+1 oy
1,543 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Biliyorsunuz ben de boşanmıştım ve bir çocuğum var.adamın da her eşinden birer çocuğu var.yani bilemiyorum tamam ben de boşandım ama erkekler gaddar acımasız kolayca boşanabiliyorlar.söylediğine göre iki karısı da normal değilmiş.sizce bunadam iyi br eş adayı olabilir mi?

59 Cevaplar

+20 oy
(13,852 puan) tarafından
Sana tavsiyem evlilik kararı almadan önce otur bir konuş.

1. Eski eşleri hakkında ileri geri konuşuyorsa eksi not ver. Çocuklarınin annelerini kötüleyen adamdan iyi eş olmaz.

2. Boşanma sebepleri neymiş onu öğren.

3. Kadinlara ve çocuklara nafaka ödüuorsa gecim sıkıntınız olabilir. 

Çok iyi düsünüp karar ver ama bence biraz olumsuz gibi.
(6,859 puan) tarafından
Copy++++
(759 puan) tarafından
Çok doru diyorsun kukulimmm
(13,852 puan) tarafından
:)) hız felaket getirir ,  yavaş yavaş düsünüp karar vermek en iyisi.
-Reklam-
+3 oy
(15,681 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2 kişiyi boşaya n seni neden boşanmasın bilemem kader dır ama kader hicaz da insanın elindedir düşün iyice ben olsam hiç evlenmem ikinci kez ağzımı yakmam da herkes farklı işte 
(14,030 puan) tarafından
Ben annem 10 sene oldu boşanalı hala bekar kendi çalışıyor kendi harcıyor ödüm kopuyor evlilikten diyor
(15,681 puan) tarafından
Herkes özgür ben olsam evlenmem ne bileyim artık korkar insan başkasına güvenemez ama kader yine de
(2,443 puan) tarafından
Çok yakın tanıdığım bi abla iki çocuğ vardı. Boşandı başka biriyle evlendi. O da bi zaman sonra eski kayınpederi, kızımla geri evlen tüm mal varliğimı sana vericem demiş. Bu geldi tanıdıgım ablaya "sen imam nikahlım ol onu nikahıma alayım" demiş. Ondan da boşandı senelerdir iki çocuğunu kendi çalışıp okuttu büyüttü. Şuan kızı üniversite okuyor bu sene de düğünü var inşallah. Oğlu da lise okuyor. Yani kendi ayakları üzerinde duran kadınlara zaten hayranım. Ben de olsam evlenmezdim heralde ya
tarafından
Burda bı söz okumuştum yastık değişir kader aynı kalır demişti biri
tarafından
Yaaa ne guzel demis kim demişse
+2 oy
(14,030 puan) tarafından
Ben olsam istemem canım ikiyi boşayan üçüde boşar. İki karısı da normal değilmiş demek şansa bak ikisi de o adamı bulmuş ben güvenmem hiç bir şey tek taraflı değildir ve ben olsam 2.kez evlenmem cesaret edemem 
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Kac kez bosanmis olmasina takilmadim ama her birinden cocugu varmış onlarla olan münasebetine ilgisine bakardim nafaka veriyor mu? 

Kendi cocuguna merhamet etmeyen eşine de etmez 
+1 oy
tarafından
Eski eşinde iki kez evlenip üçüncü kez seninle evlenmişti diye hatırlıyorum bence bu sefer kendine bu kötülüğü yapma bekle 
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Konuşmadan bilemezsin cnm 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bence olmaz 
(50 puan) tarafından
Neden canım?
(1,808 puan) tarafından
Hadi ilk karisi normal degildi ikincide mi normal degilmis kendisinden suc aramaz erkek milleti yine allah bilir tabi benim düşüncem uzak due derim
(1,046 puan) tarafından
Bence doğru sorun adamda ıyi düşün arastr
0 oy
(81 puan) tarafından
Canım insan kimseyi tanımadan yorum yapamıyor ki 
0 oy
tarafından
Hemen evet deme yaşı kaç senin yaşın kaç işi ne çocuklar kimde kalıyor senin çocuğunu kabul edecekmi
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben pek inanmadim adama 
0 oy
tarafından
Ben olsam evlenemem kuzum
0 oy
(6,136 puan) tarafından
On yargılı olmak istemem ama hadi birinci karısı suçlu ikinci karısının ne kabahati vardı derler adama? 
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle canm çocğn da var iyi düşün derim ben
0 oy
tarafından
bu devirde kimseye kolay kolay güvenilmez biz nası burdan bilebiliriz :/
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben yerinde olsam evlenmezdim..2 evlilik yapmiş 2karisida sorunlu ??peki ya kendisi?
0 oy
tarafından
On yargıli olmamak lazım bı görüş anlarsin zaten 
0 oy
tarafından
Valla annanem derki karısı olmuse git yaşayana değil derdi ..

Çünkü mutlaka bi problem oluyo bilemem sen bilirsin cnm bostan yere 2 siylede ayrılmaz bi insan mutlaka bi problemi var adamin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Olur dersek evlencen mi? 
(1,787 puan) tarafından
Kadın fikir danışmış bizden onay istemiyo???
(7,654 puan) tarafından
??? Onay mı vermişim ben allah aşkına insanlar kendilerini bi sekilde ifade ediyor siz niye cevap  verdiniz yerine anlamadim:)))
0 oy
tarafından
Sana tavrı önemli isterse 10 kere evlenmiş ayrılmış olsun bı şans ver ucundan tanı derim belki hayatının fırsatı çoluk çocugun rahat olacaksınız bı dene canm 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Tanışmadan konuşmadan zaman geçirmeden hiç bişey anlayamazsın canım hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(677 puan) tarafından
Ne acelen var kabul etme bence.biraz daha bekle illaki daha iyileri karşına çıkar.

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,094 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,106 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 757 göst.
20 Mayıs 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 897 göst.