0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde (2,447 puan) tarafından

Benim leğenim, oklavam falan yok :D hiç almak aklıma gelmedi kullanmam diye düşündüm heralde :D olmazsa olmazlardan yani :D

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şöyle düşündüm de annem sağ olsun eksiklerimi tamamlamamda hep yardımcı olsun çok şükür bir eksiğim yok süpürge makinasının toz torbası bitti onu da işte anca haftaya eşim maaş alınca alabilecem onun dışında yok şükür 
(2,447 puan) tarafından
Sagolsun canim, ne güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle kahve makinam ve elektrik süpürgem he birde deterjanlarim ve viledam 
(6,366 puan) tarafından
Ne eksik demiş kız vazgeçemediginz dememiş :)
(2,447 puan) tarafından
Oyle değil kiz her evde mutlaka bulunanlardan :D kahve makinesi lukse giriyor benimde yok ondan :D
tarafından
Hahshahajsj kuzum ben vazgeçemediğiniz ev eşyası olarak algıladım ahshahaha
(2,447 puan) tarafından
Haha olsun kiz öğrenmiş olduk bende kettle dan vazgeçemem neskafe çok icerim :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Oooo çok var valla :D

(2,447 puan) tarafından
Oo sen iyisin :))
(14,079 puan) tarafından
Kız ne iyim eksik çok var dedim nerem iyi
(2,447 puan) tarafından
Göze batmıyor işte kuzu ne var denince yok dicen tamam :D benim leğenim yok bildiğin hdhhd ne kadarlık olabilir ki ama yok almadık niye almadık bizde bilmiyoruz :D
0 oy
tarafından
Kız ev eksiği hiç biter mi
(2,447 puan) tarafından
Bitmiyor tabi kız bunlar hep olurmuş ya eskilerde bile ondan :D
tarafından
Evet bende var onlar malum yemek yaparken börek için lazım oluyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Püre ezici :Dddddddddddd
(2,447 puan) tarafından
Canim püre bende alicam bi ara inş :D
0 oy
tarafından

Herşeyim tam ama.surekli lahmacun yaparım lahmacun makinesi eksik:ermm:

(2,447 puan) tarafından
Lükse giriyor oda :D alırsın inşallah canım
0 oy
(49,820 puan) tarafından
oklava ve merdane yoktu bendede bu sene aldim ☺️
(2,447 puan) tarafından
Ben hamur falan açmadığımdan lazım olmadı :D
(49,820 puan) tarafından
bende açmıyordum bir iki kez kurabiye yaptim biseyler yaptim su karantinanin ilk gunlerinde o zaman lazim oldu ☺️
(2,447 puan) tarafından
Ekmekcilerdensin sende o zaman :D
(49,820 puan) tarafından
ekmegi zirvede biraktim ben canim bir kez yaptım baktim yapabiliyor musum heyecana gerek yok yeter dedim ☺️☺️☺️
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Deterjan kutusu. Sanki milyarlar ediyormuş gibi hala almamam :) 
(2,447 puan) tarafından
Oyle oluyor kiz milyoncuya gidip tek tek incelemek gerekiyor heralde unutmamamiz için :)
(25,223 puan) tarafından
Aynen valla :))
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Zigon sehpa, çocuğa gardrop, kahve makinesi, mutfak perdesi, ocağın altına dolap yapılacak şimdilik masada duruyor sağlam değil... Tabi hiçbirini halledemicez havalar soğumadan kıza kışlık kıyafet almak öncelik
(2,447 puan) tarafından
Analık işte   Bizde kiraya çıktık ne hali uyuyo ne perde bosver dedim önce çocuk
(1,794 puan) tarafından
Kız perdem yok satenler var tarihi eser eşimin bekarliktan kalma onu astik mecburen
(2,447 puan) tarafından
Benimde kısa geldi yarıda bi odada 2 farklı renk var mesela aman diyorum bosver dursun napim pahali perdeler alamicam
(1,794 puan) tarafından
Kiracı olunca hepsi dert benim odalar da 20 cm kadar uzun geldi yerleri supuruyorlar :)
0 oy
tarafından
Bilasik makinası ya eşim söz verdi bakalım alıcak anne evinde vardı evlenince çok afalladim
tarafından
Kız okadar eksik var ki eşimle ikimiz yaptık herşeyi adama yük olmasın die aldirmadim smdi söz verdi ilk işi almak
(76 puan) tarafından
Benimde kaynatam  sadece camasirla  buzdolabı aldı geri kalanı biz  yapdik hamile oldum icin eşim aldı dayanamadı zamanla hepsi olur benim cogu  şeyim evlendikden  sorna oldu 1 sene icinde 1 tane oturma  ödüm var mesela
(2,447 puan) tarafından
Biz başta konuştuk hersey ortak olacak diye. Yük olmayalım diye en ucuzuna baktık hep
tarafından
Benimki hiç bisey almadı:) bi bileziği yok kolumda :) aman almasinda bide ona laf yaparlar
(76 puan) tarafından
Aynen bi buzdolabinin  lafı olur bizdede hep :D
0 oy
(120,733 puan) tarafından
Şuan ekmek yok
(2,447 puan) tarafından
Evin en küçüğünü yolla kiz :)
(120,733 puan) tarafından
Yuremiyo en kucugumuz ☺️ 6bucuk aylik geri geri emekliyo suan
(2,447 puan) tarafından
Kıyamam hava almis olursunuz kiz gezin gelin
0 oy
(11,246 puan) tarafından

Fırınım yok kız :D

(2,447 puan) tarafından
Benim var da bağlı değil 1 aydir bekliyorum inşallah vidasi falan takılacak :D ama lazım oluyor kiz arada insanın canı pasta börek istiyo
(11,246 puan) tarafından
Isteyince anneme yaptiriyorum :D arka sokagimda annem. Daha iyi kız olmayinca yenmiyo
(2,447 puan) tarafından
Oo çok iyi o zaman senin :D
(11,246 puan) tarafından
o yuzden almiyorum :D 1 sene oldu evleneli
0 oy
tarafından
Çoğu var simdi olmayanda aklima gelmedi annem cegizlik hepsini verdi: )
(2,447 puan) tarafından
Maşallah canım sagolsun annen yapmış :)
tarafından
Sagolsun canim yapti bizde adet kizin tum esyalarini anne verir kendimiz esya almadik hic
(2,447 puan) tarafından
Benimde kardeşlerim anneannem aldı hep hala da alır. Esim de alıştı tabi şimdi kışlıkları yok dursun bakarız hep öyle
tarafından
Benimde bi tek bulasik makinem yok simdi aklima geldi onuda esim diyor annen verseydiya amma kendisine aldiricam annem alirim dedi amma artik yeter baska hepsini verdi ayip istemek durmu iy esimin alir Inşallah
(2,447 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Her seyim var şükür :D

(2,447 puan) tarafından
Maşallah kuzum çok şükür :)
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Okadar cok ki :( fırın bulasik makine oğlum okula başlıcak çalışma masası kızımın yatağı yok bizim yatak odası annemler verdi çok eski perde hali daha say say bitmez.

(2,447 puan) tarafından
Evin eksiği hiç bitmiyo valla öncelik çocuk işte
(3,617 puan) tarafından
Aynen canim ilk is kıyafet cocuklara bide masa alcam idare etmelik
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evleneceğimizde yani 2 yıl önce sinbo elektrikli süpürge almıştım artık çekmiyor elektrikli süpürge alabilsem fena olmaz 
(2,447 puan) tarafından
Alırsın inşallah canım pahallanmis hersey
(7,935 puan) tarafından
Dün fantom marka elektrikli süpürge sordum 550tl dediler
(2,447 puan) tarafından
3 sene önce mağazada 600 tl olan arnica tesla yi internetten 500 e almıştık. İnternete de bak kuzu bazen uygun oluyor
0 oy
(75 puan) tarafından
Kitsplığım yok kitaplatımız perişan durumda salon kitap dolu gönlğmr göre bir kitaplık bulamadım
(2,447 puan) tarafından
2 el falan güzel temiz oluyor kiz bulursun
(75 puan) tarafından
Bakıyorum valla ikşnci el sıfır ama istediğim gibi yok olmadı yaptıracam
0 oy
tarafından
Dusndimde yok heralde hamur kömür yapıldığı için oklavafa var merdanede mutfakta kullanmaya büyük legenim yoktu ekmek yapmaya başlayınca oda oldu ıspanak fln yıkarken iyi oluyor hem .fazlasıyla var heralde hele mutfakta eksik biseye gelemem eşyalar yeterli olacak bir kepçe battı die yıkayıp onu tekrar başka şeye kullanmak için yetistiremem fazla olması lazım ki işimi görsün. Sıkışmıyim yani
(2,447 puan) tarafından
Bazen lazim oluyor canım benimde kaynana kepçe takımı almıştı slikonlardsn sürekli yıka yıka olmuyor  bende anneminkini alıp gelmiştim :)
tarafından
Benim çelikler ayrı silikonlar ayrı hepsinden ikişer tane seviyorum renkli şeylerdir mutfağa ayrı bı meragim ilgim var başka yeribsusu fln pek düşünmem ama mutfak eşyasına varbolsada sevdiğim şeyi aliyorum
0 oy
(501 puan) tarafından
Elektrikli süpürge.yoktu daha alalı 2 hafta oldu yani vardıda kötüydü Mutfak masammm eksik 
(2,447 puan) tarafından
Benimde küçük kapanıp acilandan var 4 sandalyeliydi 2 si kırılmış 2 kaldı. Bende düşünüyorum ya bakalım
(501 puan) tarafından
Benimki kahve sandalyesinden :( plastik masa benim için en önemlisi o şuan
0 oy
tarafından
Benim de oklava merdane falan yok hiç kullanmadım becere bileceğimi de düşünmedim açıkçası O yüzden onları hiç almadım Diğer türlü her eşyam var olmayanları da annem birer ikişer tamamladı sağ olsun
(2,447 puan) tarafından
Bende yapamam  hele o hamuru yoğurmak kıvamını tutturmak çok zor benim için sıkılıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 422 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 901 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 921 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 659 göst.