0 oy
396 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (245 puan) tarafından
Arkadaşlar 3 aylık kızım var.emmeye alışamadık birtürlü bende sütümü sağarak veriyorum. Birkaçgündür biberon emziği ağzından sürekli kopuyor bu seferde süt genizine gidiyor tıkanıyor. Damağım düşmüş sanki.parmağımı ağzına sokup tavanını yani çukur yeri kaldırıyorum ama düzelmiyor. Boğulacak diye korkarak veriyorum biberonu. 

8 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Canım bunun için bı doktora git yarın damak önemli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum ilk kez duydum damak düşmesini geçmiş olsun  dikkat et ciğerine fln süt kaçmasın
(245 puan) tarafından
Çok yatırmıyorum beslerken. Bayrağa dik tutuyorum korkumdan
tarafından
Aynen kuzum dik besle allah korusun ciğerine fln  gitkesin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Damagina bastirmayin riskli bir durum ve ise yaramiyor.Doktora gidin
(245 puan) tarafından
Doktorlar nasıl çözer acaba bu durumu. İnternete baktım ama birşey yapılmaz kendi kendine zamanla gecer diyor
(6,203 puan) tarafından
İllaki vi cozumu var o yuzden doktora goturmenizi oneririm belki de damak dusuklugu yoktur farkli bi sebebi vardir
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım biberon emziğini kontrol et. Kaliteli olmayanlarda emziğin deliği genişmeyip çok akıtabiliyor. Bunun dışında çocuğun ağzını keşfetmiy diş için kayınıyor olabilir birde lıkır lıkır yapıyorda olabilir. Sende ahtikolik doğal akış uçlu biberon kullanıyorum. Çevirdiğimde içindeki mama damla damla yavaş akıyor ya da akmıyor gibi ve çocuğum çekip vakumlamadan gelmiyor isüesede çok çekemiyor. Ama buna rağmen bir ara ağzında bekletip lıkır lıkır yapıyordu. Tabi ki doktora gitmeniz de en iyibi olur. 
(245 puan) tarafından
Lansinoh vardı. Böyle olunca avent tek damlalı olanını verdim ondada biberonu yarısına gelince uyudu çekerken yoruldu galiba. Bu akşam 3 aya uygun 3 delikli biberon emziği i aldım ama biberon sürekli damağında kopuyor
0 oy
(278 puan) tarafından
Doktur sağlık ocağı böyle seyi bilmiyorlar maalesef benim ki yeni 1 aylık oldu hic kimse bilmiyor ben de kendi elimle küçük küçük cektim olmadi kina yaktim 250 lira büyüklüğün de kafsunin ustunde Çukur yer var ora bingildak iste oraya sürdüm bi iki gün bekledi vala hemen cekti cok güzel emiyo simdi emerken cak cuk diye ses cikartiyorsa bilki düşmüş tam tutamıyor ac kaliyo iste suan çok şükür iyi o Çukur yer pit pit atmali gözünle görmelisin attigini 
tarafından
Evet canım bnde dün gördüm damar gibi atıo resmen bıngıldağı sen kına yaktım dedin düzeldimi sonra tamamen
(278 puan) tarafından
Evet şuan memeyi iyi tutuyi emiyo dama kendi de düşüre biliyormuş yine düşerse yine kına yakacağım bizim gelinin bebeğinin sürekli düşer di kına yakardı 2,gün beklerdi iyi de olurdu vala bende daha dun aldim kafasindan küçücük zaten kendi çıkıyor
tarafından
Umarım birdaha olmaz canım çok geçmiş olsunn
(278 puan) tarafından
Sagolasin sana da gecmis olsun
tarafından
Saol canım :*
0 oy
tarafından
Neden kendin müdahale ediyorsun canım kesinlikle doktora görünmeli günah bi gece uykusunda boğulabilir allahım uzak etsin ihmal etme sakın 
0 oy
(258 puan) tarafından
Bazen damak değil de dil yada dudak bağı yüzünden ememiyorlar. Doktora götürmekte fayda var
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bi dra gotur bence sende elini salma allah korusun enfeksyon filan gecer

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
20 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 60 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Meleniko (688 puan) tarafından soruldu

379,007 soru

11,344,834 cevap

34,808 kullanıcı

...