0 oy
1,785 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından

image

kızlar biliyorsunuzdur post açmıştım eşim olacak herifle aramız kötüydü konuşmuyorduk telefn şifresini değiştirmişdi ugrastm 2 gündür buldm gece uyuyunca bi ara bu kızdan msj geldi onu gördüm snra iyi geceler yazdm kıza kızla konuştum gittm uyandrdim yine inkar ediyor böyle yapiyormusm ewe gelmek istemiyormus ulan dedm benmi namussuzluk yapiyorm ewe gelmek istemion ne adi bi insansn sktr git dedm ağzıma ne geliosa saydım bu kaç oldu bi kere he de yaptm de diyorum yapsam soylerm yapmadığım için böyle zaten diyor ne yüzsüz utanmaz arlanmaz bi insanmış karşıma çıkmış ben artık bittim usandm ya ah şuan hamile olmasaydm huylu huyundan vazgeçmiyor ben kendimi tuketiyorum

17 Cevaplar

+2 oy
(2,891 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun galiba sığınacak yerin yok

Şiddet vesaire yoksa konuşmayı ve karı koca ilişkisini bırakıp çocuğunu doğurup iki çocuğunu belli Bi olgunluk seviyesine getirene kadar aynı evde iki yabancıyı oynamaya gayet tabii hakkın var eşşekk gibi baksın size kadınlıkta beklemesin madem babanın evinden getirmedin çocukları sen. Sonrasına zamanla sakin kafa dingin vucutla karar verirsin şuan gidemezsin hiçbişey olmasa toplum baskısı yapışır yakana ailende yüksek ihtimal nikahında Doğur diye yüz çevirir tahmin ediyorum 
(2,891 puan) tarafından
Ay çok tatlı ❤️ Tuğra da aynı koala gibiydi hala aynı kız:))))
tarafından
Dun ekran resmi atmistin duvar kagidini o kucukluguydu galiba maşallah minik pasama
(2,891 puan) tarafından
9aylık hali o kıyamıyorm değişmeye çok seviyorum o halini :)) şimdi bonus kafalı:))) rabbim çocuklarımıza uzun ömür versin
tarafından
Amin canim cookk opp yerime lutfen
(2,891 puan) tarafından
Sende öp kuzuları ❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım neden boşanmıyorsun ?
(129 puan) tarafından
ailem istemiyor 1 hafta gittim ablamda kaldm kafayı yiceklerdi boşancam diye bi oğlum var şuan kızıma 33 haftalık hamileyim napaym gidip ablamami sığınayim onada yazk deilmi ben napaym kafayı yicem
tarafından
Canım gir bir işe çalış olmadı kadın sığınma evine git ama eşine muhtaç gibi davranırsan zaten sonunda bana dönücek der
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Sesli mesajdane demis kiz canim, ne diyecegimi bilemiyorum bu erkeklere...
(6,978 puan) tarafından
Esine demeden kiza randevu verseydin keske, bi guzel benzetseydin sonrada esini tabi...
(129 puan) tarafından
evli oldugnu bilmiyormuş k.bakma diyor kız
(6,978 puan) tarafından
Afedersin O ******** kocana iyi bi ders vermeli, alttan alma sakın, sen suatukca daha beterini yapacaktir. Ben olsam o telefonu coktan kirmistim.
(129 puan) tarafından
her ne olursa olsun ben suçluyum onun için o kadar yüzsüz utanmaz bi insanki insan demeye bin şahit ister gerçi
(6,978 puan) tarafından
Ah bacimm ne desem bilemiyorum...
+1 oy
(175 puan) tarafından
Yine aldatırım diyorsun sanırım tekrarlamış defalarca neden hâlâ bekliyorsun canım boşanmak için
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sana sabır eşine akıl versin inşallah
(129 puan) tarafından
amiiin Allah razı olsun insllah
+1 oy
(180 puan) tarafından
Esin ne iş yapıyor canim
(129 puan) tarafından
tekel bayide çalışıyor
(180 puan) tarafından
Benim eşimde market işletiyor böyle kayıt ettiqini numaralar var mesajları falan var hiç akıl edip acmamistm müşteriler diye ama şimdi benimde içime kuşku düştü :( Allah yardımcın olsun canım bu arada
(129 puan) tarafından
Allah korusun siz öyle düşünmeyin her erkek benmki gibi namussz değildir
0 oy
(123 puan) tarafından
Yazık değil mi sana bu eziyeti çekiyorsun git sığınma evine çok iyi oralar benim arkadaşım gitti çok memnun halinden iyiki ayrılıp gitmişim diyor. Ben olsam çocuklarımla aç açıkta kalırım yine de o kocan olacak kişinin evinde durmam ekmeğini yemem
(129 puan) tarafından
kendim istedim ewlnmeyi annm evlenme onla dedi direttim smdi ne zman bisey olsa sen istedin sen geberdin onla ewlenmek icin diye hersefernde başıma kalkar bunuda söyledim yine aynı şeyi dedi bide beni suçluyor hala niye telefnunu karistiriyormusum duramıyormuşum anne dediğin böyle olur işte
(123 puan) tarafından
Kuzum benim eşimin ailesi beni istemedi benim ailemde istemedi ben annemlere veriyorsanız verin vermiyorsanız kaçarım dedim eşimin babası bizi sildi ama biz vazgeçmedik eşim iki ay annesiyle gelip bizim evde kaldılar biraz para topladık babam ile annem düğünümüzü yaptılar 2 yıl oldu annemler hep arkamda durdular eşimin babası hala bizimle konuşmuyor
(129 puan) tarafından
Allah seninde yardımcın olsun canm insllah yakn zmanda düzelirsiniz inşallah Allah büyük siz mutlu olun gerisiylede düzelirsiniz inşllah
(123 puan) tarafından
Hiç umurumda değil valla biz çok mutluyuz kimseyi takıp huzurumu bozamam önemli olan kocam allah seninde yardımcın olsun canım
(129 puan) tarafından
aynen öyle valla en önemlisi o zaten kocan iyi olsun insan olsun gerisini elele verir düzeltirsiniz zaten
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah sabir versin sana canim ailen destek oluyorsa ailenin yanina git
(129 puan) tarafından
istemiyorlar
0 oy
tarafından
Güzel kardeşim madem bu adam hep böyleydi niye iki tane çocuk yaptın yazık değil mi sana onlara bu adam baba olmayı hak ediyor mu şimdi 
(129 puan) tarafından
oğluma hamileyken görmüştüm sonra duzeldi diye 5 yasnda oğlum bi tane daha bebe yapalm dedi ben ne bileyim hamileligmde bana neler çektirdi bende bin pişmanım şuan
tarafından
Valla zor Allah yardımcın olsun insan diyecek bişey bulamıyor
(129 puan) tarafından
amin çok saolun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Affetmekle hata ediyorsun kendine yazık degil mi zaten affettiğin için onun gözünde değersizsin hala boşanmıyorsun kendin edip kendin buluyorsun kusura bakma ailem istemiyor diye bşy yok bir kadın bir erkeğe köle olamaz ve sen olmuşsun gençliğine yazık birde hamilesin yani böyle bir adamdan ne akla hizmet kaç oldu okuyorum artık yazdım ailenede yazıklar olsun ne biçim aile o öyle ne b.k yerse yesin sonucta eve geliyo ne demek Allah aileninde hayırlısını versin 
(129 puan) tarafından
ailem arkamda olsa böyle olmaz zaten ne olursa olsun sesini kes diyorlar anneme diyorum bugunkini niye duramiyorsun yatıp uyumuyorsun telefnunu karistiyorsun diyor bana gene ben suçlu oldm anne diyorm farkndaydim biriyle konustugnu buldum çikardım işte diyorum yok zaten onun öyle yaptigni biliyormuşuz niye duramiyormusum vallaha bıktım ya ne yaparsam yapaym ben suçluyum
0 oy
tarafından
Yazık çok yazık kendi pisliğinde bstsın allahım doğru yola getirsin inşallah yaa gül gibi karın gül gibi yavrun doğacak gül gibi kızın olacak hala utanmadan nasıl kendi erkeklik gururuna yedirip başka kadınlarla konuşabiliyorsun yaa rabbim uzak etsin canım ama bn kendi eşimde böyle bişi görseydim bnmde gidecek bir yerim olmadığı için boşanamazdım ailem sıkıntı etmezdi ama bn kaçarak evlendim birdefa başlarını eğdim zaten ikinci defa elimde iki çocukla dönemem o eve rabbime defalarca şükürler olsun ki eşimde öyle biri değil çok şükür ama sen şöyle yap görme onu aynı evin içinde bilme varlığını onada söyle gitmiyorum diye burdsyım sanma de artık umrumda değilsin dee hiç yanaşma yakınlaşma allahım sabırlar versin inşallah canım ❤️ 
(129 puan) tarafından
amin canm saolasn inşallah kovdum evden zaten msj attm gel neyin varsa al git yüzünü gormeym sakın dedm daha üste çıkıyor arsîz olunca insan naparsan boş
tarafından
Gerçekten yaa profilindeki resmine baktım o kadarda güzel bi yüzün varkii nasıl kıyıyo sana yaa allahım ıslah etsin inşallah onu ve onun gibileri
(129 puan) tarafından
amiiiin canm şu okunan ezanların hürmetine Allah ıslah etsin Allah nasil biliyorsa öyle yapsn amin
tarafından
Amiin inşallahhh canım rabbim sabırlar versin sanada
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Delilinn bile var niye hala o evde duruyosun niye girmiyorsun 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Silahindan bulsun evde helal lokma varken harama uzananlar.
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm cnm allah yardımcın olsun inşallah hayırlı bir çıkış kapısı bulursun 
(129 puan) tarafından
amin Allah razı olsun inşallah amiiin
0 oy
(227 puan) tarafından
Bu erkeklerin derdi nede aldatirlar anlamıyorum karısı var gözü dışarda Allah yardimcin olsun kuzum Allah oo esine hidayet versin yazık günah karnındaki evladına ya çok üzülüyorum böyle seyleri duyunca 
(129 puan) tarafından
Allah nasil biliyorsa öyle yapsn canm ben tükendim bittim artk gerçekten gücüm kalmadi
(227 puan) tarafından
Allah yar yardımcin olsun
0 oy
(671 puan) tarafından
Hamile olabilir sin bu cekilcek bişe değil boşa bu serfszi
(129 puan) tarafından
boşayım size geleyim siz bakarmısınız bana :-)
(671 puan) tarafından
Hayatımız erkekler den ibaret değil erkek olmzsa ac kalmazsın açıkta klmzsin kendinzj onlara adamayin
0 oy
(739 puan) tarafından

Ulan hafi bu adam yapıyor bu şerrfsizliği kadın nasıl evli bir adam la konuşuyor ya insan empati yapr 

Annasını satıyım bu millete akıl kalmadı 

Dünya iyice boka sardı yerini değiştirsem napsak belki düzelir 

(129 puan) tarafından
kızla konuştum ewli oldugnu bilmiyordum k.bkma diyor sonra güvenleriyle beni tanıştırcakti sen üzülme diyor kimin ne *** yediği belli deil.bezdm artik

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,000 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 137 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,410 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 867 göst.