0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçen bayram önü kaynanam hasta oldu elti oralı değildi görümce calsiiyordu ben vicdan yaptım helal olsun ama enayi yerine konmakda sinir bozuyor

Gene hasta oldu bu sefer ayaklardan kalkamıyorum dio doğrudur ama kızı izinli anası hasta gezmelere gitmiş ariyo beni gel makineyi boşalt gel ev toz uçuyor fln dedi .bende grip ve adet oldum. 

Zehra nerde izinliydi bende kötüyüm bnm evde uçuyor.cocuk durmuyo oda grip unuttunmu dedim

Gezmeye gitti o arkadaşı uzaktan gelmiş dedi. Bende ilk defa dedim senin hasta oldugunu biliyo geç gitsin bnm kendime hayrim yok karnım agriyo gelince yapar dedim gitmedim . Bı kere yaptım mi hep devamlı onu yap bunu yap dio  diğer geline hayatta diyemez

8 Cevaplar

+2 oy
(13,886 puan) tarafından
İyi yapmışsın. Kendi kızı gezmeyi biliyorsa temizlik yapmayı da bilsin. 
tarafından
Her izin gününde gezer zate .evde durmaz.kitulemek istemem çocuğuma herşey alır kız ama yapmiyor annesine.esimde görmüş Zehra gene mangalda dedi hı oylemis dedim. anasına bişi yapmadan gitmiştir dedi bilmiyorum ağrım vardı çıkmadım dedim anlatmadin
-Reklam-
+1 oy
(385 puan) tarafından
Bosversene ya sanami kaldi pis evin ceremesi , iyi yapmissin
tarafından
Şuan gerçekten kendime hayrim yok çocuğum uyudu da az topladım.tam kalkınma aşamasında düşüyor tırmanıyor kalkıyor peşindeyim .kimse için oğlumu rezil edemem
(385 puan) tarafından
Aynen oyle asil o gorumcenin sana yardima gelmesi lazimda iste kimse bunu anlamaz. Sen icini rahat tut canim kendi kizi acimiyor cok şükür acinacak haldede degil ekbet iyilesir yapar temizligini
+1 oy
(450 puan) tarafından
Valal sakin alistrma oyle 1 kere yaparsan  cagirir hep 
tarafından
Başta yaptı elimi çektim eşimde önceden Mihra yoktu dedi sonra hemileydim bayram 4-5auliktim gene bi iki gün bulaşık makinesini boşalttım die aradı bı kaç kez .. şimdi gene yapmaya kalkti
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
İyi demişsin yüzverme hep ister sonra .Kızı varken sen yaparsan nede olsa yengem gelip yapıyor der elini bişeye sürmeyverir
tarafından
Kizida umursamıyor bak saat kaç oldu hâlâ yok .sorsan calsiiyor diolar.ilk evlendigim sene köye bayrama gittik.evde görümce calsiiyor die gelmedi kadın temiz bıraktı mutfağı eve geldi yediigi tava tabak tezgah üstünde makineye bile koymamış baya atismislardi.kucuk değil he p mzn 23olsub
0 oy
(399 puan) tarafından
Herkes gitme demiş ama sen insanlik yap yazıktır bizde bi gün kaynana olacaz unutmayalim beni yanlış anlama lütfen yine sen bilirsin 
tarafından
Gittiigimde hep cagriyo huyu o bı kere bile yetiyo. Kız istesem de gidemem belim karnim.kendi bulaşigimi anca koydum .gribimde
(399 puan) tarafından
Rahatsizsan haklisin canim
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aynen iyi yapmşsn sennde kendine göre işin var rahatsızmışsnda bide seni niye çağrıyo 
0 oy
(48,702 puan) tarafından
gitme canim ev bir gun tozlu dursun camasiri aksama assin kizi 
tarafından
Gelirse asar.daha gelmemiş. Elimi verirsem kol değil bütün vücudu isterler
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Ama yedirip icirmeye gelince once kendi kizlari demi işe geldimi gelin yapsin iyi demissin 
tarafından
Bana biri gelip baksa yeri . Tam yürüme aşamasında çocuk belimi zor dogrultyrm

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 404 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 171 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
0 oy