler beni. Gelince o an ki hissim ne bilim çok farklı tuhaf gig dese korkuyodum birşey olur diye. Ikinci de gözümün önünde hâlâ . Ilk tepkim bu benim mi oldu çünkü ilki beyaz tenli kel di ikinci saçlı esmer bi bebek .
0 oy
tarafından
Sezeryan doğumdu çok heyecanlanıp korkmuştum tir tir titriyordum bian yanağına koyduklarını hatırlıyorum sonra odaya geldim kendime gelene kadar kucağıma alamadım sakinleştikten sonra aldım kucağıma anlatılmaz bir duyguydu
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Çok zor bir doğumdu. Doğduğunda ağlamadı, ağlamadı diye kucağıma bile vermediler. Yoğum bakim hemşireleri doktorları geldi hemen. Bir yandan eşik çıkartmaya çalışıyorlar bir yandan ona bakıyor hemşireler doktorlar, ölme diye yalvardığımı, ertuğrul ben burdayım annem korkma, Ertuğrul diye bağırdığımı hatırlıyorum....
tarafından
Ay çok kötü oldumm iyimi simdi
(2,633 puan) tarafından
1 hafta boşu boşuna küvezde kaldık sadece :) suan 9 aylik  cok sukur herseyi iyi kardesi bile olucak ne diyon :D ama o an çok beterdi...
0 oy
tarafından
Bu kadar guzel bi varligin bnden ciktigina inanmadim ve sanki yuzunu daha onceden gormus gibiydik esimle
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Normal doğum olarak gitmiştim riske girincd genel anesteziyle sezeryan olmuştum o yüzden bi korku vardı. uyandıktan sonra eşim dünyalar güzeli bi kızımız oldu dedi odaya çıktık gördüm direk anneem kızıım demek oldu aldım kucağıma zaten inceledim sadece minik suratını
0 oy
tarafından
İnanılmaz bir haayranlıkla izledim her zerresini içimi titretti bu duygu tarifsiz kelime ler birleşmiyor yani :))
0 oy
(345 puan) tarafından
Ne tepki verecegimi bilemedim 4 gozle bekledigim an gelmisti esim ağladi ama ne ağladim ne güldüm cok farkliydi
tarafından
Aynı bende o durumdaydim

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 877 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 110 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 162 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu