0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Kizlsr grip ates eklem ağrıları var gittik test yaptrdik nrgatif cikti korktuk olsa çıkardı degil mi kizlar dunden belli hasta ozelde yaptrdik devlette hemn cikmiomus 250 tlye yaptılar kandan baktılar 

14 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Pozitif olsa cikardi zaten ates dusurucu icsin ya da acil e gitsin bi serum baglasinlar
(662 puan) tarafından
Gittik canm bisi yapmadılar ki ya taylot yaptim terlesin gecer ins
(6,203 puan) tarafından
Aynen terini atarsa gecer guneste cok durduysa gunes gribi de olmus olabilir
(662 puan) tarafından
Aynn canim Butun gun çatıda calisio kaynak yapio
(6,203 puan) tarafından
Buyuk ihtimal ondan olmustur terini atsin kendine gelir
(662 puan) tarafından
Ins canm ya
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
gecmis olsun canim ozelde nerden para kazancan diye dusunuyo 250 nedir ya
(662 puan) tarafından
Aynn canm bide ateş ölçer leri bozuk mu atesi var yani ölçtük bizde atesiniz yok diolar sinir olduk baska ozele gtti esim ölçüttü atesi var dediler gitti bide ordakilerlr kavga etti başka atesolcerle ölçün dedi başka yok dediler bizimkide paraya0 gelince almasini biliosunuz dedi kavga cikrdi snra getrdiler ölçtüler atesolceri bozkmus
(48,690 puan) tarafından
hakkini aramasi guzel ama
(662 puan) tarafından
Aynn arar bizimki
0 oy
tarafından
Canım kekik kaynat az karabiber bal içsin geçmiş olsun enfeksiyon vardır o ateş yapıyordur 
(662 puan) tarafından
Karabibere alerjisi war kuzum ya
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kanda belli olmayabiliyo canim bogaz yada burundan test yapilmasi lazim 
(662 puan) tarafından
Alla alla oluo dediler hatta gecmiste yakalanmış mi yakalnmamis mi o da cikti sonucta ikiside negatif çıktı
0 oy
tarafından
Devlette de hemen çıkıyo eşim gitti iki saate sonuç çıktı eşim eve geldi
tarafından
Aaa hangi şehirdesiniz ki o kadar geç çıkıyo
(662 puan) tarafından
Manisa
tarafından
Uşakta eşim iki ay falan oluyo o zaman teste gitti hemen iki saatte çıktı sonuç eşimi eve gönderdiler
(662 puan) tarafından
Sehir sehir farkli herhlde Allahim ya
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(903 puan) tarafından
Belirtileri malesef covid gibi sonradan pozitife dönen oluyormuş ne olur ne olmaz dikkatli olun siz inşallah değildir Rabbim şifa versin 
(903 puan) tarafından
Tat alma ve koku kaybı var mı, inşallah yine başka bişeydir bu illet hastalık değildir
(662 puan) tarafından
Grip basladi bugun ates halsizlik var canm
(903 puan) tarafından
Tedbirli olun yinede ve devam ederse mutlaka ambulans çağırın
(662 puan) tarafından
Oyle yapcaz artık kuzum.
(6,978 puan) tarafından
Lemnf bezi sismistir buyuk ihtimalle, enfeksiyon belirtisi genellikle o sislik canim. Bende yaşamıştım
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kandan da mı yapılıyor eşim 5-6 defa yaptırdı da heo ağız ve burundan yapıldı?
(662 puan) tarafından
Ne bliyin ya ozele gittik kandan yaptilar
(1,794 puan) tarafından
Siz izole olun her ihtimale karşı. Ateş düşmezse yarin ambulansi arayın. Geçmiş olsun umarım iyileşir
(662 puan) tarafından
Umarım canm odalari ayirdik 2 gundur her ihtimale karso 4 aylik bebegim var korkuyorum
0 oy
(333 puan) tarafından
Hani ber hastane pandemiydi 250 tl mi aldilar teste yuh ya yazik valla
(662 puan) tarafından
Aynn canm valla ya bi kan aldilar baska hicibis yapmadilar
(333 puan) tarafından
Kan tahlili de bilemedim kim test yaptirsa burundan ve bogazdan örnek aldilar diye söylüyorlar. Pozitif olmamasi güzel ama saibeli bi hastane gibi ates olcerleri calismamis felan tuhaf. Baska bi ozel hasaneye de sordunuz mu orasida ucretli mi yapiomus testi
(662 puan) tarafından
Ewet canm oda ayni
(333 puan) tarafından
Canim bide devlete gidin isterseniz 3 gun demisler ama 24 saat de cikio genelde sonuclar
(662 puan) tarafından
Tmm cnm gidelim en iyisi korktum iyice.kendmden degl bebegmden korkuorm
0 oy
(281 puan) tarafından
Benim arkadaşın babası yaptırdı geçen test negatif dediler belirtiler devam edince özele gitti ciğer filmi çekince oradan pozitif olduğu anlaşılmış geçmiş olsun inş değildir siz yinede dikkat edin 
(662 puan) tarafından
Kandan mi yptrmisti.canm.ilk
(281 puan) tarafından
Bilmiyorum canım o kadar sormadım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kanda doğruluk payı yok canım devlet Hastanesi'ne gidip burun sürüntüsü verirseniz daha iyi olur 
(662 puan) tarafından
Gerçkten mi ya.offf
(7,441 puan) tarafından
Siz devlete gidin en iyisi canım insalalh birşey yoktur.saglikciyim şu an çalışmıyorum ama iş arkadaşlarımda hem kandan hem burundan alinan orneklerde pozitif olduğu halde bazılarının kanda negatif çıkmıştı
0 oy
tarafından
Kandan değil boğazdan suruntuyle daha net belli olur devlete gir belirti varsa yapıyor test bı ikigun e tekrar yapyor negatif ciksafa esin soğuk şeyler yedi ictimi klima falan varmı evde
(662 puan) tarafından
Klima var ama cok calistrmayz yattigumiz oda da değil o kdr onlem alioduk ya off
tarafından
Ya belki soğuk aldı ama devlette de test yaptırın mutlkaa kuzum mutlaka yaptırın
(662 puan) tarafından
Tmm cnm gidelim en iyisi
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Gecmis olsun canim cok bilgim yok ama sade kan degil bogazdan burundan  ornek falan aliyorlar diye duymustum. InsaAllah degildir tabi ama. Sizden tek kan mi alındı  250 de cokmus ya Allah vicdsn merhamet versin valla
(662 puan) tarafından
Ewet canm tek tup kan aldlr
(7,411 puan) tarafından
Bilemedim canim gunah almak istemem belki tek kanlada çıkıyordur ama hep duydgum burun ve boğazdan ornek alıyorlar diye.
(662 puan) tarafından
Tm cnm cok tsk ederim bilgin icin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Canım ambulansı ara acilde yapsınlar bi de, Allah korusun ağır belirtiler bunlar
(662 puan) tarafından
Yarin gitsek olur mu ki
(5,492 puan) tarafından
Ambulansla gisin bence,  yoksa en az 3 saat test sırası beklersiniz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim bak az once bi yazi okudum ozellerinde para almamasi gerekiyormus, sikayet edebilirmissin diye ama ne kadar dogru bilemem. Yinede bir saglik bakalnligina veya cimere yazin hastane ismiyle

İlgili bir soru bulunamadı

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...