+1 oy
598 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Ne biçim ülkesin sen türkiye!!!!! :'(:(:angry:

19 Cevaplar

+7 oy
(349 puan) tarafından
İSLAMIN OLMADIĞI BİR YERDE ADALET ARAMAYIN
tarafından
++++++++++ keske sinirsiz arti olsaydida vereydim canm
(759 puan) tarafından
bi artı ben
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Kadını öldürecekti diye adamı öldüren kadir şeker hala tutuklu ama bu köpek dışarı çıktıysa diyecek sözüm yok malesef. 
0 oy
(1,358 puan) tarafından

O kiiiiiiim :ermm:

tarafından
Yuh gökçen sosyal medyayı takip et az la
(1,358 puan) tarafından
Haber falan izlemiyorum hic ne bilim
0 oy
tarafından
O kim ki bacim
0 oy
(182 puan) tarafından
Yinemi serbest bırakıldı 
0 oy
(2,663 puan) tarafından
En son tutuklanmıs tı yıne mı serbest kaldı. Serbest bırakan hakimin kızının evladının bacısına yapılsa bu ozaman ne cezalar verirdi. What is the adalet?? Ne bicim ulke olduk boyle. Adalete de guvenemıceksek yandık 
0 oy
tarafından
Evet malesef ülkemizin kanayan yarası bu adalet sistemi lanet olsun
0 oy
(468 puan) tarafından

Allah belasını versin adı köpek 

Nasıl şimdi tecavüz etmesinler ha boyle serbest bırakıp diğer köpeklere de cesaret veriyolar sorsan kaç insan suçsuz yere yatar ama boyle kanı bozuklar serbest kalır nerde kaldı bu ülkenin adaletiii:angry::'(

0 oy
(3,827 puan) tarafından
nasil ya , nasil serbest birakilir 
0 oy
(324 puan) tarafından
 Adalete  zerre güvenim yok. Bu kararı verenler başını yastığa nasıl rahat koyuyor anlamıyorum. Aldıkları maaşlar haram zehir zıkkım olsun. Gazetecileri içeri tık, tecavüzcüleri sal dışarı ne güzel ya.
0 oy
(10,417 puan) tarafından
Böyle pislikleri kendi elleri ile çoğaltıyorlar sonra adaletliyiz diye ortada geziniyorlar 

0 oy
(477 puan) tarafından
Tahmin etmiştim 

Turkiyede adalet yokk cnku
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Bu is karışıktı zaten kiz kacmis diyorlar beraber kalmislar yani farkli iddalar. Icergini bilmeden yorum yapmam sahsen. zaten kesin kanitli oyle bise olsa serbest birakirlar mi. Simdi bi mektup birakip intihar edildi diye nasil adami kesin sucluyabilirlerki. Allah rahmet eylesin ama belki kiz iftira etti. Yani devletin yapacak biseyi yok ben bunda adaletsiz bise goremiyorum. Yuzde yuz kanitlanmayan bise icin adami iceri alsalar yine devlet suclu olur. Zaten Rabbim her seyin enndogrusunu goruyor  O'nun adaletinden suphem yok.
(7,402 puan) tarafından
Son bir ay tesekkr ederim ne demek istediğimi anlayip destek verdigin icin canim
(252 puan) tarafından
Arkadaşlar adli tıp raporu var cinsel istismara uğramıştır diye hala isteyerek demogojisi yapıyorsunuz. Ben anlamıyorum ben anlam veremiyorum musa orhanin mesajlaşmaları var arkadaşıyla afedersiniz 15 gündür si.iyorum kızı sıkıldım artık diye. Daha ne kadar delil gerekiyo benim vicdanım inandı. Susan dilsiz şeytandır bu kadarını görüpte.
(7,402 puan) tarafından
Arkadaşım biz suan o o.cocugunu savunmuyoruz kiz isteyerek yaptida demiyoruz neden yazdıklarımızı baska tarafa cekiyosun. Bi varsayimdan bahsediyoruz. Bizim dedigimiz acikca net bi sekidle ortada. Sanki biz iyi yapmış kiz haektmis diyoruz gibi tepki veriyisun.
Okadar delil var diyosun yetmiyor demek napalim. Senjn benim dememle olmuyor iste. Yasalar daha cok delil istiyor. Yani anlmiyorum gercekten bide susan dilsiz seytan falan diyosun. Sen vicdanlisin biz vicdansiziz ozaman. Ofkenide anliyorum. Boyle serefsizlik yapanlara emin ol bizim ofkemizde ayni. Ama yazdiklarimizi tekrar dikkatlice okursan bi tarafa cekmeden ne demek istediğimizi anlarsin.
(252 puan) tarafından
Delil olmadan tutulanlar var neden tecavüz söz konusu olunca olmuyor diye soruyorum bende sizi suçlamıyorum adalet sistemini suçluyorum. Herkesin görüşü kendinedir. Size değil bu kararı verenlere şeytan diyorum.
(7,402 puan) tarafından
Tabiki haklisin keske yasalari degisseler. Adalet sistemimizi bi cok yonde bende eleştiriyorum. Maalesef ulkemizin  iktidar olsun muhalefet olsin siyasileri birbirleri ile polemiğe girmkten yasa degisikligi dusunmeye firsat bulamıyor lar.
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Musa orhan kimdi hayatim
tarafından
Birtane kiza defalarca tecavüz eden ve bunu daha önce çok yaptım bana bişey olmaz diyen sapuk bı uzmanmi askermi değişik bisey
(119,062 puan) tarafından
Haaa o pislikmi biliylm o iiitiii
tarafından
Hee kız k
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Ne bekliyoruzki

Ismi müslüman ülke olupta gercekte muslumanliga sığmayan bir yaşantı icindeyiz

Adaletten gectim müslümanliga dusunur sekilde harakete edilseydi onun gibi şerefsizler hayatta olmazdi zaten

0 oy
(111 puan) tarafından
Allah aşkına nasıl bi ülkede yaşıyoruz ya hayvana tecavüz edenler de para cezası tek veriliyor bu hakimlerin hepsi sapık mi acaba serbest bırakıyorlar nerde devlet nerde adalet batıyoruz artık küçücük bebeklere tecavüz edenler i de diri diri yakilmali ahh keşke elimde olsa herşey ah 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Onu serbest bırakanların ben....

Eee hani nerde kaldı adalet nerde kaldı medeniyet şimdi o annenin yüreği parça parça olmuştur RABBİM affetmez kul affetsede...
0 oy
(759 puan) tarafından
Allah belasını versin serefsizin 
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Allah'ın adaletinden kaçamayacak maalesef, adalet yok Türkiyede evet böyle olduğu sürece bu tür şerefsizler çok kolay tecavüzde eder, canada kıyar.. Rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 490 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 292 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu

377,806 soru

11,308,003 cevap

34,738 kullanıcı

...