0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar teyzem gelinine demişki  sen kina malzemesi alma ebru verir dems 3 ay sonra dugunlrri var 1 onceki postumuda okuyun ben veririm demeden adima karar vermişler

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Veremem de sende naparsa yapsın çok ayıp yaptığı sana mı güvenmiş
tarafından
Şok oldum onu duyunca
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hemrn malzsmelerimi alirim vermem kesinlikle 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Veririm ama sonra alırım bidaha da kimseye vermem 
0 oy
(3,865 puan) tarafından
veririm teyzem benim canim 
tarafından
Teyzem iyidir de kizi oğlu iyi degldir
0 oy
tarafından
Geri alacaksan alacağına eminsen ver gitsin. Ama o süreçte onlardan geri al yoksa kaynar gider aradan hatırası yeter kına malzemelerinin.  O gelin de toy demekki zaten ne kadar para eder ki o malzeme. Nasıl cimrilik bu
tarafından
Geri vermiyolar işte sorun orda isteye isteye zor aliyorum kuzenime vereli 3 ay oldu
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Vermek istersen verirsin istemezsen vermezsen. İstemiyorsan da dersin keşke bir de bana sorsaydınız ben vermek istemiyorum dersin. Sana sormayı da öğrenirler hem
tarafından
3 gun sonra yine ararm valla getr malzemeyi derim
(1,292 puan) tarafından
Beklemene gerek de yok ne zaman istersen getirmek zorundalar sonuçta senin malzemen
tarafından
Gelde anlat bahaneleri h8c btmyoki
(1,292 puan) tarafından
Tavrını koyman lazım sık sık ara taciz et. Alırken sormadınız niye verirken 50 kere aratıyorsunuz diye sor. Yoksa bu böyle daha çoook sürer
tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Verme kız kaynana değil mi gitsin alsın 
tarafından
Sende var versen nolur dyo
(1,948 puan) tarafından
Veremem gidin alın de
tarafından
Dedim vermem dye
0 oy
tarafından
Benim için kıymetli olan eşyalarımı var diye kimseye bildirmem.zaaf noktalarımı anlatmam kimseye beni sinir eden üzen şeyleri söylemem ki bana karşı kullanmasınlar. 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bende istediginde vermem olur biter.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Herkes alsin kina sepetini faln sonucta senin hatiralarin var bnce hemen git al malzemelerini küsen küssün
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dünya malı için bu kadar strese giremem hiç veririm tabi ki. Senin adına karar vermesi yanlış olmuş olabilir ama ben olsam veririm tabi nolcak iyi demişsin derdim 
0 oy
(4,961 puan) tarafından

Valla gıcık olurdum fakat evlenmiş gecmissin elindekini emanet verme de sakınca yok bence.

Ben en kötü teyzemi arar söylerdim teyze önemli değil veriririm ama böyle şeylerde adıma söz vermeyin belki attım sattım sen bi sor deseydin diye uyar..bende çok ayar olurdum
0 oy
tarafından
Ben verirdim tabi ilk verdiğim kişiden gelse sonuçta 1 kere kullanılıyor o kadar para vermeye gerek yok 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 437 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde Eyloss (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,863 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 581 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 649 göst.