0 oy
985 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
2 yıldan beri telefon şifresini vermedi bana inst face şifrelerini hiç bir zaman bilmedim zaten defalarca ayrılma derecesine geldik ama inatla vermedi güven deseniz yalan a gerek yok güvenmiyorum mecburen evli kalıyorum bu adamla yoksa kaç kere bitirdim ben bunu ama yapamadın az önce telefonuna maximum dan bildiririm geldi aç dedim açtı ama hemem sildi bildirimi ben görmedim 2 saat boyunca yalvardım neyse o aç diye hayır dedi önemli deil hesap özeti dedi açacaktı bana işcep ı açıyordu hayır ondan deil maximum dan geldi dedim acmayacam onu dedi bana kaç kere yalanına denk geldim sustum ama demek açmıyorsun seni adam yerine erkek yerine koca yerine koyarsam bir memleket ağzıma etsin bu da son olsun artık ben iyice bıktım dedim ve inancınız olsun bitti benim icim de ona karşı herşey bırakıp gitsem ev benim o s ktir olup gitsin diyorum annem babam yıkma yuvanı der yine arayı yapar eminim ama bi adamın gizlisi olmazsa bu hareketi yapmaz deil mi ka c kere buna benzer şeyler yaşadık açmadı neyse bana akıl verin kafayı yicem 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herhangi bi bağımlılığı var mı ya da karı kız olaylari
tarafından
Parasını nereye akıttığı önemli gizlemesi zaten başlı başına ayrı bı sorunda
(178 puan) tarafından
Bilmiyorum işte olmaz diyemem yapabilir yani bekarken çok fazla serbest yaşamış şuanda yapar
tarafından
Anladım öğrenmeye çalış muhakkak peşine dus
(178 puan) tarafından
Parasını nereye verdiğini bilmem hiç borçsuz gün ay yıl görmedim hep borcu vardır cebini kazancını hiç demez ya gizli bi yere borcu var ya para yağdırdığı biri ama var bişey eminim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlayamiyorum neden evli kalmak zorundasin?
(178 puan) tarafından
Gidecek yerim yok çocuğum var babasız büyümesin aile ortamında büyüsün diye
tarafından
Ev benim diyosun? Babasiz buyumesin diyosun ama anlattigina gore oyle bir ailede buyucene ayri olmasi daha dogru gibi. Sonucta anliyolar hissediyolaar ve ne gorurlerse onu yapiyolar
(178 puan) tarafından
Evet ev benim Annem gil verdi. Bana bağırıp vurmaya kalktığını görünce çocuk araya giriyor baba anne diye bağırıyor zaten çıkmazdayim bilmiyor.um
tarafından
Katılıyorum ayaza. Ev senin madem aileni sustur o adamı da koy kapının önüne. Mecbur bakıcak sana nafakanı ödicek. Ödemezse söylersin polise hop cezaevine girer bak nasıl ödüyo. Anlamıyorum sevgisiz bi aile DHA mı iyi gelcek sanıyosun evladına. Ben söyliyim ilerde o ana dicek keşke ayrılsaydın diye. Korkmayın hayattan bu kadar ya isterse kadın her seyi yapabilir bahane üretmek yerine ayağa kalkıp savaşın. Yapamam edemem diyenlere çok kızıyorum çok..
0 oy
tarafından
Aldatiliyo demkki
(178 puan) tarafından
Aklıma geliyor artık önce konduramadım ama olur diyorum artık ya bilmediğim yere borcu var para yedirdigi biri
tarafından
Bankaya götürüp dokumaları alırsan ogrenirsn yada tlfnu numarasını kendi tlfnuna yonlendirirsen ogrenirsn
(178 puan) tarafından
Nasıl yapabilrim bunu
tarafından
Işe giderkn eve erkn gel çay yapı icek evde korkuym vs bunları dene once snra o uyuduktan snra al tlfnunu kurcala bak ne var ne yok süslen güzel güzel yemekler yap işten gelince his geldin aşkım yoruldnmu vs vs
0 oy
tarafından
Sevmiyorsan tek çare ayrılmak, diğer türlüsü zulüm gelir sana
(84 puan) tarafından
İşte bundan zararlısın. Çok değer verince öyle bir soğutuyorlar ki. Soğutmayan değişmeyen varsa bilemem
(178 puan) tarafından
Soğuttu beni hep maddi manevi arkasında durdum başı. Ağrısa aklım çıktı ne yapacagimi şaştım
(84 puan) tarafından
Kendimden biliyorum. Hakediyoruz işte. Bende o kadar değer verdim ki şimdi yüzünü göresim yok
(6,681 puan) tarafından
Sen sumeyramisin?
(178 puan) tarafından
Hayir o kim
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kesin bir haltlar ceviriyor ben olsam heralde evi başına yikardım gibi o telefonu onun musait yerine sokardm
(178 puan) tarafından
Yapamıyorum alt komsum akraba b ok gibi yutuyorum herşeyi
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Çoçugun filan varmi,canm peki hic mi vermiyor eli e telefonunu
(178 puan) tarafından
Var 2 yaşında hiç bir şekilde vermedi anneni ara derim yine vermez ararsa da tuş kilitler verir
(2,049 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canm bence eşin birseyler çeviriyor,oyle olmasa verir telefonunu sana mesela elhamdulillah benim esim telefonu nu bana verir şifresini bilirim facebokuna girerim herseyine bakarim
(178 puan) tarafından
Hiç bir zaman bana bunu yaptırmadı bana işte eşinin kıymetini bil sende gerçekten öyle insalar çok zor
0 oy
tarafından
Niye mecbursun canım? Çocuk için mi mecbur değilsin öncelikle şunu diyim eşin baştan beri hatalı senin resmen güvenini sarsmak kendindn nefret ettirmek için uğraşmış ve kaç yıldır aynı şeyleri yapıyor akla mantığa sığmaz yüz vermeşsin her defasında şifre vermiyor mu al telefonu kır kafasında gitsin yenisini alsın anlsn zorluğu hayatında biri varsada seni oyalamsn soysuzluk etmesin
(178 puan) tarafından
Defalarca sordum yok dedi olsa bile zaten söylemez o öyle sinsi biri ki saklar ruhum duymaz alt komsum akraba bisey duysa el aleme rezil eder beni sesim çıkmıyor işte
tarafından
İnsanlar için değil bacım kendin için yaşa eşin güvenszlik veriyor elalem duysa ne duymasa ne sen ömür tamamlayabilir misin böyle bir eş ile
0 oy
tarafından
Benimde para konusunda kırk takla atıyor artık sormuyorum sorsam da doğruyu duymayacagim biliyorum ama öyle kötü yere gitmediğini biliyorum sadece gereksiz harcuyor
(178 puan) tarafından
Ahh ah nefret ediyorum kendi benim herşeyimi soruyor sorguluyor biliyor ben hiç biseyini sormamaliymisim bizim bunun nereye verdiği belki deil eve alınan belli
0 oy
(291 puan) tarafından
Kız ne yapıyor bu kartlarla senin yanında birine mi verdi acaba şifresini vebali boynuna ya şans oyunlari ya kizlar 
(178 puan) tarafından
Daha önce internetten kumar oynadı gördüm 2 kere oldu bidaha yapmam desi
(291 puan) tarafından
Odur canım Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Evin varmış canım yolla gitsin ne derdini çekiyorsun 
(178 puan) tarafından
El alem ne der diye cekiyorum çocuğun var deyip cekiyorum kimsenin ağzına laf vermeyip deyip cekiyorum yoksa durdurmam onu da
tarafından
Boşver eli kuzum canından kıymetli mi biraz konuşup susarlar
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Hiç bi zamam eşimin face instagram şifresini merak etmedim böyle bişeye ihtiyaç duymadım, neden istiyosunuz ki, güvenmediğiniz bi adamla neden evlendiniz  belki erkek arkadaşlarıyla küfürlü şryler konuşuyor ve sizin görmenizi istemiyor. İnsan kocası şifre vermiyor diye eşinden soğurmu çok saçma. Başka şeyler yapıyosa bilemem tabi ama soğumanıza sebep buysa saçma. Belki sakince sorsaydınız maximum olayını anlatırdı size düzgünce 
(178 puan) tarafından
Icimizi bilmiyorsun işte gülüm daha önce güvenimi sarstı gözüme baka baka yalan söyledi ka c kere düzgünce sordum zaten yinede acmadi
0 oy
(1,446 puan) tarafından

Niye vermiyor ki şifresini. :angel: kesin biseyler gizliyor

(178 puan) tarafından
Mutlaka gizlemese verir kendimi onun yerine koyuyorum bisey yoksa korkacak neden vermesin
(1,446 puan) tarafından
Bugün eşim de face açmış dedi al şifremi verim bende sil dedim bidaha girme evli barklı insanlar ne gerek var faceye falan
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Gizlisi olmayan bir şey saklamaz 

0 oy
tarafından
Ver dedim vermedi mi alırım şak duvara duvar önü dile getirir kökten çözüm yine aksın yine vur bunu neden yapmıyorsunz hayret ediyorum gerçekten

Birde bazı bayanlar gidecek yerim yok diye bahane edip katlanıyor senin Kendi evin koy .... Tekmeyi ne bekliyorsun arkadaşım bir şey yapsa ucundan tutar hak veririz bu adam bariz bişey çeviriyor çocukta çocuk diyorsunuz. Bu çocuğu tek mi yaptın sen hayır kocan haltlar karıştırırken çocuğunu düşündü mü hayır ne diye o adam için çocuğu bahane ediyorsun kusura bakmayın da gerçekten siz kendinize olan sevgiyi saygı çizgisini çoktannn yerle bir ettirmişsnz bundan sonra çekerim dersen o zaman biz bişey diyemeyiz buyur çek hayat senin hayatın
0 oy
(267 puan) tarafından
Babanın sana verdiği evde yaşıyor ve sana bunları yaşatıyor bas tekmeyi defolsun gitsin öyle babası olacağına çocuğun babasız büyüsün daha iyi
(178 puan) tarafından
Yapamıyorum bi türlü git diyemiyorum ailesinden görmediği herşeyi desteği benim ailem yapıyor ama buna rağmen kanı  bozukb
(267 puan) tarafından
Yapamıyorum diye birşey yok canım çocuğun için yapmak zorundasın
0 oy
tarafından
Güvenin bittiği yerde sevgi saygı da olmazmış sizin güveniniz kocaniza karşı bitmiş 
(178 puan) tarafından
Evet tam anlamıyla güvenemiyorum biraz ben paranoya yim kabuk ediyorm hemen kötü dusnuurm
0 oy
(783 puan) tarafından
Valla bacım kusura bakma ama sen kendi evinde ona e. Şşek gibi hizmet ediyorsan ve çocuğu bahane edip bunlara rağmen kovmuyirsan hak ediyorsun bütün bunları. Burda herkes sana kov demiş. Yapamiyorum edemiyorum bilmem ne . O zaman burda derdini açma. Kimse sana katlan düzelir demez herkes doğru olanı demiş artık gerisi senin şerefine kalmış bisey. Bırak elalemi çocuğunun sağlığından psikolijisinden önemli el-alem  
(178 puan) tarafından
Dertleşmek için açtım ben bu postu
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne desen haklsin ya çok zor gizli iş yapan hele teli saklayan herifden killan ne demek göstermemk
0 oy
(82 puan) tarafından
Hayretle okudum resmen saçmalık yaptığı yani benim eşimin bütün sosyal medyası telefonumda açık benimkilerde onda açık ve tüm banka hesapları da yüklü telefonumda eşim Bi sigara alsa bile söyler hesap sormam asla ama bunları ben istemeden yaptı en başından verdi şifreleri

şükür ki hep dikkatlidir bu konularda eşinin Bi karın ağrısı var kesinlikle canım yoksa niye gizlesin ki yani 
(178 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum yemin ediyor öyle bisey yok siye ama
(82 puan) tarafından
Yoksa neden çekinir Bi adam Allah Allah yemin etmesin bari
0 oy
(240 puan) tarafından
Öncelikle eşimin telefonun şifresini hep bilmişimdir instagramı bende açık. Telefonu hep ortalıktadır. Hatta oyun oynarken ben senden oynuyucam der (onun telşne bazı oyunlar inmiyor benimkine indiriyor) al sende benimkinden oyna der. Bu güveni çok sağlayan bir şey bence. Ve evet maximumdan gelen mesaja bende bakardım nereye gitmiş ne harcamış anında görebiliyorsun.  Yalan yok arada eşimin garanti hesabına girerim bakarım ne harcamış nerde harcamış diye. Navigasyonuna bile bakıyorum. Dünya hali yani ne olur ne olmaz. Şükür hiçbir şeyi yok. Ama eşim benden böyle saklasa her şeyini kesin bir boklar yiyodur derim
(178 puan) tarafından
Ya işte ben çok abarttım biraz letgo mesajlarına kadar bakardım sürekli herşeye bakardım hep derdi olsu bitti telefon ve cebimin karistirilmasini sevmem diye ondan mi acaba diyorum yeminler ediyor ki bise yom
(240 puan) tarafından
Ya evet malesef bazen bazı şeylerin dozunu kaçırıyoruz bende öyle. Yapmıyorum desek yalan olur ama içimde içimdeki o dürtüye engel olamıyorum keşke olsam ama olamıyorum. Aşlah bizim de eşlerimizin de yardımcısı olsun :)
(178 puan) tarafından
Amin canım bi yönden dr hakli gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 437 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 551 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 1,337 göst.
29 Aralık 2019 Aile kategorisinde Hayallerbirolsun (465 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...