0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Merhaba hanımlar . Gerçekten artık canıma tak etmese yine yazmazdim ama artık ciddi anlamda beni üzüyor bu durum ve neden böyle bilmiyorum . Çok şükür çok sevdiğim çok mutlu olduğum bir yuvam var eşim her konuda bana destektir beni kendi ailesi olsun başka insanlar olsun hep el üstünde tutar. Öyle arkadaş takilmalari falan da yok isine gider evine gelir ve hep bizimle oglumuzla vakit geçirir. Yani bunları belirtiyorum ki neden sürekli aynı rüyayı gördüğüme bı anlam veremiyorum artık. Rüyada eşim beni aldatmış oluyor ve ben kadınla falan yüzleşiyorum ve gerçek gibi diyorum oğlumla ne yapacağız şimdi asla affedemem. Eşime de soruyorum inkar etmiyor rüyamda. Belki çok basit gelebilir  bir  rüya sadece diye ama içimi yakıyor her uyandığımda öyle kötü uyanıyorum ki .. rüyalarin bir anlami olduğunu ve bazen Rabbimin bize yol gösterdiğine inanırım ve rüyalarım hep çıkar hislerim çok kuvvetli biriyim ama hayatımda çok şükür kötü giden bı şey yok ve çok olumlu bir insan olmama rağmen neden böyle şeyler görüyorum sürekli .

Rüyalardan anlayan ve bana yol gösterecek akıl verecek arkadaşlar var mii çok teşekkür ediyorum şimdiden 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esinle ilişkiniz nasil cnm
(3 puan) tarafından
Maşallah diyeyim bu zamana kadar bir kez olsun kırmadı beni tüm hayatı benim diyebilirim her şeyi beraber yaparız biz olmadan markete bile gitmeyi sevmez yani çok şükür hiç bir anlamda sıkıntımız yok
tarafından
İnşallah öyle bişey yoktur canım ne diyim kıskanır misin eşini belki oyuzden bilinçaltında goruyorsundir yada çok etkilenen bir insansan herşeyden etkileniyorsan TV dizi falan öylede olabilie
(3 puan) tarafından
Evet kıskancım ama inanın kiskanabilecegim bir ortam da yok ama gerçekten korkuyorum sanırım aldatılmaktan . Evet her şeyden etkilenirim tanımadığımız bir sürü insan derdini yazıyor mesela oturup üzülürüm gerçekten
tarafından
Çok etkilenen bir insansan ondan olabilir canım bende oyleyimdir bir kisknaclik yaşadığında birşeyden etkilendigimde rüyama girer çok sinir bozucu ama bazendursjk yerebende görüyorum ve acaba mi diyorum eşini takip et tlfnu falan garip davranışları yoksa şeytanın vesveseleridir varsada yapan kendine yapar onlar kaybeder kuzum boşver çok duusnursen görmeye devam edersin takmamaya calis
(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim içime su serptiniz doğru diyorsunuz kafama taktikca iyice takıntı haline gelecek Allah razı olsun sizden
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Sakın yanlış anlama beni inşallah öyle bişey yoktur ama bnde ne zaman öyle rüyalar görsem ertesi sabah bişey çıkar hem anlattığına göre kusursuz bi evlilik hiç-bir evlilik kusursuz değil malesef eşim bana olduğundan çok iyi davranırsa bn altında bişey ararım
(3 puan) tarafından
Yok estağfurullah niye yanlış anlayayim fikirlerinizi merak ettiğim için yazdım zaten.  Benimde öyledir rüyalarım hep çıkar ama bu rüyayı çok uzun zamandır görüyorum ve beni rahatsız etmeye başladı artık. Elbette ki kusursuz değil bazen anlaşmazliklarimiz tartışmalarımiz oluyor ama biz eşimle çok zorlu yollardan geçtik çok mücadele verdik yeri heldi ben pes ettim ama o etmedi ben genel olarak sıkıntısiz bir evlilik sürdürdüğümüzü belirttim . Bilinçaltimda mi böyle bir korku var neden aynı rüya bilmiyorum yaa
0 oy
tarafından
Seni anlıyorum :) benim de başıma birkaç.kez geldi ama şükret ki uyandığında geçiyor :) bir de bunu düşünmemeye çalışırsan görmezsin artık bnce 
0 oy
(14,029 puan) tarafından
Benim esim de böyledir maşallah gerçekten mutlu bir yuvamiz var bende ara ara görüyorum sanırım bu büyünün bozulmasından korkuyoruz aldatilmaktan korkuyoruz 
(3 puan) tarafından
Rabb'im bozmasın inşallah çok doğru söylediniz
(14,029 puan) tarafından
Allah bütün yuvalara huzur mutluluk versin burda okuduklarım beni çok üzüyor tekrar tekrar şükrediyorum Rabbime eşim için
0 oy
(85 puan) tarafından
Rüyalar tersine çıkar derler, eşinizin sizi sevdiğine delalet
(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Bilinç altı rüyayı etkiliyor canım sen 1 kere rüyayı gördün çok kafana taktiysan 2. Kez yine gormuşsunsur düşünme fazla insanın psikolojisini de bozar böyle şeyler 
(3 puan) tarafından
Kesinlikle durumumu özetlediniz şu an gerçekten öyle
(1,042 puan) tarafından
Yani bende de çok oluyor canım bu durum o yüzden anlıyorum seni ama düşünmemeye çalış
0 oy
(388 puan) tarafından
İnsan korktuğu şeyleri genelde rüyasında görür. Böyle bi korkunuz varsa bilincaltiniz size oyun oynuyor olabilir. Düşünmemeye çalışın. 
(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Cnm şeytan senle uğraşıyor sen rüyanı düşünmemeye çalış bilinç altın yapıyor bunu bu konu içinde eşini kendini üzme herşey olacağına varır allah kimsenin yuvasını bozmasın  inşallah 
(3 puan) tarafından
Canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah
(3,167 puan) tarafından
Âmin inşallah canım allah razı olsun
0 oy
(712 puan) tarafından
Sürekli aynı şeyleri düşündüğün için rüyana giriyor
(3 puan) tarafından
Haklısınız,bu durumu nasıl aşicam bilmiyorum beni mutsuz etmeye başladı çünkü
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bı şey sorcam sadakatsizi izliyo musun :)
(3 puan) tarafından
Yaa :)) izliyorum ama ben bu rüyayı yaklaşık bir yıldır ara ara görüyorum
(7,791 puan) tarafından
Bnde goruyodum o diziyi izledikten sonra arttı :D bilinçaltımiza işliyor bide mesela ben aldatilmaktan korkuyorum eşimi de seviyorum burda aldatılma postlarini falan da görünce rüyasına çok giriyor insanın bana da malum olur rüyamda bazı şeyler ama bu korkumun açığa çıkması yani bir şeyin malum olduğunu sanmam cnm
(3 puan) tarafından
Canım benim doğru söylüyorsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elisscan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nazliarzk1234 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,356 puan) tarafından soruldu