0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde (13,702 puan) tarafından
Deli etti beni ya bardaklarimdan igrendim resmen.

Sorun makinede mi yoksa bim in tableti mi güzel değil ya

Uffff

Sinir oldum  illa Fairy mi kullanmaliyim ya?

21 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende bimin tabletini kullaniyorum gayette memnunum sorun makinede sanirsam bir yildan fazladir kullaniyorum bulasiklarda bi tane bile çizik yok
(13,702 puan) tarafından
Makinem yeni ya.. sanırım ucuzuna kaçtığım için ;/ Vestel kullanıyorum;/
tarafından
Bende vestel kullanıyorum 1 sene oldu gayet güzel yıkıyor ama ben finiş guantum veya fairy den baska deterjan hic kullanmadım.
(774 puan) tarafından
Valla benimkisi beko almis alali bimin tabledini kullaniyorum gercekten cok memnunum o da biz koyde oldugumuz icin sular cok kirecli buna ragmen piril piril cikiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bim tableti kullanıyorum her yıkamada domestos döküyorum 2 kasik kadar. Masallah Mis gibi çıkıyor . Çok doldurma makinayi şu her tarafa değmeyince leke kalır 
(13,702 puan) tarafından
Ya bu görsen bardaklarimi kusarsin ha ,çıkardım elimde yıkadım ya ;(
tarafından
Filtre kısmını çıkar bi temizle bulanık su oluşuyor demek ki
(13,702 puan) tarafından
3 yıkamada bı filtreyi yıkıyorum kuzum ya
0 oy
tarafından
Makinani temizliyormusun cnm parlatıcı falan koyuyormusun 
(13,702 puan) tarafından
Aşkım 2 ay oldu alalı zaten,alınca koydum tuzunu parlaticisini.
 Filtreyi de 3 yıkamada bu temizliyorum ;/
tarafından
Anladım cnm demek tablet iyi değil bende kullanıyorum onu goxune birazda sıvı bulaşık sabunu koyuyorum güzel çıkıyor bide öyle dene elindeki tablet bitince başka bir markaya geç
tarafından
Ben hiç tuz koymadom tuz bardakalri çiziyor canım
0 oy
tarafından
Bimin kininkullanmadim ama  brid kullandim güzeldi yine sonra fnish kullandım halada onu kullanıyorum oda gayet güzel ama hep aritarak koyarım bulaşıkları yani makinada dolmuş olabilir tuzunu yenile ve makina temizleyicisi ile temizle bı boş çalıştır ben bunu ara ara yaparım çok şükür bu sikintim yok.parlatici yerine sirke koyarım hep bide çalıştırmadan yağ coz sıkarım kapağına içine öyle cakistiririn her seferinde   
(13,702 puan) tarafından
Bende öyle yapaym bari ya..
tarafından
8yillik makinam ama ilk günkü gibi gayet iyi yıkıyor ben de iyi bakıyorum Arçelik iki programli olandan
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Makineden degl kullandigin deterjanlardan kaynakliyor
(13,702 puan) tarafından
Fairy denicem  bide,neyin ucuzuna kaçsam böyle şey geliyo basima ya
(3,921 puan) tarafından
Ucuz etin yahnisinden ne bekliyon :)))
(13,702 puan) tarafından
Harbiden ya..
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Ben şokun tabletini kullanıyorum uzun süredir mintax çok iyi tavsiye ederim fairye boş yere o kadar pra vermenin anlamı da yok. Makine temizleyicisiyle 6 ayda bir çalıştırıp temizlenir. Her defasında ya ç. Suyu ya da sirke dökerim
(13,702 puan) tarafından
Çamaşır suyunu nereye dokuysn kuzum
(6,362 puan) tarafından
Bulaşıklarn üstüne az bi gezdiriyorum
0 oy
tarafından
Bımın tabketınde canım her makıne kabul etmiyor degıs anlıcak sın ve makinemi bir kez hos temizle 
(13,702 puan) tarafından
Askısı makineyi alınca 3 tane fairy çıktı içinden.
3unde de çok temizdi.
Pahalı diye almadım bidaha.
Ay allahmmm
0 oy
(969 puan) tarafından
Makina temizleyici al boş olarak çalıştır sonra tablet kullanıyorum diye tuzu nu kullanmazdim ben ama leke leke çıkardı bulaşıklarım şimdi tuz da parlatıcı da kullanıyorum tablet te finish kullanıyorum pırıl pırıl bulaşıklarım çok kirli haliyle yerlestirdigim halde 
(13,702 puan) tarafından
Şu makine temizleyici işini bu halledeym bugün ya
0 oy
(10,516 puan) tarafından
Kuzu o bimin tabletinden bazı makineler kabul etmiyor benim akıllı makinem gibi 
0 oy
tarafından
Tabletten kaynaklanıyor bebeğim bende makine bozuldu tıkandı herhalde dedim yenilemedik parçasını bırakmadım ama ne zamanki  bide su tableti değiştireyim dedim bulaşıklar ilk günkü gibi çıktı fairy üstüne ben deterjan tanimam
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Mervis sen evine dondunmu
0 oy
(484 puan) tarafından
Fairy kullan canım. Ben çok memnunum 
0 oy
tarafından
Makinanın filtresini çıkarıp yıka canım baya farkediyo
0 oy
(291 puan) tarafından
Benimki de pis çıkıyor bardaklar, sudan kaynaklı benimki. Su o kadar pis ki, bârdaklar kireçten hep çizik, iğrenç duruyor. 
0 oy
(390 puan) tarafından
Bizde pril tablat aldik aynen dedigin gibi kirler oldugu gibi cikiyode simdi finish kullaniyorum cok guzel yikiyo
0 oy
(136 puan) tarafından
Cnm sorun tablrtlerde bence bende finish kullanıyorum baktım olmuyor suda eriyeninden aldım cam gibi cıkardı
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sorun onlarda degil bir sure sonra oyle oluyor elde yikaman gerek gecmesi icin 
0 oy
tarafından
Mervoşum bi çeyrek bozup 2 yıllık Fairy alıyorsun ve bardaklar pırıl pırıl oluyor tamam mı bebem :D
0 oy
tarafından
Arada makine temizliyiciler al temizler makineni canım ondan da temiz çıkmayabilir 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Kuzu ben fairy kullanıyordum finish Quantum indirime girmiş küçük paket aldım denemek için daha temiz çıkmaya başladı. Bi dene istersen onu 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
0 oy
9 cevap 212 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gmzkyashn (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 304 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu