0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Bende dayanamam çocuk ağlamasına bı sure sonda ama bu ne dir yaa

Ben hastayım bilen bilir annemi yolcu ettik gelfik çok kötü oldum fln yat dedi uyuyamdm acidan ve kızımı da brkmk istemedm o an neyse kalktım 

Kızımı zorla uyutmaya çalışıyor ağızina vurdu sinirden kızdım aldım konuştum bı sure sonra tamam dedi süs dedi

Gelip alıyor hirpaliyor fln bı iyi davranıyor kıyamaz nrmlde ama ağlaması onu canavarlastrior resmen

Üstüne sakınca gitmeye çalışıyorum kavga etmeyelim diye bend sabır çekiyorum gecenin bu saatinde

Ama kızımıza hiç iyi davranmadi :( aşırı huysuz kızımda bugün ki onjn gerginliği de etkiliyor kesin kiximi 

Ne yapsam şaşırdım

Tek dediğim ne kdr da iyi olsa bir insan Rabbim evladimi bensiz brkmsn kimseye muhtaç olmadan kızıma bakmayı nasip etsin inşallah

Yavrum şimdi ayaklairmfa uyutuyorum yatağı da ayırdım çekyat ya yaticgx kizimla

9 Cevaplar

+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Yaa kiyamam canim ya. Rabbim seni yavrunun basindan eksik etmesin. Hastaligina sifa versin gücün kuvvetin artsin insaAllah... esinin yaptığı cok yanlis insaAllah bidaha olmaz  benim esimde hic ağlamasin ister.sanki ben bayılıyorum aglamasina. Gece uyanıp aglarsa bazen uyku sersemi kizar. Brn zaten baktim susmuyor hemen odadan cikaririm ama. Esimin laf söyleyeceği tutar sinir oluyorum. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eve canım erkeklerin hiç biri kusursuz değil gerçi hepimizin hataları var ama erkekler erekek diye mıdır baska bir havadalar
0 oy
tarafından
Ayyy kiymam yaa ağlıyordu küçücük çocuğa vurulur mu çok yalnış bnm oğlum ağladığı zmn eşim rahatsz olmsn diye ya bn oğlumu alır başka oda gider yada onu yollarım rahat rahat uyusun işte yorgun olmasın diye ama oğluna asla vurmaz bebek o dha Allah sana sabır versin kır o elini ama asla izin verme birdaha bunu yapmasına
(3,770 puan) tarafından
Bende aligorum elinden ama yok geliyor bi süre sorns saatlerdir aynı syleri yaşadık uykusu olmayan çocuğu zorla uyutmaya çalışıyor yaaa
Ben bu halde alıyorum ondan o odada yatıyor sırf ağlaması geliyor diye deliriyor
tarafından
Allah akıl fikir versin gündüzleri nasıl kızına
(3,770 puan) tarafından
Ağlaması olmadığı sürece güzel
Oynarlar ederler telde oyun oynar o ccgm oyun oynar vs
Maalesef ağlama ya karşı aşırı siniri var af dinlemior snra kızıyor kızıma
Mesela odada kendi kendine oyun oynuyor kızım dayanamıyo sesleniyor ediyor fln snra kızım durmayinca da kızıyor bazen böyle oluyor
tarafından
Hmm ağladığı zmn mecbur o zmn onu yanından uzaklaştır gözü dönse dhada kötüsünü yapar Allah korusun hastalık gibi birşey olmuş bunun
(3,770 puan) tarafından
Yok zaten bırakmıyorum canısı sırf bu halde brkmmk için direndm zaten şükür Rabbime güç verdi kızıma bakck
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Vurmak hırpalamak 

Allah kocana akıl fikir vicdan versin

Eşim ne oğlumuza ne de çevredeki bebeklere ve çocuklara asla bu şekilde davranmaz 
(3,770 puan) tarafından
Aslında çok iyidir de çokta dengesizdir
Ağlama sesine hayatta dayanamiyor herkese karşı aynı maaleef

Çocuğun uykusu yok ama anlamıyor illa uyuyack ne oldu kuzumu etkiledi:( gece gece rezil olmayalım diye ses etmedim ama yarın hesabını sorucm
(12,852 puan) tarafından
Ahh kıyamam ya ak kız da kim bilir nasıl korkmuştur
(3,770 puan) tarafından
Sorma valla on rağmen hala baba diyordu gidiyordu yaa kuzum

Oda pişman oluyor ama kendine de hakim olamıyor

Ama yapmaması gereken şeyleri yaptı haddini aştı
(12,852 puan) tarafından
Masumlar daha hiç bir şeyden haberleri yok ki aklı erse belki de gitmez küserdi aşağı da bı link attım baktın mı
(3,770 puan) tarafından
Bende kızıyorjm bazen fln ama bana neler sayıyor ama kendi yaptıklarını gormuyo gözü

Kendisi aşırıya kaçıyor ki erkek eli ya vurmak nedir ki bide erkek eli sert olur

Gördüm ve diyecek birşey yok canım kanım dondu
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Dün Twitter da izledim bu videoyu aklımdan gözümün önünden bütün gün gitmedi 

Bebek bu tabiki ağlıcak biz kocaman insanlar bile ağlıyoruz 

https://www.sabah.com.tr/video/yasam/insanlik-disi-olay-kucucuk-bebegi-insafsizca-firlatti-video
tarafından
Allah kahretsin geberesice aşağılık aaayyy elim ayağım titredi
(12,852 puan) tarafından
Nasıl fırlatıyor yaa nasıl düşüyor acaba hayatta mı :(
(484 puan) tarafından
Bunu hangi ******** cekiyoki elinden almyo çocuğu vlla o kadar kotym ki şuan
tarafından
Allah belasını versin artık o kadar çok şeyi sorgular oldum ki yarabbim şunları niye çarpıp koymuyor kenara ya niye yani çoluk çocuğa tecavüz edenler ortada böyle eziyet edenler ortada sapa sağlam geziyor nefret ediyorum artık bir çarpsa şunları ağızları g.tlerine dönse bizimde içimiz soğusa ne olur ki yani
(10,414 puan) tarafından
Bu neydi yaaaa;( allahın belası pislik zihniyetsiz ay yavrum nasılda canı acımıştır;(
0 oy
(499 puan) tarafından
Ne kadarlık bebegın aglıyo diye vurmak nedir ya
(499 puan) tarafından
Offf yaaa izin verme ne olur şimdiden vuran buyuyunce neler yapmaz. Ben sakayla vurulmasına bile tahammul edemıyorum yada bazen cok yaramazlık yapınca eline falan vurulmasına.  Sende onun için kavga etme ama sakin anında soyle bunu. Yapmasın :(
(3,770 puan) tarafından
Yok eşim öyle büyük zararlar vermez sinirle bı anda yapıyor böyle ama kızına asla kiyamaz çok sever öyle büyüyünce dövmek vs yapmaz yani ki asla izin vermem buna da ben onu kolay büyütmuyorum kizilir edilir bizde zamanında terlik yedik vs (tabi bu şimdi değil büyüyüncr nrml olur )  yarın konusacm zaten bu konuyu ki anneme de yazdım annem görünce mesajı cinleri tepesine cikick kızıma karşı aşırı hassas
(499 puan) tarafından
Hiç bi anne baba kotuluk olsun diye vurmaz ki canım zaten ******** degılse ama o el bi kalktı mı hep kalkar yani alışınca devamı gelır :(o yuzden ona anlat ozguveni yıkılır de bişeyler de. Ne bileyim ya dogru degıl
(3,770 puan) tarafından
Büyük konuşmayayim ama şiddeti affetmem ben herşeyi affettim yeter yani şiddet i affetmem yaptığı anda ne beni nede kızını rüyasında görür

Anlatırkm kuzum da anlar şimdi Allah var ama bı sure sonra yine aynı olur pisikolojisi bozuk biraz
(499 puan) tarafından
Kuzum destek alsın. Gerekirse ilaç kullansın. Benim oglumda o dönemde 21 aylık muhtemelen 2 yas sendromuna girdiler. Bende ustune berbat bi donem yasıyorum eşimle ayrıyım kac aydır barıscam mı bosancam mı muallaktayız. Bazen sabrım tasıyo oglum inanılmaz hırcınlaştı istemsiz sesim yukselıyo. Ozellikle evden biri mudahele edince bende ozaman delırıyorım işte onlara kızıp cocuguma sesimi yukaeltıyorum sırf bunu yenmek için psikiyatr gitcem. İstemıyorum kotu davranmak ona. Ben ona kotu davranırsam o da kotu bi insan olacak ilerde ve mutsuz olacak
0 oy
(123 puan) tarafından
Yorumlarda aslında iyi biri yazmışsın bir çocuğa vuran kişi nasıl iyi olabilir hemde ağladığı için ve sen bunu normal karşılamışsın biri beni çocuğuma vursun varya onun o elini alırım nereye sokacağımı bilirim 
(123 puan) tarafından
Umarım yanına kalmaz allah yardımcın olsun ama ben olsam rezillik falan düşünmem iyi biri yazdığın için böyle bir yorum yaptım
(3,770 puan) tarafından
Çünkü özünde kötü biri değil
Ben onu anlıyorum bende sevmem çocuk ağlamasini elimde olamdan ama bu elimde olmaz sinirlenrm bı sure sonra ama tabiki ben bir anneuim bir erkekden kat kat daha sabırlı ve sakin kalabilioorm

Evime yeni taşındım şimdiden sorun yaşamak istemiyorum ev sahibi üstunde çünkü

Eski evim olsa bende düşünmezdim

Öyle kolay değil maalesef birşeyler cnm.s

Anneme yazdım mesajı görünce çok kizick zaten ona çünkü kızıma karşı aşırı hassas
Anneme gitme durumum vardı kızım yarın özel eğitime ihtiyacı var oraya gidcgx ilkkex diye gitmedim ama giderim büyük ihtimalle
(123 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım umarım annen eşine güzel bi ayar verir
(3,770 puan) tarafından
Ayarı ben ona ayrı kalarak vermeyi düşünüyorum kuzum bakalım yarın bı olsunda
(123 puan) tarafından
Hadi inşallah akıllanır canım
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Benim oğlumda kalktı ağlıyor kalktık eşimle birlikte bakıyoruz bu ağlamasını huy etti bizde kızıyoruz ama işte. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ağzına vurmak nedir ya bugün ağzına vuran yarın neler yapmaz, biz ağlamasına gözyaşına kıyamıyoruz millet ağzına vuruyo Allah akıl versin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Hasretim0160 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 537 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.