0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Kızım 10 bucuk aylık ve şuana kadar annem dışında kimseye uzun saatli bırakmadım kaynanama bile onlarda bırak demiyorlar ztn de bazen bırakayım bndr gezim yada temizlik yapım kafamı toplıyım diyorum tam bırakcam vazgeçiyorum kızım Bna çok düşkün 10 dk oyuna dalsa hemen bni arar kndi evimizde bile böyle yedirmez doymaz doyduğun anlamazlar ağlasa blki kızarlar bağırırlar Bn bağırırım ama kimse bnm çoxouguma bağıramaz çok iyi bakıyorlar aslında Bn hastalandım geçenlerde onlar baktı Bn ayrı odada herşeyini kaynanam yaptı Bn uyuttum sadece el üstünde tutuyorlar kızımı ilk torun ztn olursa 2.3 Bnden olucak başka yok çünkü oraya bıraksam aklım kalıyo bide düşünüyorum Bn şimdi bırakamıyorum ama yarın Bi gün birsey olur Rabbim tarafından uzunca Bi süre göremem ne bilim akıl verin Bna :((

8 Cevaplar

0 oy
(7,412 puan) tarafından

Bende senin gibiyim canim 15 aylik olacaz daha bi kere mecbur kaldim 1 bucuk saat kaynananma biraktim ozaman biraz küçüktü koyduğum yerde durur aglamazdi. Simdi bana acayip duskun ve daha hic ayrilmadik. Rabbim ayirmasin. Mevbur kalmadikcada bırakmam valla kimseye:ermm:

-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben zorunda olmadıkça bırakmam canım Allah korusun çocuk bu bişey olsa vicdanen rahat edemezsin . Onlar da aynı şekilde kendini suçlu görür emanet olduğu için . O yüzden kimselere bırakmıyorum kızımı 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Henüz çok küçük bırakamamakta haklısın.Benim oğlum da 1 yaşında dışarı beraber gidiyoruz , iş yapacağımda kardeşimi çağırıyorum o bakıyor .İş arıyorum dana işi bulmadan bile oğlumu bakıcıya nasıl bırakıcam onu düşünüyodum.
0 oy
(449 puan) tarafından
Bnm kzmda 4 aylık çalışmaya başlayacak mecbur birakcam. Artık yaşına yaklaşmış yavaş yavaş bırakın bence birilerine 2 3 yaşında daha iyi olur sizin içinde yoksa bağımlı çocuk olabilir ileride.bnde nasıl bıraksam diyorum aklım kalacak ama genede alışmak gerek. Allah korusun bize birşey olsa yikilirlar yavrudanlar.
0 oy
tarafından
Benim kızımda 9 buçuk aylık bana çok düşkün odada bile göremezse ağlamaya başlar babasında bile uzun süre durmaz kaynanama hiç bırakmam  seviş tarzı çok abartı kendini annesi sanıyor gibi anneme bıraksam bakar ama bilmiyorum ya bırakamıyorum bu yüzden aylardır ne gezmeye ne alışverişe çıkmadım hiç temizlikte hafta sonu eşim bakar ben yaparım eşim çok abartıyorsun diyor ama bu zamanda kimseye güvenemiyorum açıkçası kime gidersem gideyim kızım gözümün önünde olacak ayrı bir odaya asla unutmam benim olduğum yerde uyuturum anlayacağın senden beterim
0 oy
(45 puan) tarafından
Mecbur kalmadıkça bırakma. Çok mecbur kalırsan da şunu düşün onlarında canından kanından sonuçta ne kadar merhametsiz olabilirlerki. Arada bırak seninde onlara güvendiğini bilsinler aranızdaki bağda kuwwtlenir. Ben bırakırım kaynanam güzel bakar Allah biliyor. Bırakınca ayrı mutlu oluyorlar 
0 oy
tarafından
Anama birakamiom ki kaynanama birakiyim ha benimki bakamio o ayrı 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Annelik icgudusu canim, bende aynıyım, ben gorumceme bıraktım cok iyi bakar Allah var, ama yinede ara ara yanina gider bakardim isi yarida birakip.

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 360 göst.
0 oy
8 cevap 540 göst.
13 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozglern (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 882 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Miraeymen (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu