0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (16,023 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar çok şükür kayinbabami makineden ayırıp uyandırdılar. Doktor ilk güne göre daha iyi demiş. Sol bacağındaki yanıklar ve yüzündeki yanik iyilesecekmis ama sağ ayak malesef bir daha kullanamazmış. Tek sıkıntımız korona. Korona olduğu için gerekli tedaviyi uygulayamiyorlar. Koronayi atlatırsa InseAllah ayağındaki yaniktan başka bir sorunumuz olmicak. Eşim orda hala tek başına 3 abisi var. 2 gün gidip kalıp geri döndüler. Neden çünkü işleri varmış yevmiyeleri kesilirmis. Babalarından daha önemli sanki alacaklari yevmiye. Benim esimin sanki ısı gücü eşi çocukları yokmuş gibi orda tek başına. Bugün bana foto attı iste barakam diye kaldırımda bir ağacın altında kendine yer yapmış güneş vurmasin diye etrafına karton dizmiş :'(. Benim kocam taşın üstünde yatarken abileri rahat yataklarında yatıyor. Ne zaman geleceksin diye sordum. Belki yarın belki yarından da yakın diyor bana deli ya :).  Valla esimin hakkı ödenmez. Allah ondan razı olsun. 

8 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah eşinden razı olsn babasına bakıyor ilerde onun evladıda ona bakar inş kim neyaparsa onu görür anne baba bulunmaz rabbim başımızdan eksik etmesin hayırlı şifa versin kayinbabaniza
(16,023 puan) tarafından
Herkes yaptığı iyiliğin de kötülüğün de karşılığını alır. InseAllah esimin yaptıkları karşılıksız kalmaz ❤
(83 puan) tarafından
Inş cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sevk edilince nereye gidecek ki karşı gelme demişsin. Babası sonuçta onlar bakmasada birinin bakması gerekiyor 
(16,023 puan) tarafından
Abileri adanada oturuyor eğer sevk edilirse adanaya sevk edilecek. Ama malatyadaki doktorlar daha iyiymiş diye eşim izin vermem gerekirse sokakta yatarım ama babami adana ya sevk ettirmem diyor
tarafından
Orda bakmazlar diye mi istemiyor cnm geçmiş olsun Rabbim şifa versin
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Herkes ne eker ise onu biçer cnm Rabbım evlatlarınız muhtaç etmesin ama onlar da size bakar 

Diğerleri Allah ıslah etsin

Ama genede yüz yuz konus eşinle  öyle şeyler yazma 
(16,023 puan) tarafından
Kız adam benden çok uzakta nasıl yüz yüze konusim. Ben zaten her şeyi derim esimin yüzüne. Ama şimdi yok diye mesaj olarak yazdım
(12,777 puan) tarafından
Öyle de cnm şuan o herşeyi farkında senin söylemen zoruna gider babası o dusumda iken kardeş arası sorun çıkartıyor gibi görünür sun bosver bakan bakar bakmayan bakmaz
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim haklisin esine destek olmalarını bekliyosn ama sana tavsiyem adam zaten skintili boyle muhabbetleri yapmanın zamani degil esinin iyice kafasini dolduruyosun. Adama daha cok yuk bindiriyosun. O suan babasini düşünüyor sen digerlerinin yapmadigi seyi diyosun. Eminim esinde farkında ama simdi sen ona daha cok destek ol gereksiz konuları acma. Allah in izni ile kaynatan iyilesince hersey konusulur zaten. Anladin degil mi canim demek istedigimi. Yoksa sen haklisin kesinlikle 
(16,023 puan) tarafından
Anlıyorum canik haklisin ama işte sınır olunca tutamıyorum kendimi
(7,412 puan) tarafından
Bosver  canim ister se 100 kardes olsunlar 99 u bakmasin sadece esin baksin ama sen yine deme onlarda bakmak zorunda diye. Herkes ne yaparsa kendine yapar canim. Suan sen sinirlenip söylüyosun ama esinin yarasina bilmeden tuz basiyosun.
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama ben böyle konularda ben bakıyorum kardeşim bakmıyor muhabbetlerini sevmiyorum babam o haldeyken diğer kardeşlerim umrumda olmaz aksine ölene kadar benim sırtımda olsun isterim. Sen bide sevk edilirse karışma yazmışsın destek olmak varken. Ne diyim bizim de babamız var ve eşlerimiz de baba...
(16,023 puan) tarafından
O sevk muhabbeti biraz farklı. Sevk olursa hepimizin iyiliği için olur. Kardeş meselesine gelirsek. Eşim orda tek.basina babasıyla ilgilenirken yanında illaki birilerini ister ve kendisi zaten abilerinin yokluğunun farkında
tarafından
Olsun ana babalarımız bize bakarken kimse yardim etmiyo diye serzenişte bulunmadılar sonuçta ben yinede on kardeş de olsam tek başımaymışım gibi bakmak isterim olması gereken de budur
0 oy
(48,708 puan) tarafından
gecmis olsun canim ne oldu kayınpederine

evladinda merhsmetlisini versin Allah

kayinvalidem hastanede yattı basinda refakatci esim kaldi sevgiliydik o zaman eltilerim hastaneye bile gitmediler
(16,023 puan) tarafından
Ayakları yanmıştı canım daha once post açmıştım
Teşekkür ederim.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah esinden razı olsun canim evlatlik görevini yapiyor
(16,023 puan) tarafından
Senden de allah razi olsun
0 oy
tarafından
Canım senin bu fotoyu ben Google görselerde gördüm ya istersen kaldır 
tarafından
Ben de yeni post gibi okuyorum ya..ağustos ayıymış meğer:)
(16,023 puan) tarafından
Unutmuştum canım hatırlattığın için sagol

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 365 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 400 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Kuzeybebesi (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı