0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (2,591 puan) tarafından
Kızlar gecen kuaföre gittim sacımı boyamaya eşimin akrabası kadın da benimle geldi tek gitmedim ama  cogu kuaför de artık erkrk calısıyor biliyorsunuz saçımı erkek boyadı . Akşamda o akrabada misafirliğe kalıcaktık sözde eşim gelmedi gece geldi beni aldı eve gittik bi ton tartıstı benimle kendi kendine kuaföre mi aşık oldun kendi kendine kurmuş bi ton agır söz söyledi oysaki kendi akrabasına demişti eşime bi kuaför bul sacını boyicak diye ve erkek calıs an oldugunu da biliyordu. Dün de evdeydi ben uyudum asagı kafeye inmiş. uyandım camdan baktım orda mı diye beni gördü  el salladı görünce. Akşam yine kavga küfür erkeklere kafamı cıkarmışım kuaföre aşık olmusum sanki ben şeyim.. Bana telefonumu fırlattı dirsegime denk geldi şişti zor hareket ettiriyorum geldi bi de iyilik yapıcak sıcak suyla ovdu canım cok yandı. Sabahta giderken aklın başına gelene kadar beni arama dedi ben ne yapmışm cok daraldım 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ruh hastası yaa
(2,591 puan) tarafından
Her tartısma da eski eşi için senden üstün diyo niye öyle diyorsun diyorum seni kızdırmak için diyor cocuklarım senden daha degerli diyo barışınca da kızdırdın beni ondan öyle dedim diyor kafayı yicem artık
tarafından
Gerçekten ruh hastası madem eski esi üstündü ne diye ayrildi . deli mi nedir ya sinir hapi kullansin hakim olamiyorsa kendine
(2,591 puan) tarafından
Sinirlenince hep öyle diyor onla geri evlenicem diyor. Barısınca da elin şeyiyle ne işim olur diyor
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Psikolojik hasta bu erkekler
(2,591 puan) tarafından
Kendi izin veriyor üstüne ben adama aşık olmuşum camdan bakmam da bile bi neden varmış. Kendi istedigi kadar gezip tozuyo ben iki bakım yapınca kıyamet kopuyor
(2,575 puan) tarafından
Kız benimki kendi kardesim dediği adamdan kıskandı. İlk zamanlar. Arkadaşı ile aynı yerde çalışıyorduk bazen o arabayla geçerken beni de alıyordu servis dolaniyor diye. Sen onla beni aldatiyon diye kafayı yemişti dengesizler bacım hepsi aynı
(2,591 puan) tarafından
Aşırı dengesizler. Eskiden kendi gelip bekliyordu kuaförde bitene kadar kızım var diye akrabası geldi. Herkes sapık gözlerinde
0 oy
(97 puan) tarafından
Yok artık ya hem senin dirseğine telefonu fırlatıyo canını acıtıyo bide beni arama mı diyo ben olsam yüzüne bakmazdım hem suçlu hem güçlü ben seni zaten hiç aramiycam boşuna bekleme derdim allah kocanı ıslah etsin cnm 
(97 puan) tarafından
Cnm nedemek tokat ya resmen şiddet uyguluyo bu sana ailene  söylesene ben olsam direk söylerdim şiddete asla gelemem ailen belki eşini düzeltirler
(2,591 puan) tarafından
Ailem cok uzakta dün onlara da mesaj attı kardeşiniz cok dengesiz diye onlarda aradı ama acamadım.  ne yaptım bilmiyorum eski eşim senden daha iyi cocuklarım senden daha degerli dedi küstüm sonra geldi sevmeye calıstı sinirli oldugum için uzak durdum kızdırmak için öyle söyledim dedi bende hemen barısmadım gece de bu tartısma kuaföre aşık sın camdan erkeklere bakıyorsun bu muhabbetlere kadar geldi
(97 puan) tarafından
O şuan kendini haklı çıkarmak için bahaneler arıyo anladığım kadarıyla benim eşim bensiz kafede oturamaz kafası estiğinde ben kafamı kaldırıp ona bakamiyosam oda evinde oturucak nediyim cnm sertliğini koy desem şiddet daha çok görürsün benim yüzünden tek çaren babana söylemek benim.babam eşimi ilk evlendigimizde uyardı bi dayağını goriyim kızıma karşı karşında beni bulursun dedi şuanda da öyle babam anında ordayım kızım benden saklama der eşimden de allah var bugüne kadar dayak yemedim yüzüne de söyledim dayak ve aldatma bu ikisinden birini bana yaşatirsan çocuğu da alıp giderim yüzünü de göstermem dedim sende biraz uyar istersen
(2,591 puan) tarafından
Biz kacarak evlenmeye mecbur kaldık canım annemlerle konusuyorum ama babam beni istemedi. Eşim olucak insan maddi konuda bi dedigimi iki etmez ama bu tarz konularda cok değişiyor farklı bi adam oluyor iftara atıyor resmen çöpü dökmeye korkar oldum tartışma cıkıcak diye
(97 puan) tarafından
Bende kaçarak evlendim cnm ilk babam da beni istemedi ama hamile olduğumda affetti senin eşin çok ufak birseyi bahane ediyo  vurmasına izin vermemeye çalış
0 oy
(5,278 puan) tarafından
Eyer haberi olmasaydı kıskançlık derdim ama haberi var üstelik akrabasına da kendısı sylemış bul kuafor dye sanki kötü bişey mi yapmşsn ayy sende arama kendınısi arasın senı vala eşimle tsrtşsam mesaj ble atmıyroum bir kaç saat snra kendısı aryor mesaj atyor ne sinir oldum şimdii 
(2,591 puan) tarafından
Yok atmam zaten mesaj aramam da. Kafayı mı yedi anlamadım
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Bu kıskançlık değil hastalık

(2,591 puan) tarafından
Bu sevgi mi peki
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Beyninde sknti mi var
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Esinin tedaviye ihtiyaci var
(2,591 puan) tarafından
Varda onun icin de tartısma cıkar
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe ne alaka bende açıkken erkek kuaföre saçta kestim fönde çektirdim onun sorunu başka ya kendine güveni yok yada altında başka şey yatıyor Allah yardımcın olsun 
(2,591 puan) tarafından
Bence de başka şeyler yatıyo kıskanmak da farklı bişi iftira atıyor sanki derdi ne anlayamıyorum
tarafından
Sorduğunda söylemiyor mu sebebini
0 oy
tarafından
Böyleleri hastalıkli tipler 

Kıskançlık var bide gerçekten psikolojik olarak tedavi gerektiren kıskançlik var senn esin de onlardan yani
(2,591 puan) tarafından
Ben kıskanınca sen iyi değilsin rahatsızsın diyor onun gibi aşırı tepkiler vermiyorum surat asıyorum ama onun yaptıkları ona göre normal
0 oy
tarafından
Ne kadar ağır bir itham çok kırıcı gerçekten ayıp ya insan eşine şunu söylemeye utanır biraz çekinir kıyamaz söylemeye sana telefonu fırlatinca sende tutup geri ona atsaydın saygısız şey aaayyy sinirlerim tepe çıktı 
0 oy
(90 puan) tarafından
Kiskanclik diyil okuzluk. Bi sey firlatmakda nedir. Aramani bekliyo bide arama beni.deyip. aramamalisin zaten. Akli basina.gelsinKoolun nasil simdi canm
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Eşinden ayrı birde o akrabaya dikkat etmen lazım bence eşin doldurulmuş belli ki 
(2,591 puan) tarafından
Yok canım ona da laf attı abuk subuk
(1,790 puan) tarafından
Kuaförde kim olduğunu ya da seninle ilgilenenin erkek ya da bayan olduğunu nerden biliyor ki. He senin esin zaten bunu takan biri ise seni gönderirken de bilirsin yani sen bunu ona göre davranırsin bu kötü birşey değil ama huzursuzluk çıkmasın diye yaparsın bunu. Sen gayet normal birşey gibi bir durum yaşamışsin da neden bu kadar büyüdü peki bir anda
(2,591 puan) tarafından
O zaten kuaföre bende seninle gelicem dedi sevgiliyken de yapardı hatta kuaförlerle arkadas oluyordu  7 aydır sacımı boyamıyorum arkadasının eşine dilana bi kuaför bul dedi birlikte gidin kadının da bi kuaförü var erkek kücük 20 yaşında dedi gittik sonra kıskanclık yalamaya başladı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 292 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Syma (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 252 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde 28.11.2020& (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.