0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
20 ağustosta doğum yaptm dün bebeğin göbeğini göstermeye sağlık ocağına gdicktk dha yolun yarısına gelmeden bi kan boşaldı üstüm başım asfalt heryer kan oldu görümcem dkşlern patladı acil hastaneye dedi apar topar hastaneye geldm meğerr içimde bebeğin parçası kalmş o kanama yapmş bde bna ilaç vermeleri lazımmş onuda vermediler enfeksiyon var dedi doktor dün saat 3te ameliyata alındım kürtaj yapıldı resmen belden aşağı uyştrdular bde yarı bayıltılar tekrar dikşleri söktüler tekrar diktiler dünden beri kaç serum antibiyotik yedm saymdm normal doğum yaptm dikkat edin sznde başınıza gelmesin yavrum da emmek için ağlıodu o şekilde bırakıp ameliyata gittim ağlamaktan durmdm Allah kmseye byle bsy yasatmsn 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

1 cevap

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yuh artık şikayet et o doktoru 
tarafından
Saol cnm ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Yine bir sey olmadan  alinmis kuzum ya orda kalmaya devam etseydi nolacdkti
(3,617 puan) tarafından
Anlamadım normal dogum yaptim ne parçası kaldi ve ne dikişi patladı ve ne dikişi açıldı nasıl oldu nie oldu anlamadm valls
tarafından
Ayy kötü oldum ya geçmiş olsun canım
tarafından
Plasentanin bi parcasi icerde kalmis kanamasi olmus
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 350 göst.
12 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 458 göst.
0 oy
4 cevap 270 göst.
16 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asafinannesii (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu

381,279 soru

11,414,114 cevap

34,961 kullanıcı

...