0 oy
1,105 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
İlk eşinden bir kızı var.ilk karısı bunu boşamış istememiş 7 yıllık evliliğin ardından kadın bolanmak isteniş.bu da direnmiş ama bakmış kadın istemiyor kabul etmiş.

2.eşiyim bir oğlum oldu şu an 1 buçuk yaşında.seninle manyık evliliği yaptım seni sevemedim acele ettim evlenmekle de çocuk yapmakla da dedi ve beni boşadı o akdar ağlamalarıma yalvarmalarıma rağmen istemiyorum dedi.

Benim de ikinci eşindi ilk eşimle çok küçük yaşta evlenmiştim çocuk istememiştim iyiki de istememişim.

Şimdi bu 2.evlendiğim insan kendi keyfinr beni boşadı benim ailem de yok bir bebekle yek yaşıyorum.

Bu adam ailesine güvendi.9 kardeşler .zaten benimle evleiyken de sürekli onların yanına gidiyorduk.bu adam boşanırken ben ailenle yaşarım sen dr ne yaparsan yap dedi bana.şimdi soruyorum size

Bu adam benim vebalime girmedi mi? Bu adam huzur mutluluk bulamasın düzen kuramasın inşallah.bu bebeğin vebalini almadı mı? Aile ablalar insanı mutlu eder mi? Öyle bir ömür geçer mi? Kendi evi var ama sürekli ablalarına gidiyor.

Bit de bu adam üniverditede profesör.3.ye evlenmek istede aileler kızlarını verir mi? İki evlilik iki çocuk var geride?

20 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eden bulur diye bi atasözümüz var canm abla bir gün bakar iki gün bakar üçüncü gün artık istemez üçüncü kez evlense dahi onlada olmaz çünkü adam dikiş tutmuyor geçimsiz sevmiyosa niye evlendi allahın cezası sevmiyosa çocuk niye yaptı 
-Reklam-
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Allahindan bulsun bosver ne b.k yiyosa yesin 
+1 oy
(3,856 puan) tarafından
senin neslegin var mi canim sen nasil geciniyorsun nafakasini oduyor.mu
tarafından
Ee nasıl yapacaksın canım hem çalışıp hem cocuk bakmazsın kı
(50 puan) tarafından
Üst kat komşum bebek bakıyor ona vereceğim okul başlayınca.parayla bakacak tabi.
tarafından
Hım anladım ama sen sen ol asla evlenmeyi düşünme çünkü erkeklerin hepsi aynı oğlunu büyüt evine erkek olur tekrar mutlu olmazsan kaldıramaz psikolojin
(50 puan) tarafından
Aynenn senin gibi düşünüyorum aynen.her harfi bile aynı düşündükkerimizin.tekrar mutlu olamazsam psikolojim kaldırmaz.adam ise git evlen diyor.çocuk üvey babayla mı büyüsün diyorum.ne var ki büyüsün öcü mü üvey baba diyor.iğrenç bir adammış.iğrenç ötesi yok.
tarafından
Böyle diyen bir adam şereften namustan yoksundur zaten bence dua et böyle bir adamdan kolay kurtulduğuna
+1 oy
(237 puan) tarafından
Allahım size hayırlı kapılar açsın. Dua edin, Rabbil alemine sığının. Onu da düsünmeyin, sadece kendinize ve çocuğunuza  odaklanin
+1 oy
(264 puan) tarafından
Bosa dememisler cok fazla akil insani deli eder diye. Kimsede durup.dururkem bosanmaz goruyoruz insanlar nelere katlaniyor katlanamadigina gore dengesi yerinde degilmis. Sahsen insanlar evlenmeye cekinir korkar. Yada oyle bir kadina duserki hayatini mahveder cem cem cevirir ezer kakar sesini cikaramaz bu isler boledir. bos yere gul gbi seni birakirsa cocugundan ayrilirsa Allahda beter eder 
(50 puan) tarafından
İnşallah canım parası ve mevkisi var 2 evi var ama evkerin her birini birer çocuğuna vereveğini söylüyor.gelen kadına ğara yedirir mi bilemem.bana yedirmemişti.
(264 puan) tarafından
Cimri ise yedirmez. Cnku halamada senelerdir yedirmedi bosandilar 2. Esi agzina etti onada yedirmedi smdi kaza gecirdi yatalak oldu ameliyat olacak ilk esine bana donsun demis ida bakmasi icin halamda demis evlerini sat bakici tuttur olmaz diye haber yollamis olecek hala cimri ve bakici ariyor kendine. Kimsede para icin pek gidecegini sanmiyorum zaten evlenecegnide dusunmuyorum ama onunla gecim olmaz bence. Seen hiiic dusunme onu kurtulduguna sukur et adam olsa 2. Kez ayrilmaz kimse 4 4 luk degil onemli olan ahlak namus yerinde oldugunca sabir edip ilerlemek hersey gelip gecici aile olmayi baba olmadi es olmayi idrak edememis o sorumlulugu yok alismis bosanmaya bosver dusunme isin olmasin senin onla kendi kaybeder bi kere yapan yine yapar uzak dur
(264 puan) tarafından
Insan evladindan ayrilmayi goz onune almissa vicdan yoktur he namussuzluk edersin agir sucun olur mecburiyet olur bi sey diyemem yine de burdan cikar cikaracgini
(50 puan) tarafından
Ne namussuzluğum ne ahlaksızlığım oldu canım
Suçum ev işlerini düzenli yapamamam ve aile içinde büyümediğim için onun ailesine hemen alışamamam
+1 oy
(3,078 puan) tarafından
Çocuğun var ve küçük canım dava aç evide sana verirler nafaka da alırsın. Öyle çocuk yap at basindanolmuyor bu isler hakkını aramalısın 
(50 puan) tarafından
Canım aynen öyle oldu çocul yaptı attı başından sorumluluğunu
(50 puan) tarafından
Allahından bulsun
+1 oy
tarafından
Canim ben seni hatirladim daha once de yaziyordun bunu, baska kadinla birlikte olur mu 3. Kez evlenir mi bilmem ne diye. Bak sen artik bosver bu düşünceleri, hayirlisi buymuş.  Cocuguna dahi içi acimayan adam senden aldifi vebali dusunur mu hic. Sende kendi yolunu cizmeye çalış. Evde bos durma cocugun biraz buyusun krese ver calismaya basla surekli su adami takma kafana. Olsun bak bebeğin olmuş yanina kâr.  
0 oy
(583 puan) tarafından
Canim erkek milleti bulur parası ve mevkii varsa sana gelince çok üzüldüm  Allah yardimcin olsun
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Sana mesaj atmıştım dönmedin halini hatırını sormuştum 
(50 puan) tarafından
Canım hiç görmedim bile mesajı uzun. Zamandır girmiyordum buraya afedersin
(1,618 puan) tarafından
Rica ederim evin kendinin mi kira mı o adam bigün Allahından bulacak merak etme
(50 puan) tarafından
Kiradayım canım.bulur mu dersin belasını?
0 oy
(119,252 puan) tarafından
Senin gecimini sagliyomu
(50 puan) tarafından
Canım ben öğretmenim.
(119,252 puan) tarafından
Haa anladim sen sadece rabbime havale et allah onun cezasini verir ahin yerde kalmaz
0 oy
(3,534 puan) tarafından
O ŞEREFSİZLER  VAR YA ADANALILAARAA KURBAN OLSUNLAR GİTSİNLER DE İNSANLIK MERHAMET NE Bİ ADANADAN ÖĞRENSİN GELSİNLER YAV***AK PİÇ TOPLULUĞU ŞEREFSİZLER!!!

Bir önce ki postunu okudum bende adanalıyım kan beynime sıçradı resmen 
(50 puan) tarafından
Canım benim adanalı olduğum için bie gıcık aldılar zaten.adam da ailesine uydu sürekli beni aşağıladı adanalı adanalındiye.kendisi mersinli.adanalı erkeklere kurban olsun.adanalı biriyle evlenseydim böyle ortada bırakmazdı bir bebekle
0 oy
tarafından
Tazminat davası acsan seni sevmiyorum lafından para alırdın kim paragöz derse desin. Seni çöp gibi atamaz. Acsaydın tazminat davasını kazanırdın
(50 puan) tarafından
Canım anlaşmalı boşandık ve şöyle bir madde ekledi şimdi ve ileriye dönük nafaka tazminat talep etmeyeceğim.
tarafından
Ne diyim canım bu devirde 1000 lirayla nasıl bakacaksın. Kaymakamlıga başvursan maaş baglar lar en azından
(50 puan) tarafından
Canık ben öpretmenim maaşım 4500 1000 tl kredi verüyorum.boşandıktan sonra da kredi çektim aylık 1000 tl kredi ödüyorum.o da bebek için aylık 1000 tl veriyor bana
tarafından
Anladım Allah tan mesleğiniz var
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah benim görümceminde dört gözle beklediği şey boşandıktan sonra kardeşinin yanına tekrar taşınması onların gözünde kardeşleri yanlarında daha mutlu 
0 oy
(90 puan) tarafından
Bence susmak yerine cocugunun geleceyini dusunmelisin. Dava ac soy sogana cevir onu. Yaptigiyla kalsin dimdizlak geri zekali bide prafosor. Akli gotunde profosor qaliba
0 oy
(449 puan) tarafından
Şimdi nerde kalıp napıyorsun canım?allah yardımcın olsun.
(50 puan) tarafından
Başka eve çıktım kendiai doğalgazlı evde ben klimalı evde yaşıyorum.kışın bebeğim 2 kez bronşit oldu.öğretmenim.o da aylık 1000 tl veriyor çocuk için.
(449 puan) tarafından
Daha ne olsun cnm öğretmensin.minnet etme  düşünme bile öyle şerefsizlik yapan bir insanı
0 oy
tarafından
Dua edin hayatınızdan çikmış demek ki size layık.değilmiş belki de Rabbim bambaska.güzel bir kapı.acacak o kişi hayatinizdan ciktigi icin sükredeceksiniz ve Allah sizin intikamınızı alacak icinizi ferah tutun
0 oy
(31 puan) tarafından
Daha önceki paylaşımlarınızı da okudum , sanırım gurur kirikligindan kaynaklı bir kabul edememe var. Yoksa sevgi ve aşk değil sanırım. Sadece sizi çok incitmis, acitmis. Ama olanda da olmyanda da bir hayır aramak lazım ,muhteşem de bir mesleginiz var. Geçmiş gitmiş. Bebeğinizle mutlu güçlü sağlam bir gelecek sizi bekliyor. Ne kadar takmazsan o kadar değelisin bu hayatta.
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Allah ıslah etsin 
0 oy
(398 puan) tarafından
Canım oncelikle Allah yardımcın olsun ins merak.etme ama ablalariyla mutlu fln olamaZ ettiğini de bulur emin ol bak.cok.sukur ogretmensin.kimseye muhtaç değilsin cocuginla.mutlu mesut yasa ins sadece okullar açılınca bebeğe kim.bakicak.kuzum.onu ayarladiktan sonra sıkıntım olmaz hepimizin farklı farklı imtihanları var maalesef bazen elimizden bişey gelmiyor 
(50 puan) tarafından
Canım oturduğum apartmanda bir bayan var o bakacak parayla
0 oy
(961 puan) tarafından

Kuzum bütün post karın aynı şeyi anlatıyor 

Biliyorum zor hatta çok çok zor 

Hazmedemiyorsun 

Anlıyorum seni 

Ama kendini paralamak yerine 

Kendine çocuğuna bakarak 

Çok daha iyi durumda mutlu olarak 

Yaşamaya çalışmalısın! 

O da sana yaptıklarına bin pişman olsun 

Ama sen başını eğme 

Sen haklısın 

Haksız duruma düşürme kendini 

Bırak ne hali varsa görsün 

Senden uzak olsun 

Allah kurtarmış seni daha ne istiyorsun ki

Hem ne olursa olsun o adam sana sahip çıkmayacakmış belli 

Sen çocuğuna ve kendine sahip çık! 

Kimseye ezdirme 

(50 puan) tarafından
Çok zorlanıyroum canım.destekçim yok.nir bebekle tek başıma kaldım.onun ve ailesinin bu kadar vicdansız olmasına hayret ediyorum bir de 5 vakit namaz kılıyorlar
(961 puan) tarafından
Canım herkesin dini kendine boşver
Onlar yaptıklarını elbette çekecekler
Anlıyorum zor ama mesleğinde var
Bebeğinde var
Aklı başında bi insansın
Senin yerinde olmak isteyen çok kadın var inan ki
Mesleği olmayıp kocasına mahkum yaşamak zorunda olan
Mesleği olsa bırakıp gidecek olan
Şükret haline
Zaten evli olsan bile mutlu etmezdi bu adam seni
Evlenmek boşanmak çocuk oyuncağı değil ki bugün git yarın gel