0 oy
882 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar eşimle bosanma derecesindeyiz eşim oglumi ver bana boşan diyor 5 aylık asla vermem oğlumu onsuz ben hiçim  ve bende oğlumu  bırakmam diyor bende bosanamalim olmuyor zaten evler bana verir diyorum bı yanda babasız kalamsini istemiyorum ne yapcam iki arada kaldım anlaşamıyoruz dee hep kavga küfürler yoruldum bı yanda oda bosanmak istiyor ama oda biliyor oğlum bende alçak yok abini öldürürüm diyo bana

16 Cevaplar

+1 oy
(544 puan) tarafından
Sana bişey söyleyim mi asla asla bırakmam çocuğumu isterse öldürsün g. tü yiyorsa gelsin abini öldürmeye onlar kuru laf kalabalığı ewlilik zaten sarsılmış ama hiçbir kuvvet sen istedikten sonra ewladını senden alamaz warya öyle alacak adamın anlını karışlarım benn insanlar anlaşamayanbilirler boşanabilirler heleki çocugumun üzerinden tehdit edip prim yapıyorsa yada onun yüzünden bilmeden çocugumun yanlışlıkla tüyü düşsün parçalarım onu sakın pes etme nolursa olsun olacak gibiyse ewliliğin dewam edicek gibiyse şans ver umudun yoksa dimdik ol boşan ama asla çocugun werme
tarafından
Canm ben abimlerdegim simdi adam bosancam diyor  şimdi tmm diyorum ailem bile boşan diyor ben gene kinuusyorum adam yok seni  birakcam diyor şimdi bosancaz diyorum yok abini öldürcem yok seni  çocuğu bırakmam diyor
(381 puan) tarafından
Artıladım inana ki bunu bende yasadım dogumdan sonra eşimle sorunlarım var artık piskolojik olarak ikimizde iyi degiliz yani hersey batıyor düzelir mi onu da bilmiyorum ama bosanırsam ki (düsünmedim degil)  asla ama asla cocugumu ona bırakmam ki bunu eşime de dedim o ban kızımı vermem asla dedi  oda cok düşkün kızıma. Bende eger birgün senden bosanırsam  seni gözden cıkarırsam bil ki ucunda ölüm dahi olsa kızımı sana vermem istediğin kadar iyi baba ol umrumda degil asla ama asla bırakmam   babasıyla arasına girmem cocugumun ama ona da vermem
(544 puan) tarafından
Kuru laf kalabalığı onlar kuzum sakın wazgecme çocugundan
(544 puan) tarafından
Her ne kadar iyi baba olursa olsun anne gibi hiç kimse olamaz canım
(381 puan) tarafından
Aynen katılıyorum baba evliya olsa bile anne baska bise  yani anlatılamaz asla evladını bırakma derim ben bunlar hep blöf yapıyor hiç. Bi halt yapamaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım o boşanma lafı birkez ağızdan ciktimi  birdaha toparlamak çok zor zaten ya 
tarafından
Bı  kez değil sürekli bunu diyor boşanma yi şimdi ben razı  oldum yok abini öldürüm oğlumu vermem diyor
0 oy
tarafından
O zaman aynı evin ıçinde iki yabanci gibi yaşayacaksınız yahut evlilik terapistine gidin 
tarafından
Bilmiyorum canım iki senedir evlilik her gün bosancaz dedi şimdi abimlerdegim ben bosancam artık bana hakeretlerin bitmiyor dedim yok oğlumu vrrmem böyle  yaparım falan diyo
tarafından
O biraz zor zaten küçücük bebek devlet direk sana verir sende uzaklarda yeni bi hayata başlarsın
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Sen oğlunu degil esin oğlunu babasız bırakıyor. Çocuğu alırım şuna söyle buna böyle yaparım demekle babalık da adamlıkta olmaz 
tarafından
Ben istemiyoeum ama adam bosancam diyor şimdi tmm diyorum yok tehtit ediyor
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bebeğinin psikolojisi önemli. Sırf babasız büyütmemek için küfür kavga dövüş gibi durumlara maruz kalmasın. Esin kendine çeki düzen versin. 
tarafından
Bende bosancam diyorum  çünkü olmuyor oğlum için üzülüyorum ne yapcam
(3,859 puan) tarafından
Iyi düşün doğru karar ver. Eşinin hareketlerini davranış şeklini takip et. Çeki düzen vermiyorsa kendine at kapının önüne.
0 oy
(309 puan) tarafından
aynı durumdayız diyebilirim ama benim konumda küfür eden benim ağıza bi dolandımi boşanma lafi bidaha her tartışmada tekrarlanıyo zaten asıl soru şu eşinin hayatında baskasimi var ondanmi öyle söylüyor yoksa biz gibi çok sık kavga edip konuya komşuya rezil oldugunumu dusunuyo o önemli 
tarafından
İkiside var canm. Şimdi ailemin yanındayım boşan diyorl ben*****k gibi uzatıyorum
0 oy
(56 puan) tarafından
Allah im son zamanlarda ne kadar cok duyuyorum boyle sorunlari ya ne oluyor ailelere ne oluyor bu adamlara boyle getcekten bosanma kelimesini duyunca bile cok cok uzuluyorum :(( canim sende iyi karar ver cok iyi dusun sadece kari koca olarak iki birey dglsnz bide daha 5 aylik olan masum bi melek varoryada:(* rabbim yarsimcinz olsun ins duzelir aranzl
0 oy
tarafından
Ailene zarar vermekle tehdit ettigini belirten suc duyurusnda bulun savciliga cocuk zaten 7 yasina kadar sende istesede alamaz tabi annenin kotu huyu madde kullanimi olmadigi surece bende ayriyim esimle babasiz buyumesi psikolojik olarak sagliksiz buyumesinden iyi evladim herseyden onemli devletin izin verdigi gunlerde isterse babalik yapar bir ömür boyu cocugunun kavgalariniza sahit olmasini sizden evden sogumasini ister misin bunlari düşün kararini ver canim 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Büyükleri bi devreye soksanizya konusulsa
0 oy
(309 puan) tarafından
inan bende sirf cocuk için devam ediyorum cocugu alamayacağını bildiği için ailene akli dengesi yerinde değil raporu isterim diyo arabayı sana vereyim cocugu bırak bugün git diyo benim tek hatam küfür etmem her tartışmada ikinci evliliğin bu ilk evliligimden olan oğlum babasında geçen tartışırken oglanla telefonda tabi biyandan burdaki kocaylada tartışırken babasının 2.karisi cocuga orda basbas bağırmaya başladı kan beynime sıçradı pişman oldum olan bosanmada çocuklara oluyo iyi düşün bosanirsanda gül yüzlerine tatlı sözlerine kanıp bidaha evlenme ben evlendim valla cocuk olmasa şu dakika bırakır giderim gecen oğlum bendeyken tartismistik oglum dediki ayrılmayın anne benim düştüğüm duruma düşmesin kardeşimde dedi o lafi hala aklımda yavrum ortalarda eziliyo işte simdi
tarafından
Zor canm biliyorum benimde ikinci evliliğim. İlkinde çocuk yok ama şimdi çocuk var ama eşim seni sevmiyorum istemiyorum diyo bosancam diyor bende yoruldm bu lafları duymaktan
(309 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ozmn bacım bizimki bitti bitecek odurumdayiz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah bilir evde çocuğa bakmiyodur da ayrılınca nasıl bakicaksa hem 5 aylık küçük daha annesiz duramaz ki ha büyük olsa sorarsın çocuğa kimi isterse onla kalır sen istemezsen kimse alamaz canım Allah in izniyle
0 oy
(583 puan) tarafından
Canim bence esin senden bosanmayi  istemiyo blorf yapiyo o yüzden  oğlumu vermem diyo elinde evinde tutmak için
tarafından
Ben yaptı peşinden koştum ne yaptı sustum şimdi yetti artık sevmiyorum diyo bosancam diyor bana kocalık yapmam diyor ve bende ailemin yanındayım ne diye boyun eyiyorum bu kadar
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Bosanmak istiyorsa birak bosansin cocugunuda al aslanlar gibi yetisdir biseycik yapamaz ne sana ne abine kimki o
tarafından
Zaten hasta bisancam diyordu yok diyordum yapma diyordum ama şimdi bende yoruldum peşinden koşma tan
(1,001 puan) tarafından
Pesinde kosarak zaten onun g.tnu kaldirmissin
0 oy
(258 puan) tarafından
Ana çocuğu o daha 7 yaşına kadar alamaz senden. Nafakasını da vermek.zorunda.
tarafından
Hiç bişey vermem diyor 7 yaşından sonra neden babaya veriliyor
(258 puan) tarafından
7 yaşında çocuğa soruyorlar kiminle kalmaknistersin diye. Öyle onun vermem.demesiyle olmuyo o işler.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Birincisi o çocuk sende kalır daha küçük ikincisi ise cocigumu babasiz büyütmek istemiyirum diye kendine bahane arama çocuğuna en büyük kötülüğü yaparsın küfür var kavga şiddet öyle bir ailede büyüyen çocuğun geleceği de öyle olur ikinizi ayrı ayrı mutlu gormesi onun sağlığı için en mantıklısı.sen çocuğu istedikten sonra mahkeme sana verecek hersekilde bunun kacari yok adam da boşanmak istiyor zaten mahkemede cevabı verilir ona
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Tabi ki evladını bırakma ama dikkatli olmanız lazım laf kalabalığı blöf falan demişler  ama TV de neler görüyoruz öldürür mü öldürür bu devirde insan anasını babasını öldürüyo senin kocan abini niye öldürmesin. Bi anlık krize girer cinnet geçirir yapar mı yapar güven olmaz. Belki de boş laftır tabi bilemeyiz ama dikkatli olmakta fayda var. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 332 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 629 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.