0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (1,455 puan) tarafından

Benim bebe buntabloya göre önde gidiyo annelik işte efham yapıyorum doktarada gidemedim 9aylıktan beri sadece 1 yaş aşısı yaptrdık okdr 16 ayımız btti siz bu tabloya bakıyomısunuz ? Çevremden işte kilolu gibi yorumlar alıyorum morelim bozuluyo

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ebe iyi dedigi icin dikkat etmiyorum oraya
(1,455 puan) tarafından
Ben doktora nerdeyse 9 10 aydır gösteremedim onun için baktım ama ilerde gözüküyor
tarafından
Bnde en son nisanda gittim 1 yasinda  ekimde randevumuz
(1,455 puan) tarafından
Aynı bnde nisanda gttim öncesinde gerçk bi çocuk doktoru 9 aylıkken gördü yani
tarafından
Anladim vnm
-Reklam-
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Sağlık ocağına gidiyorum hemşiremiz persentile göre üst sınır da diyor ama sorun yok diyor erkek bebek :)
(1,455 puan) tarafından
Anladım cnm ben sağlk ocğnada çıkmıyorum koronadan kaynaklı
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Arada bende bakıyorum buraya 
(3,701 puan) tarafından
Öyle merak ediyorum gelişimi önde mi geride mı diye bakıyorum
(1,455 puan) tarafından
Aynen bnde onun için baktm önde gidio ama doktora gtsem mi bilemedim
(3,701 puan) tarafından
Kontrol günü varsa o gün git
(1,455 puan) tarafından
2 ay var daha
(3,701 puan) tarafından
Önde gidiyor diyorsun bekle bence
0 oy
(107 puan) tarafından
Çokmu kilolu boşver çevreni .  Sağlıklı sıhhatli olsun yeter benve
(1,455 puan) tarafından
Bnce gayet  norml 16 aylık 13 kilo boyuda uzun ama tombik yanaklı bide insanların önünde ymk yiyince işte biraz az yedir fln diolar
(107 puan) tarafından
Maşallah diyeceklerine az yedir diyolar . Sen daha iyi bilirsin boşver milleti . Evladını senden iyi kimse düşünemez
0 oy
(1,788 puan) tarafından

Canim sen öyküye 1 yaşındayken kilosu gayet iyiyken bana göre zayif diye post açıyordun yada az yiyor diye evham yapıyordun sanirim ben o zaman sana demistim ki bebeğin zaten tombul maşallah niye tasa ediyorsun cok kilo aldirirsan ona da tasa edersin sonra böyle çok iyi demistim bak dedigim gibi de oldu simdide kilo gibi diyorsun. Ama olsun üzülme bebegin yedigi kadar yedir fazlasını zorlama o büyüdükçe fazla kilolarını atar zaten küçük çocuklarda sorun olacağını sanmiyorum:)

(1,455 puan) tarafından
Oo hatırlıyosun ozmnda hemşire zayıf demişti bana şimdide bayadır görmüyolar ya gören tombul dio bide dişi yoktu dişi çıkınca iştahı açıldı şimdi önde gidiyo biraz :) bende ilk çocukya herşeye takıom
(1,788 puan) tarafından
Benimkinin disi de 12 buçuk aylikken şimdi alt ikisi daha yeni patladi zorla yemek yediyorum eskiden cok daha güzel yiyordu ya inşallah disleri çıkınca hene
(1,788 puan) tarafından
Benimkinin disi de 12 buçuk aylikken şimdi alt ikisi daha yeni patladi zorla yemek yediyorum eskiden cok daha güzel yiyordu ya inşallah disleri çıkınca gene eskisi gibi olur
(1,455 puan) tarafından
Bnmde 12 bçk aylk çıkardı 15 ayında 11 dişi oldu çok zorluydu ama atlattk o arada kilo aldı yinede
0 oy
(10,533 puan) tarafından
Bu tabloyu hiç görmedim duymadım cnm.

Ebe normal diyor tmm sıkıntı etmiyorum
(1,455 puan) tarafından
Ben 9 aydır çocuk doktoruna götüremedim ondan baktım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sağlık ocağındakiler de bu tabloya göre değerlendiriyor .Ben de oğlumu bu tabloya göre takip ediyorum.Hemşire iyi dedikten sonra milletin dediğini dikkate almıyorum
(1,455 puan) tarafından
Doktra gidemedm 9maydır oyuzden baktığımdada yüksek gördüm
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Nereden bakılıyor bu tabloya? 
(1,455 puan) tarafından
Programda ilk alt başlangıç menüsünde var
(2,047 puan) tarafından
Tesekkurler
(2,047 puan) tarafından
Ay bulamadım bende niye yok
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sağlık icagi bu tabloya gore değerlendirme yapıyor doktorlar doğum kilosu üzerinden aynı kilo da doğan bebeklerin aylık ortalamasına göre değerlendirme yapıyor doğru olan da o zaten ben hiç bu tabloya bakmıyorum 
(1,455 puan) tarafından
Sağlık ocğına gidemiyorım 6 aydır çocuk doktorunada 8 aydır gidemedim
0 oy
(774 puan) tarafından
Saglik ocagi gayet guzel dedigi icin takip etmiyorum
(1,455 puan) tarafından
Anladım cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy