0 oy
1,021 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dürüst olun ben subatta tasindim o zaman yıkamıştım . Halim temiz ama yikasam yıpranır mi ? Perdeler kirli 

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Halıları nisanda yıkattım perdeleri annem bana gelince yıkıyoz camları ayda bir siliyorum
-Reklam-
+1 oy
(654 puan) tarafından
Halıyı geçen sene yıkadım kaynanamla perdeleri daha dün yikattim genelde perdelerimi iki ayda bir yada bir ayda bir yikatirim 
tarafından
Gecen senemi kirlenmedi.mi
(654 puan) tarafından
Az kirli geçen sene köye götürüp yıkamıştık bu senede oğlum var daha küçük 1 yaşında götürüp yıkayamayız belki yikamaciya veririz
+1 oy
tarafından
Ne zaman kirlenirse ozmn veririm senede 1 veya 2 defa . Perd3lerimde tozlandikca karardikca yıkıyorum 
+1 oy
(971 puan) tarafından
Halıları senede iki defa yikiyorum perdeler kirlendigi zaman yikiyorum 
+1 oy
tarafından
2 ayda bir yikarim halilarla storları da yilda 2 kere yıpranmaz canım yumşatici kullanma ve bulasik tableti onlar yipratiyor zaten 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Halıları yılda iki kere yıkarım. Yazın başında ve kışın başında. Perdeler de aynı şekilde. 
tarafından
Brnde oyle yapiyorum canm onuncin sana arti❤⚘
(3,136 puan) tarafından
Teşekkür canım :)) artık bebekli oldum kaç ayda bir yıkanır bilmiyorum. Kendim yıkamayı çok seviyorum ama yıkayacak yerim yok :((
0 oy
tarafından
Senede bir yıkamaya veririm onun dışında ayda bir hali siler perde yıkarım kuzum yaz cam çerçeve açık perdeler toz oluyor haliyle 
0 oy
(403 puan) tarafından
Halıları 3 kere yikaya veririm yazın başı.kışın başı kış ortasnda çocuklar cok kirletiyolar.sureklide silmem gerekiyor zaten ya dondrma ya cikolata slime falan illa bisey döküyorlar.tullerimi de yazin doğalgaz yanmadigi için iki ayda bir.kışın ayda bir yıkarm kışın hemen karariyolr çünkü
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Evde sigara icildigi icin sirf mutfak perdesini aylik yikarim yani halilar da bugun yikamaya gonderdim
0 oy
(860 puan) tarafından
Halılarımın hepsine kılıf kullanıyorum yılda bir defa yıkatıyorum üzerine açtığım kılıflarımı ve perdelerimi 20 günde bir yıkıyorum camlarıda siliyorum parde inince :)
0 oy
(161 puan) tarafından
Ayda 1 yada 2 ayda 1 - 2 kere muhakkak
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Senede 2 kez valla ne yalan soylim
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Halı senede bir yıkardım ama siliyordum sürekli çocuk olunca yapamadım 2 ye çıktı senede :) Perdeler her ay mutfak 3 hafta da bir yıksrım :)

0 oy
tarafından
Millet temizlik yapmiyo ondan sonra ikidebir yikiyo senede iki defa ikisini de yikarim
0 oy
tarafından
Halıları yılda 2 kere perdeleri de 3-4 ayda bir yıkıyorum Tabii mutfak perde seni daha sık yıkarım Çünkü yemek kokusu çok siniyor ve yağlanıyor gibi geliyor ama Diğer odaları o kadar sık yıkamıyorum evimde sigara içen falan da yok kaloriferinden de öyle is çıkmaz perdelerimi
0 oy
(592 puan) tarafından
Halilari kisa girerken yikatiyorum kasim gibi falan seriyorum subat subat mart gibi kaldiriyorum 

Perdeleri de gecen hafta yikattik dogum oncesi temizligi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Mutfak perdesini ve halısını kirlendikçe yıkıyorum hani kokulu bişiler yaptıysam, diğerlerini 6ayda 1.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Perdeleri ayda yikiyorum halılarıda yıkda 1 kere yikatiyorum 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben kirlendikce yıkıyorum, mutfak batıyo mesela kızım hep elinde yiyor halımı 2 ay önce vermiştim yine battı perde desen bazen haftada 2 yıkandığı da oluyo ama büyük salonu senede 1 
0 oy
tarafından
Perdeler halılar mayısta yıkandı kış başında birdaha yıkıcam

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 253 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 892 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,050 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 422 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu

379,940 soru

11,373,834 cevap

34,856 kullanıcı

...