0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar

17 Cevaplar

+1 oy
(2,047 puan) tarafından
Seni teline kayıt etmemiş bile değiştir gitsin ya bununla mı uğraşılır benım doktorum cok yoğun olmasına rağmen ilk müsait olunca satırlarca yazar yazamıyosa ses kaydı atar cok ilgili çok memnunum, bosver bunu haftam ilerledi falan diye düşünme, bi tanıdık da bana doktor önerdi ilgili diye ben gittim kadın cevap bile vermıyor en son kendim gittim doktor buldum işte bu doktorum aşırı memnunum sağolsun valla 
tarafından
Aynen öyle yani suan 31+4 um acaba baska doktorlar bakar mi
(2,047 puan) tarafından
Bakar tabiki canım
-Reklam-
+1 oy
(1,105 puan) tarafından
Kuzum değiştir doktorunu . Bende ilk tavsiye üzerine bı doktora gittim çok korkuttu bizi bide suratsız ilgisiz dediğin gibi soruyorsun ona bile cevap vermiyordu ilk gebelikic bişey bilmiyordum.  Sonra başka doktor buldum aynı hastanede ona gittim çok iyi bı doktordu yani tanidik biri yakın arkadaş veya bı abla gibiydi herşeyi güzelce anlatıyordu ben sormadan . Eşime bile ayrı anlatıyordu yani doğumda da beni çok rahatlattı çok güzel yonlendirdi . Hala bı derdim olsa yazarım hemen cevap verir oysa ki ilgilenmek zorunda değil ben doğum yapalı sekiz buçuk ay olmuş sonuçta .

Bence kesinlikle değiştir doktorunu 
+1 oy
(403 puan) tarafından
Benimde öyleydi canm.ilgisiz geldi bana.bende 20.haftalarimi gecmistim degistim.ikinci doktrm cok daha iyiydi.ugrasma degistr gitsn ilgili bi doktor bul.bende doktorlara internetten bakıp yormlarini okuyup öyle gittim ikinciye memnunda kaldım
+1 oy
(48,704 puan) tarafından
benimde eltim gitti cok memenundu benimle ilgilenmedi ne kilo ne tansiyon ne seker yüklemesi bebegi bile gostermedi bir.kez gosterdi
tarafından
He bide o var tansiyon kilo felan hic ilgilenmiyor normalde bakarmıs esimin kuzeninkine bana bikere bile bakmadi
(48,704 puan) tarafından
ilk birkac gitmemde bakti onun sonrasinda hic ilgilenmedi zaten bıraktı hastaneyi heralde ondan yogunluktan yakinip duruyodu bide devlet hastanesinden gelmiş özele ne bekliyosa sifir hastaya bakip para almak istiyodu heralde
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yogunluktan yazamamistir belki
tarafından
Dün cumartesi canım normal ilgilenen bi doktor olsa anlarim ama
(3,617 puan) tarafından
Cumartesi pazar onunda tatili tatilde de is yapamaz ki
tarafından
Ama özel doktor acil bisey olsa bilgilendirmesi gerekmez mi?
(3,617 puan) tarafından
Acil bise olsa acile gidersin canim özel doktor die tapusunu almis olmuoz ki kendini onun yerine kat evi var die çocukları vardir bi hafta sonu var onunda napsin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Haftasonu zaten doktorlar cevap vermez genellikle ve idrar yolu enfeksiyonu da riskli bir durum evet
tarafından
Burda cok ilgili doktorum diyenler var imrendim valla
(6,203 puan) tarafından
Gittiginiz hastanede ki k.dogum uzmanlarinin adini soyadini internette yazip arastirirsaniz hakkinda ki yorumlar cikar direk.Ben doktorumu oyoe bulmustum
tarafından
Bana esimin iki kuzeni kardes ikisi de onda sezeryan yaptırdı biri dhaa yeni dogum yaptı çatın dar normal olmaz demis sezeryan yaptı bende kolaya kaçıyor diye düşünüyorum onlarin tavsiyesiyle gittim pismanim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kız belki işi vardır doktor bu manav değil ya :)
tarafından
Normalde ilgili doktor olsa takmam ama önemli bi soru sonuçta  manavlıkla ne alakası var
(14,079 puan) tarafından
Yoğundur canım bi tek hastası sen değilsin
0 oy
(75 puan) tarafından
Ya benim de doktorum öyle cnm cok ama cok ilgisiz hic sevmedim cok kotu konuyor bazen dun yanina gitdim sinir oldum butun
0 oy
(345 puan) tarafından
Degistir canim degistir bana bi sey yok dedi dedi ilgilenmedi fazla simdi cocugum hastane hastane tahlil tahlil mahvoldu sonra keske dememek icin en azndan baska bi doktr dene
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Değiştir canım doktorunu benim doktorum gece gündüz istediğin zaman beni arayabilirsin demişti ne zaman arasam açar ve mutlaka en geç yarım saat içinde de mesajlarıma cevap verir 
0 oy
(450 puan) tarafından
Kesinlikle degstrdir bnn 3 ayimda degstrdim tedirgindim.ama iyiki degstrmisim deim paramz la niye rezil olalm bnmkide hilgi vermezdi ondan degstrdim 
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım bencede değiştirmelisin 

Çünkü yüzyüze iken de ilgili olmadığını söylüyorsun 

Tamam mesaja cevap vermeye vakit bulamayabilir ama yüzyüze detaylı bilgi vermeli bence 

Sorduğun sorularda seni tatmin edici cevaplar vermeli 

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kesinlikle değiştirmelisin bu ne kız böyle devlet de doğum yaptım dr u 8 .ayımda bıraktım devlete gittim memnun kalmayınca özel olsa o kadar ilgilenmez di kadın yani iyi ki ona gitmemişim o kesin sezaryen yapardı o kadar ilgilendi fln adam cvp vermezdi özel olduğu halde
tarafından
Bende ayni sekil sezeryan derse gitcem dogum evine cnm
(6,825 puan) tarafından
Bu güne kadar neden bekledin onla para veriyorsn sonuç da
0 oy
tarafından
Bacım bide özele gidip para verion seni havada tutması lazım başka ozele git bak nasıl ilgileniolar
tarafından
Evet cnm ya inan pismanım
0 oy
(165 puan) tarafından
Canım doktoru begenmiyorsan değiş mecbur değilsin ki. Ben 2 doğum yaptım kaç doktor değiştim. En son çok iyi bir doktorum vardı o da muayenesi o kadar pahalıki 265 TL. ona gidemiyorum mecbur başka doktor bulucam istediğim gibi olmuyor doktor bulmak zor güvenemiyorum. Sezeryan olucam çok endişeliyim. Hakkımızda hayırlısı olsun. 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Nefret ederim ben telasliyken kailesiz cvp veren insanlardan ağzıma geleni yazasım geldi o doktora 
tarafından
Benim de...
0 oy
(333 puan) tarafından
Degistir canim doktorunu bende gecen sene bi doktora gittim şöyle iyi boyle iyi diye anlattilar ben hic memnun kalmadim agzindan laf cikmiyodu bugun git ikigun sonra gel ile gecti düşük yaptim kürtaj oldum doktoru görmeden operasyon gecirip taburcu oldum o derece alakasizdi. Simdiki doktorumdan coj memnunum gece saat ne olursa olsun arayabiliyorum ozel olmasina ragmen aradigimda ben yokum kadin doguma git mutlaka diye aciklama yapar ilgilenir doktor cok onemli sen değiştir bu doktoru insallah duzgun.birini bulursun
tarafından
Baska hastaneden baska doktor bakiyorum cnm simdi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu