0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
Çok yoruldum kızlar artık herşeyden ve herkesten hayatıma giren her erkek kim olduğu önemli değil babam.kardesim eşim eski erkek arkadaşım.. hiç birinden zerre iyilik görmedim bazen diyorum ben napiyorumda hayatım hep böyle diye gerçekten kendimde hata bulamıyorum.. ciddi diyorum kim ne derse kim neyi yap dese yapıyorum kırmıyorum dökmüyorum diye mi böyle oluyor ciddi anlamda hayatımdan çok yoruldum hiç kimseyi ama hiç kimseyi istemiyorum ben ya insan birazcık huzurlu mutlu olur artık büyük düşünmekten ve mutlu gibi görünmekten usandım.. ! Benim yaşım kaç yaşadıklarım kaç hesaplayamiyorum artık okadar cokkk kendimden büyük şeylerle savaştım ki anlatamam herkesin yaşadığı bir zorluk vardır eminim ama herkesin yükü kendine ağırdır daha 19 yaşındayım ben.. ama gerçekten bi 80 lik yaşantıyı devirmisimdir

Artık ciddi anlamda psikolojim bozuldu.. ayakta falan duramıyorum durmak istiyorum ama dengem falan bozuldu artk ben artık gerçekten ben değilim hayata karşı sadece kızım var!! 

3 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından

Ne dedi eşin canm konuştun mu :ermm:

(501 puan) tarafından
Hayır.. gelmedi daha eve konuşmayı da düşünmüyorum ya  yalandan falan biktim klasik erkek sözlerinden soylemicekmi zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kiz maşallah oyle guzel bi yuzun var ki o kadar masum ki :ermm: o adam seni nasil aldatti hala aklim almiyo sen de aldatildiysan ben bisey demiyorum artik :ermm: kurban olsun sana !

0 oy
tarafından

Bende pek sevmem erkkleri

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 598 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 429 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Meryemce (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 641 göst.