0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynanamlarla bir yaşıyoruz 9aylik oglum var sürekli benim kucagimdan halasına gidior onu istior ona anne demez demi :(
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Üzülme canım anne gibi olur mu hala

(4 puan) tarafından
Ama ona gidiyor benim kucagimdan
tarafından
Olsun değişiklik istiyordur senin yerin ayrı
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Halası eğer halam ben senin halanim filan derse ona anne demez ama geçipte annem diye severse anne der yani halası dikkat etmeli 
0 oy
(110 puan) tarafından
Ben çocuğumu doğum yapalı 3 gün oldu kayinvalideme pek vermiyorum bile kimsenin kokusuna alışmasın benim kokumu tanışın bilsin diye .. sadece gaz çıkarıp veriyor elime göğsüm de uyutuyorum emziriyordum yanımda bırakıyorum ...  böyle de devam ederim  bence başta sende öyle yapmalıydı elinden geldiğince kendi tenine kokuna alıştır sev rahatlat bebegini
(1,001 puan) tarafından
Kuzum cokta kendine alisdirma is yapamaz olursun hep kucak ister benimde kizim 1 aylik annem hep der kucaga alisdirma
(110 puan) tarafından
Kucağıma da değil uyuyana kadar göğsüm de sonra babynest yatağı var onda ama yanımda ..  ya özlüyorum ki hep uyurken uyansın diye bakıyorum .. uyanıyor uyutmaya çalışıyorum :))
(1,001 puan) tarafından
Hahaha ayn ben yaa ama uyaninca hep agliyooo
0 oy
tarafından
Canım neden üzülüyorsun ki annesi sensin sonuçta benim abimin oğlu da kızım baba anne diyor diye ilk başta bana anne diyordu bende anne değil hala diyordum sonra hala diyordu sonra kendi alıştı artık hala deyip annesine anne dedi evde çocuk varsa ona bakarak söyler yoksa söylemez merak etme ☺️
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben yiyenime baktimdi bana anne derdi hayır ben senin halanim diye duzeltirdim sürekli oda öyle yapsın 
0 oy
(10,438 puan) tarafından
Hahah benim.kizimda öyle idi şükür şimdi öyle değil ilgileniyor ise çok ondandır cnm 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 376 göst.
9 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Buseekar (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,533 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 263 göst.
0 oy
7 cevap 562 göst.
9 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Helin nur (13 puan) tarafından soruldu