0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
Kendi annememe hamileyim qaliba soyledim. Testleri atdim. Agladi sevindi sukur etdi. Sakin agir hic bi sey kaldirma dikkat et kendine dedi. Kaynanama gosterdim testleri hayr hamile deyilsin. Hem hamile kalsanda is yapmakdan cekinme. Yap. Agir filan kaldiramam deme. Bende zamaninda yaptim hic bi sey olmaz dedi. Butun hevesimi kirdi hamile deyilsin deyip

11 Cevaplar

0 oy
(13,717 puan) tarafından
Ya böyle diye diye diyeeeeeee düşman oluysnuz Kaynanalara.
(90 puan) tarafından
Ben kinli deyilim. Affederim ne.kotuluk yapsada. Onun yaptigi butun kotulukleri oglu icin gecdim. Ben diyil o bana dusman
-Reklam-
0 oy
(971 puan) tarafından
En iyisi bile bi şveytanlik yapiyor 
0 oy
tarafından
Aynk esimin babaannesi öyle 

Kaynanam üzerime titrerdi hamileyken köye gittik orda yorgunum hamilede olunca malum uyku cok gelir zaten malı yok hâlâ sabah 5 te uyaniyo milletide kaldiriyo

Bende öğleden sonra biraz uyudum tam uyandım orda diyo kız gelinini uykuya alistirmissin iş yapsın kolay dogurur her isi yaptır çekinme diyordu 

Anlayissiz 
(1,307 puan) tarafından
Ayy bnm kaynanam düşüncesi iş yapsn kolay doğurr ne kadar saçma be hamilykn insan çok yorgnda oluyo hpsi oluyo çok anlayşsz insan lar var hiç haz etmiyorum
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Görümcen var mı
(90 puan) tarafından
Var ama p benden cekinir karismaz bana. Iyy niyyetli kiz
(1,790 puan) tarafından
O yüzden sormadım canım yoksa ne bilir kız evladın sevgisini diyecektim ama varmış birde kızı o daha da vahim. Allah sabır versin. Hiç dinleme umursama 9 ay birde logusaligi var bunun ve kendine bunu zehir etme.
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Kaynanani dinleme ilk aylar agir bisi tasima sakın
tarafından
Sevdos post ac atiyim fotomu yorum olarak
Bekle aciyim
Actim ama azo kapatti :((
tarafından
Sansina ......:)))ayri bi  sey yaz bari  adimi yazmissin tabi kapanir . Anlik falan bisey yaz
0 oy
tarafından
Bi konuda hakli surekli dinlenerek gecirirsen dogumun zor olur ağir kaldirma yemene icmene dikkat et bol bol yuru cabucak dogur insallah
0 oy
(48 puan) tarafından
Sana birsey diyeyim mi. Hamileysen kaynanana bile soylemd annen bilsin. Benimkide oyleydi. Bi suru is yaotim kesem asagi indi bi suru igneler vurdum. Sen deger ver kendine bebegine takma onu canim. 
(90 puan) tarafından
Oyle yapicam canm bende. Zaten hevesimi oldurdu hamile deyilsin drdi
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Aynen valla canım annemle ne zmn konuşsam saatlerce soruyo nasılsın derdin sıkıntın varmi aç misin tokmusun iyimisin kötü musun . Ona hal hatır sorunca beni boşver sen kendini düşün bak dikkat et sokağa çıkma aç kalma yorulma hasta olma devamlı böyle devamlı dua eder. Sağ olsun Allah uzun ömür versin. Ta 3 seneki ameliyatimi soruyo nasıl oldu kötü etkisi var mı diye iki saat  böyle konuşuyoz . 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
aha ilk günden gostermis kaynanaligini☺️
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aman deyim canm sakn ağır kldrma bnm kaynanam eşim sakndğı için dikkat ediyomş gbi yapıyordu ama yapcağını yapıyodu ah Bn de çok uğraştım olan sana oluyo dinleme onu ağır kldrma sen sakın bebeğini 
(90 puan) tarafından
Haklisin canm. Butun hevesimide kirdi teste bakip yok hamilelik dedi
(1,307 puan) tarafından
Boşver sen onu testi göstermsydn bile ona ne lazımdı takma kafana onu
0 oy
(107 puan) tarafından
Sen doğru olanı yap kaynananın dediğini değil .  Anneler işte canlarını düşünüyorlar.  Kaynanan dese bile şunu bunu kaldır diye kaldırma .  Bende kaynanamla mutlu bişey paylaşırım canımı sıkar .  Bende anlatmiyroum artık 
(90 puan) tarafından
Evet o an heyecanlandim sevincimden paylasdim simdi pismannim niye soyledim diye
(107 puan) tarafından
Öyle oluyor Gerçekten de

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 476 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynepsoyer (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 449 göst.
0 oy
18 cevap 363 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy