0 oy
493 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Annem hep kendi dediği olsun istiyor gel git şöyle yap emri vaki annem diye susuyorum dinliyorum tatile gittiler bugün sekiz buçukta gelecekler bizim eve git yemek yap bize diyor evimiz yakın ama 3 aylık bebeğim var bide o saate eşimle zaten aram yok kötü olaylar yaşadık yok ya dedim geç olur yok yok geç gelir seninki dedi bende bugün erken gelir dedim tamam gelme hatta hiç bir zaman gelme memnun olurum dedi hiç bir zaman gelmeyim mi? Dedim evet gelme dedi yikildim yani annesi böyle davranan varmi cidden merak ediyorum

11 Cevaplar

0 oy
(2,620 puan) tarafından
Anne demeye bin şahit ister
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi evinden yap biraz onlara ver gecerken alsinlar senden
(2,634 puan) tarafından
aynen. Biraz fazla yap yemeği gecerken al benden çıkamam evden de.
0 oy
(2,078 puan) tarafından
O anlık sinirle söylemiştir canım, et tırnaktan ayrılmaz, yapabiliyorsan evinde yap yemek, hastalıktan dolayı kabul etmeyebilirsin, tencerelere koyup biri gelip alsın 
(34 puan) tarafından
Yapmak sorun değil gelmezler almaya bide yaptığım yemeğe bin mana bulur şöyle böyle
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Valla işine yarıyorum dıye cagırıyosun zaten keyfime bakarım işime gelır derdım 
(34 puan) tarafından
Öyle diyebilecek biri değilim hep evet derim her işine giderim bikere yok dedim ya en kötü olurum
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Cidden degişik    
0 oy
(45 puan) tarafından
Çewremde çok Bn annem öyle değil şükür ama oda ailesinden öyle gördüğü için emin ol öyle yapmak istediği için değildir ona normal gelir böyle davranmak 
0 oy
(164 puan) tarafından
İlginçmiş belki psikolojik olarak iyi olmadığı nir andır diye düşünmek istedim 
0 oy
(39 puan) tarafından
Var bnm annm nolmus ki anneler bastaci atilmaz 
(34 puan) tarafından
Tabikide atılmaz ama insan annesinden anlayış istiyor her dediğinde giderim bikere yok diyince böylemi denir
(39 puan) tarafından
Denir anne bu istedini der sende annesin anlayisli ol
(34 puan) tarafından
Senin düşüncen canım asla kızıma boyl3 bisey demem çünkü benden başka gidicek bi ann3si yok bilirim
0 oy
(535 puan) tarafından
Aman boşver canım arayıp sorma anlar onlar 
(34 puan) tarafından
Anlamaz
0 oy
tarafından
He anan tatile gidecek kendini gezdirecek sen evine gidip yemek yapacan oldu ya bide esinle sorununu bile bile 
(34 puan) tarafından
Çocuk iyi olsaydı saatte geç olmasaydı yapardım gerçekten ama şu durumda
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Annenin öyle demesine üzüldüm.İki gün sonra yaşlanıp elden ayaktan düştüğünde gelmen için yolunu gözleyecek.

Dışardan bişey yaptırabilirdi, çoçukla zorlanacağın belli bişey
(34 puan) tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 476 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.
0 oy
42 cevap 814 göst.

380,249 soru