0 oy
688 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Her hafta sonu kaynanama gidiyoruz ara sira hafta içi 1 2 saat kendi ailemle o kadar deglll bugün kaynanamda köydeydik evimize geldik şimdi yarın gene gitcez 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gurbetteyim. Anamı babamı senede bi görüyorum.
(423 puan) tarafından
Kötüymüş yaaa
tarafından
Allah'a hamd olsun ki eşimin ailesi iyi. Aile özlemim dinmese de gurbette yalnızlık çekmiyorum
(423 puan) tarafından
Ne güzel canm
-Reklam-
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Aile binasndayz iyiler sağolsunlar ama yine de kimse annen ailen gibi olamaz çok özledim gurbetlik çok zormuş:(
(423 puan) tarafından
Olamaz tabiki canım Allah yardımcın olsun
(4,889 puan) tarafından
Amiin
0 oy
tarafından
Evet bnmde öyleydi Allah'tan hepsi çok iyi mütevazı insanlardilar yoksa sürekli görmekten gına gelirdi
(423 puan) tarafından
Evet canım aynen
0 oy
(82 puan) tarafından
Off offf Allahim goatermesin yuzlerini koca tarafinin hic biktim artik annemi ozledimm goremiom ha bire kaynana
(423 puan) tarafından
Yakınmısin canım kaynanan
(82 puan) tarafından
Malesef artik yakinim :( esim tayine ankara diye tutturdu geldik diplerine
(423 puan) tarafından
Hayırlısı  öyleymiş canım napcan
0 oy
(310 puan) tarafından
Koca tarafı üst katta Allahtan çok iyi insanlar
(423 puan) tarafından
Ne mutlu sana canm bnmkiletde öyle çok şükür
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Benim kaynanam burda olmadığı için bizde anneme her hafta gideriz ben evlenmeden öncede eşimin tarafını çok görmezdim evlendikten sonra hiç görmemeye başladım sanki iyi oldu biraz  :)) Yani eşimin tarafı derken zaten kaynanamla ayrı şehirde olmadigimiz için burda olan akrabalarinida görmem yani bazen onlar görüp yolumu kesip konusuyolar hepimiz ayni semtteyiz eşimin neyi oluyolar onu bile bilmiyorum baya kalabalıklar 

(423 puan) tarafından
Ennn güzeli valla
(9,626 puan) tarafından
O yönden Allah yüzüme baktı çok şükür gidip talebimiz yok kafam öyle rahat ki Allah herkese böyle kafa rahatlığı versin hakkaten ve kaynanamla falanda uzağız diye aramız gayet iyi yakın olsaydık eminim bizde de pürüzlük olurdu.. O yüzden kimin kaynanası huzur bozuyosa evinden ocağından uzak etsin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Maalesef şehir dışına evlendim akrabayı bırak arkadaş bile yok. Kaynana ile de çalışmıyorum diye aram bozuldu. Ve alt üstüz
(13,202 puan) tarafından
Sorma çalışıyordum aniden işten çıktım sonra eşim iş ararsan çocuğu ertelersin yine yaş 33 dedi tamam o zaman dedim karnım burnumda günlerim sayılı. İğneden ipliğine kendi annem aldı bebeğe. Eşim de kısa bir süre işsiz kaldı. Elektrik faturasını elime tutuşturacak diye öldü. Koca kıştır surat yapıyor. Ha bir de kayınpederimin adını koymayacağız bebeğe ondan.
(168 puan) tarafından
Benim Esim 1 yıldır işsiz ailesi surat yapti başlarına bela olacaz diye bana da laf sokardı sabah kalkıp is bakmaya gondermiyon diye ALLAHTAN ise başladı da suratlarindan kurtulduk
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun. Benimki de 15 gün evde kaldı haliyle eksik oldu gelir bu ay burnumdan getirdi hem benim hem eşimin. Ele güne gelince oğlum işsiz  bu ara sıkışığız ona yardım ediyorum diyo yüzsüz
(168 puan) tarafından
Aa ayni kaynanam oğlum işsiz cok uzuluyom hep içime attiyom hastalandım diyo bi faturamizi ödemediler neymiş bize guvenmesn herkes evine baksın diye milletede biz destek veriyoruz napalim diyorlar
(13,202 puan) tarafından
Sorma bizimki de aynı. Annem destek oluyordu o da beni kullanıyor artık diyip trip attı haklı olarak. Ama ele güne ben yanlarındayım diyo. Deli ediyor beni de.
0 oy
tarafından
Ben kimseyi görmüyorum görmekte istemiyorum 
0 oy
(583 puan) tarafından
Tabiiki Kendim ailemi daha çok görüyorum  çok şükür :)
0 oy
(168 puan) tarafından
Uzaktayım 2 yıllık evliyim yılda 2 kere falan geliyorum ailemin yanina kaynanam alt katta 2 3 günde bir iniyom psikilojimi korumak zorundayım :)
0 oy
tarafından

Kendi ailemi hergun goruorm.Ogluma bakio annem.Is donusu oglumu almaya gidiorz.Kaynanayida ayda yilda bir.Uzaklar cunku 1 saat falan uzakta ewleri cok şükür :angel:

0 oy
(253 puan) tarafından
Maalesef eşimin akrabalarıyla aynı mahallede oturuyoruz ve tabi ki en çok onları görüyorum kendi ailemdense bi tek annem babam kardeşlerim onları görüyorum evlenince ya annene yakın oturursun yada kaynana o yusden belli olmuyor ama ne kadar akrabalardan uzak oturursan az karşılaşırsan o kadar iyi olur 
0 oy
(302 puan) tarafından
evlendikten sonra öle oluyor canım bizde öleyiz annemlerle aynı sehirdeyiz kaynanam köyde ama annemden cok görüyorum 
0 oy
tarafından
Annesine ne kadar gidilirse annemede okadar gidilir 
0 oy
(48,738 puan) tarafından
bize belli olmuyor canımız ne zaman isterse gidiyoruz ben kendi aileme daha cok gidiyorum cok yakin evimiz
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yeni evlendigimizde daha sık gorusuyoduk ama şuanda çok ta sık görüşmüyoruz kayinvalidemlerle..
0 oy
tarafından

7/24 saat burnunun dibindeler 

Birlik oturuyoz :sick:

0 oy
(891 puan) tarafından
Yazin beraber oturuyoz koyde hergun görüyorum kışın ayriyiz haftada  1 2 kez goruyorm
0 oy
(56 puan) tarafından
Eşim oğlum ve ben tek başımıza memeleketten uzağız benim alimde eşimin aileside Malatya'da sene 1 görüyorum iki tarafında :)
0 oy
(119,509 puan) tarafından
Evlendim 18 ay snr ailemi gordum gurbetteyim
tarafından
18 ay mı? Kız nasıl dayandın dayanıyorsun.
(119,509 puan) tarafından
Belcikadayim turkiye cok uzak tam gidicem zaman virus cikti napim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,054 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Meleksss (4,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 373 göst.
9 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

381,326 soru

11,415,666 cevap

34,967 kullanıcı

...