0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün öğrendik ki eşimin halası aldatılmış adam bi Rus kadın bulmuş bırakmış gitmiş kadının evini bankaya ipotek ettirmiş krediyi de ödememiş ev hacizle gitmiş kadın kaldı ortada neyse bugün belediyede çalışan bi akrabası var eşimin onun yanına gittik konu açıldı ben dedim boşansın tazminat alsın falan diye adam bana demesin mi yok erkekler o yaşta yaşlılık psikolojisine girip yeni bi hayat edinerek kendini kanıtlamak istermiş siz öyle demeyin döner gelir enişte diye eşim bişey demedi ben de o arada cv dolduruyorum adam bana iş bulacak neyse bi döndüm kusura bakmayın siz olaya erkek olarak bakıyorsunuz madem öyle bi psikolojik rahatsızlık var gidip tedavi olsun kimseye bunu yaşatmasın kadınlar bunu kabul etmez ayrıca aynısını kadın yapsa erkek gelir kadına vay sen beni aldattın der ver kadını öldürür ama erkek yapınca normal mi karşılanacak dedim adam şok oldu sadece bakakaldı aynısını kayınbabası ve dayısı falan da yapmış o yüzden normal gelmiş. Eşim de şok oldu ben birden öyle tepki verince. 

14 Cevaplar

+5 oy
(671 puan) tarafından
Kendi zihniyerleride aynı çünkü uçkur müptelaları şeyleri kökünden kopsun pislikler iyi yapmışsın 
(583 puan) tarafından
Hahahaaaa sevdim bunu :) amin inşallah
tarafından
Aynen öyle canım çok kızdım daha bi sürü şey söyledim hatırlamıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bende bu sekilde konuşurum hep rvde kadin kocasini öldürmuş diye haber cikti herkes vardı kaynanamgil falan söylendiler esim birbsey dedo tam anlamadim azda erkekler ölsün keske tum kadınlar böyle olsa da aldatıldığinda öldürülse bizde ne tür pislik yapti acaba doye arkasindan atsak dedim herkes bi bana bakarken kal geldi 
tarafından
Oh iyi demişsin
0 oy
tarafından
Yazık böyle zihniyetlere ne demek psikolojiden dolayı gidip gelsin o kadına yazık değil mi. Çok güzel demişsin inşallah kadın dava açar boşanır tazminatta alır. 
tarafından
Açacak zaten dedim kesinlikle geri adım atma al her şeyini elinden
0 oy
(62 puan) tarafından
Rabbim hidayet etsin. İnsanlar hayvandan aşağı seviyede hareket ediyor. Hayvanlar  eşine o kadar sadık iken gel de şu insanoğlunun savunmasına, hareketlerine bakıp irade sahibi de. 
tarafından
Ah ne kadar da doğru
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın. Kadına olan namus niye erkeğe yok acaba...  
tarafından
Aynen öyle canım çok sinir oldum adam bana iş bulacak ben onu falan unuttum baya yükseldim
tarafından
Öyle birine yaranmak için hak olanı söylemekten çekinmediğin için tebrik ettim seni
tarafından
Söyledim valla daha çok da söyledim de unuttum söylediklerimi
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bu zihniyetde olan kadin da erkek de tedavi almali
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Bu taciz olayları falan da böyle sapık erkekler yüzünden oluyo 

Kendileri aldatılsa neler yaparlar neler bu cahil tipler
tarafından
Diyorum ya öldürmeye kalkarlar ama onlar yapınca böyleymiş
tarafından
Sen iyi etmissin laf esirgenmez böyle utanmaz tiplerden kendilerini haklı goruyolar bide.
tarafından
Aynen öyle canım hiç bi yerde esirgemem lafımı susmaktan geliyo başımıza ne geliyorsa
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(758 puan) tarafından
Oh has ettin mal kafalar. Allah akıl vermiş bunlar eksik kalmış 
tarafından
Aynen öyle bunlar akılsız sinir oldum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Onlar aldatınca olur böyle biz yapsak ölüm sebebi bide savunuyolar utanmadan hadım etcen böylesini yaşlılık psikolojisine girdiyse oturdun evinde çocuğunu torununu sevsin elin rusunun koynunda b*k işi mi var 
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(111 puan) tarafından
Ohh ne güzel demişsin ağzın bal yesin erkeklere herşey normal geliyor yok böyle birşey ya vallahi gençler daha temiz ya orta yaş iğrenç olmuş artık annemin amcası yaşlı başlı bide allah alsın onu imamdir sözde torunları var hiç utanmadan gitti kızı yaşında biriyle dini nikah  kıydı kaç sene öyle kaldı kadın bunun parasını altınları aldı gitti ailesine bu altınlar filan benim hakkım seni istemiyorum filan deyip gitti ohhhhhh iyi etti buda ortada kaldı tabi geri döndü zor bela barıştılar 1 senede  fazla da çocukları almadı eve yalvara yakarak artık ama unutulur mu asla 
tarafından
Unutulmaz tabi ki pislikler işte annem der 40 ından sonra kuduruyor erkekler diye
0 oy
(591 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
En iyisini yapmıssın canım lafa bak yaşlılık psikolojisine gırmısmıs ne sacma kendi uckurları savuncaklar ya her turlu lafla haklı cıkar lar yaslıysa yaslı otursun torun sevsin boyle erkeklerin seyı karılarına kalkmaz ama elin rusuna kalkar pislikler ya 
tarafından
Gerçekten pislikler her şeye bi bahane buluyolar
(591 puan) tarafından
Erkek milleti hep aynı
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Cok haklısın bee
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Oda aynı kafa mikrop yığını
tarafından
Aynen öyle pislikler
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Vayy yürü beee kim tutar kararlı bı kadını çok iyi yapmışsın eşinde yapacağı varsada artık tırsmıştır
tarafından
Aynen öyle canım ona da bahaneyle göz dağı vermiş oldum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 403 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 452 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu