0 oy
2,049 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tabi hakli biliyorum dogumdan sonra saldım kendimi ne ev temizleyesim geliyo ne başka bsey yapasim oglum hep beni istyo surekli kucak meme benimde enerjim kalmiyo kendimi toparliyamiyorum bi turlu 4 aylk oglm :( 1 sene 4 aylk evliym

26 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Sen gerçekten bu konuda eşini haklı görüyorsan önce kendinle aranı duzeltmelisin.  Hicbir kadın o sözü hak etmez hele hele de yeni anne olmuş bir kadın asla o sözü hak etmez 
tarafından
Ya  bilmiyorum kafam karsk
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Haha dun esim cok daginiksin dedi kicini kaldirda bi isin ucundan tut  laf etcene dedm 
tarafından
Banada diyo hep artk zoruma gtmeye bssladi
(528 puan) tarafından
Benim vericem cvp evet
(2,704 puan) tarafından
Hahahahaha bayılıyorum yorumlarına :D
+3 oy
(120,011 puan) tarafından
24 saat bebek baksinlar kiclariyla baslarinin yero degisir 
tarafından
1 saat bile bakamiyor
+2 oy
(310 puan) tarafından
Başlarda normal ama kırkın çıktıktan sonra yavaş yavaş toparlanmaya başlamalısın 
tarafından
Kuzum inan toplanmaya calsyorum ama bebegm hic uyumuyo uyumaynca kucak meme istyo
(310 puan) tarafından
Erkekler detaylardan pek anlamaz cammış kapıymış ortalık toplu olsun temiz zannederler ha hiç fırsat olmuyorsa da gayretin yeter kuzum
+2 oy
tarafından
Daha yeni evlisin hemde taze annesin biliyorum zor ama kendini toparlamaya çalış aranıza soğukluk girmesin malesef bazı erkekler çok anlayışlı olmuyo 
tarafından
Haklisin kuzum toplaniyorum ama eşim sabah 10 gibi geldi eve ev dagnkti ona kizdi pissin dedi normalde iş yapmaya 11 de başlarm 2 de biter
tarafından
Oda eşinin kabalığı cnm sen dikkat etmeye çalış cnm yoksa emin ol onun lafları  seni üzer
+1 oy
(1,105 puan) tarafından
Kendi de pis o zaman ucundan tutuversin madem . Her iş kadjnlara bakiyo biraz da onlar yapsa bu taraflar mı incinir
tarafından
Bebegim uyumuyo hic uyumayncada hep aglama halinde eşim ben bakamiyorum al dyo
+1 oy
(2,630 puan) tarafından

Sen erkek bile digilsin deseydin:angry:

Ezdirmeyin kendinizi lutfen esim dun bana tum gun evdesin ben iste yoruliyorum dedi bide tavsiye veriyo bak cocugu sole tut sakinlescek diye tmm dedim al bak ben mutvagi toparlamaya gittim 

Peki ne kadar dayana bildi?

Yarim saat sonra bagirmaya basladi yeter artiiiikkk diye gel şu cocugu sustur susmuyo diye bagiriyo bi yandan buyuk oglum telefonunu almis kaçmis anliycagin yarim saatda delirtdiler adami 

Tabiki ben kazandim sustu bisey diyemedi karimla arami bozdunuz iste dedi şakaya vuruyo guya

Esine sole tmm al bigun sen bak ben ise giderim de

tarafından
Bende verdim eşime bak dye hattta dk tuttum 20 dk bakabildi
(2,630 puan) tarafından
Takma cnm.emin ol çogu ole ise gidiyolarda noluyo aksam eve geldiklerinde yemekleri çaylari hazir
Ya biz bizim izin gunumuz var mi 24 saat ayaktayiz kim yemek yapiyo bize dun esim yemek yapti guya mutfakta bomba patlamisti sanki 1 saat ugrastim temizledim
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Haklımi buluyon esini cidden

Valla esin sacmalamis bir anne kaca bölünmesini bekliyor yani az anlayis.

tarafından
Hakliyim diyo kendsi canm bende bisey demedim hamileyken herşeyimi yapardim hic oturmazdim ana bebek beni yoruyo
0 oy
tarafından
Sana pis diyene kadar gel beraber yapalım ben çocuğa bakiyim desin 
0 oy
tarafından
Kendisi temiz olsun az ev témizlesin canı cikmaz ya 
tarafından
Yok temizlemez bebege bile zor bakyo
0 oy
tarafından
Bence sorun sen de değil eşin böyle bir zamanda anlayış göstermeliydi 
0 oy
tarafından
Ben kendi fikrimi söylemek istiyorum. Bence kadinlar hicbir yönde eslerine fırsat vermemeli. 
tarafından
Haklsn cnm
0 oy
(2,241 puan) tarafından
asil onun zihniyeti pis . hekli degil yetisemiyoruz bazen herseye ki cok normal . ha sirf o dedigi icin degil dendin icin toparlan canim bir uyumasina ev isi yap bir uyumasina yemeğini. uykusu hafifse iki gun belirle aksam esine bir saat ver baksin baksin birgun isini yap birgun kendi bakimini yap. ben kizim dogdugundan beri o kadar hizli is yapiyorum ki sasarsin evi 5 dakikada supuruyom resmen biraz atik almaya calis canim 
tarafından
Bebegm uyuynca yapyorm ams gec saate kalyo mesela 11 de baaslayp 1 buck gbi btyo isim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kendi kıçını kaldırsın yapsin ozaman hey Allahım ya
0 oy
tarafından
Canım bebisin dört aylık olmuş bence toparlanmalisin durmuyirsa hamak la benim kızımda kucak isterdi hep hamak aldım inan uykusuda düzeldi çokta akillandi masllah hamak al kur evine seni rahatlatacaktır ama pis demesi yanlış hiç bı kadın belde yeni anne olmuş bı kadın o lafı hak etmez bı işin ucunda da o tutsun o zmn
tarafından
Hic bsey almyo para yok dyo bebek arabasini zor aldi
tarafından
O zmn naparsa yapsın boşver bende böyleyim de
0 oy
tarafından
Seni bi 4 ay idare edemeyen koca müsveddesinden hayır gelmez. Ben 3 buçuk aylık hamileyim. Hiç bir sorunum yok düşük tehlikem yok. Ama ben çok halsizim sürekli uykuluyum ve karnım sancilaniyor. Bunların dışında önemli bi sorunum olmamasına rağmen hamile olduğumu öğrendiğimiz ilk günden itibaren bana ne ev temizletir ne yemek yaptırır. Çok da ağır bi işi var yorgun argın gelir ev işi yapar yemek yapar. Benim içim asla rahat etmez müsade et yapıyım herşeyi derim kızar bana eve geldiğimde bi iş yaptığını görürsem hakkımı helal etmem der. Seni 1 sene sene idare edemedikten sonra neden hayat arkadaşın oldum der. Tamam herkes aynı olmayabilir ama en azından sana yardımı dokunmuyorsa. Sana tek kelime etmemesi lazım. Ve sende öyle bi kocaya hak veriyorsun. Üzüldüm senin adına
tarafından
Ah kuzum ben hamileyken 1 kez olsun kicimin uzerine oturmadim surekli temizlk yemek bide köye gidp gelrdik son anima kadar herseyi kendim yaptm hâlada  yapmaya calsyorm ama yetisemyorm bebegm uyumuyo hep huysuz
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Hepimize oldu canım zamanında silkelen ve kendine gel  bebek buyudkce de düzene giriyor her şey kafana takma bana da dedi kocam kendini çok saldın diye haklıydı topladım hemen kendimi tabiki rayına oturdu her şey çok şükür bebeğini de yalnız oynamaya durmaya alistr ben öyle yaptım biraz ağliyor ama yapacak bi şey yok bazen ağlamasına da izin vermek gerekiyor hayatı boyunca hep gülmeyecek sonucta bu çocuk hoşçakal
tarafından
Bebegm aglyo zaten hep almiyorum hemen ama coglik cigliga kalyo oyun halisi almak istyorum
(1,012 puan) tarafından
Evet onunla oyalanabilir sende işlerini yaparsın o arada
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Abartmayın kimse insanlık halı eşimde ara sıra cok dagınıksın der bunda kütü bişi yok bnde cok biliyorsan kalk temizle derm tartışma filan cıkmaz anlık bişi zamanla aşarsınız bunları Bn yedi senelik evleym bazen demediğimiz bırakmıyz bazende dersn o süylenen sözler boş takma kafana canm 
0 oy
tarafından
Eğer eşini haklı buluyorsan sende büyük sorun var demek
0 oy
(107 puan) tarafından
Canım sende günde bi iş yap yada bi oda temizlemeye çalış . Hem yeni annesin sen zaten . Eşinede söyle bence destek çıksın sana . 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 921 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,063 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 372 göst.
27 Temmuz 2019 Moda kategorisinde delikodeliko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,128 göst.