0 oy
1,621 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi

Kızlar yanlış anlamayın beni ama kafama çook takılıyor acaba burda eşini önceden aldatmış ve pişman olan var mı diye? Çok mu garip bir soru oldu? Ama merak ediyorum hep erkekler aldatıyor ya kadınlar da aldatıyor mu? Yakın çevremden hiç şahit olmadım da. 

32 Cevaplar

+3 oy
(7,441 puan) tarafından
Burda kimse söylemez onu cunku burda herkes kendi haklı kocası haksız kaynanası haksız.ama çevremde gördüğüm şahit olduğum çok 
tarafından
Çok doğru bir yorum canım öyle valla herkes sütten çıkmış ak kaşık
(7,441 puan) tarafından
Ve erkekler kadınların yanında çok masumkalir o kadar igrenlikler var ki bir çok şehirde yaşadım isim dolayısıyla o kadar şey duydum ki şok oldum her seferinde şimdi birşey duysam hiç şaşırmıyorum
tarafından
Alışa gelmiş oluyor bir süreden sonra sanırım onlar için.
-Reklam-
+2 oy
(2,548 puan) tarafından
Olsa bile kimse söylemez.  Buarada aldatmanın kadını erkeği olmaz nefis meselesi nefsine hakim olamayan aldatır. 
tarafından
Hım o da doğru ama kafama takıldı. Çünkü neredeyse hergün erkeklerin aldatma postu yazılıyor. Arkadaş hep aldatan erkek midir kadınlar aldatmaz mı diye ve eşi aldatan kadınlar hiç mi başka erkeğe gönlü kaymaz diye
(2,548 puan) tarafından
Emin ol erkekler kadar kadınlar da aldatıyor.  Çok kötü bir devire denkk geldik  kimsede ar namus hayâ diye birşey kalmadi
tarafından
Aynen size katılıyorum ve Allah ıslah etsin
+1 oy
tarafından
Duyduğum çok şey var ama duyduğum sadece  burda anlatmam inan kadınlar erkekleri geçmiş vaziyette Allah ıslah etsin böylelerini nefret ediyorum onlardan 
tarafından
Hehh işte böyle bir yorum arıyorum. Çünkü ben hiç görmedim duymadım ama yapan yapıyordur diye düşünüyorum
tarafından
Bn gördüm de duydum ya Allah ıslah etsin rezillik resmen nefsine sahip çıkamayan şeyini satıyor
+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Olur mu canim burda herkes dört dörtlük hep kocalar suclu. Hep kaynanalar gorumceler kötü. Kendileri huri melek karsidakiler seytan:ermm:

Ama benim çevremde eşini aldatan bı çok kadına şahit oldum.:dizzy:

tarafından
Zaten cesaret edip kimse açıklamadı canım. Hep erkekler aldatıyor ya
0 oy
tarafından
Hicde şahit olma inşallah 
tarafından
İnşallah canım burda da hep duyuyorum eşleri aldatan da yani yaşadığım yerde ama hiçç kadınlar aldatmıuor heralde duymadım duymam da inşallah
0 oy
(10,537 puan) tarafından
Kız allah korkusu olan o halti yemez zati 
tarafından
Allah korusun canım hepimizi
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Aldatan aldattim demez canim 
tarafından
O da doğru da amnnn merak işte :(
0 oy
(2,714 puan) tarafından
Kimsenin yazacağını sanmıyorum ama hayat bu illaki vardır. Erkek kadın fark etmez. Rabbım kımseyı dogru yoldan şaşırtmasın 
tarafından
Amin inşallah
(2,714 puan) tarafından
Ben şahit oldum kocasını aldatan kadın gordum cok cevrem de. Rabbım ıslah etsin hepsını
tarafından
Kesinlikle canım Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Bencede olsa kimse söylemez sen niye sordun canım bu saatte hayırdır
tarafından
Sebep mi lazım soru sormak için arkadaşım? Eşim aldattı diye post açsam hiç sormazsın bu saatte hayırdır falan diye çok saçma
tarafından
Bana ilginç geldi sorusu yeni katıldım buraya bu tarz soru soruldugunu bilmiyordum canim
tarafından
Yok canım eşim aldattı diye post acsan git öldür derim:D soru sormak için tabiki bir sebepe ihtiyaç vardır ayrıca ben çevremde gördüm kocasını aldatan hemde çok yakından gördüm başkasından çocuk yapanda gördüm ama pişman oldumu pek sanmıyorum
tarafından
Hoş geldin öncelikle ama daha burda ne sorular göreceksin şaşırmaya hazır olda :)

Bende kafama takıldı da öyle bir sorayım diye çünkü hergün eş aldatması postu görmekten gına geldi birde hanımlara sorayım dedim
tarafından
Valla kadınlar erkeklerden daha beter emin ol
0 oy
tarafından

Olsa bile kimse söylemez hem merak edecek başka bişey bulamadınmı  kız:D ben aldatmadım aldatmam da allahın izniyle son nefesime kadar hayatımın tek erkeği eşim ve evlatlarım olacak

tarafından
Kafa işte heryere gidiyor bu platformda :))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evet şahit oldum Bi tanıdık deyim başka şehirde yaşıyorlar oğlan zaten anca aldatır teyzesi gelini ile birlikte oldu kızın olmadığı kimse kalmamış gskiba sonra tehtit ettiler kız kendini asti intihar etti olan kıza oldu psikolojik sorunu vardı VS diye o erkekler Bi halt olmadı hiç aklımdan çıkmaz bu olay kocası başkası ile evlendi olan çocuklara oldu 

Hatta kızın annesi ben ölüsü ile imtahan oldum siz dirisi ile olun demiş kimse de ses çıkarmamis o oğlanın karısı bile biliyor ama ses çıkartmamis  sonuç şuan oda boşanıyor kimse ahı kimse de kalmaz 

Sonra onun çevresi gene koca karısını aldatıyor karısı da kocasını neymiş intikam alıyor muş neler neler var bu hatta Rabbım korusun asla kinamiyorum 
(48,708 puan) tarafından
kim kiminle aldatmis anlamadim tuba bazen cok karisik yaziyosun ☺️
tarafından
Allah ıslah etsin
(12,777 puan) tarafından
Amaaaaan aldatan aldatmış bosver sjsjsj
0 oy
tarafından
Evet ogluma aşık olarak aldattım kocami:)
tarafından
Kızzz ilahi sende :Dd
0 oy
tarafından
Benimde sahit olduğum çok hatta kocası bunları banyoda basmış bekarken komsuydu konusmuyorduk da komşular demişti kocası oturuyor hala evde sonuç olara aldatan kadın da olsa erkekte karaktersiz namussuz dur bence 
tarafından
Allah ıslah etsin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,705 puan) tarafından
 Var desek ne olacak?
tarafından
Ayy ne olacak ya merak ettim sadece ne kadar kaba bir yorum yapmışsın. İstemiyorsan atma yorum zorunda değilsin ki
(13,705 puan) tarafından
Soru sormuşsun, insan gibi bende sana soruyorum

Kaba oluyorum

Pes.
tarafından
Bir kere soruya soruyla cevap verilmez bu bir. İkinci ise bir tek sen çıkıştın ve bana bu asabiyet çok saçma geldi. Sana göre bir post değilse lütfen cevap yazmak zorunda olmadığını biraz önce belirttim.
(13,705 puan) tarafından
Yahu neden  cikismis oldum ben şimdi.;/

Neyse iyi geceler.
0 oy
tarafından
Ben denk gelmiştim arkadaşım eşi onu aldattı diye aldatmıştı ve bana bunu anlatınca ben onunla konuşmayı kestim senelerdir konuşmuyorum bide kız çocuğu vardı eşi fırınciydi gece gidince eve gelmiş bana da boy boy foto atmıştı ben görünce sinirden deliye döndüm ve uyardım boşan ne halt yiyosan ye dedim ve resti çektim konuşmadım hala da konuşmuyorum ilk okul arkadaşım bide
tarafından
Allah ıslah etsin ya böylelerini
0 oy
(2,634 puan) tarafından
bir tanıdığım eşini bırakıp başka kocaya kaçmıştı. O adamla şuan aşırı mutlu. Eski eşi ise evlenmek için bir sürü kadınla birlikte oldu ama hepsi kaçtı o adamdan. 

Sonradan öğrendik ki ilk eşi  baya ızdırap çektirmiş kadına. Kadın ailesine yalvarmış boşanıcam ben eve geri dönücem diye. Ama ailesi istememiş.. öğrenince çok üzülmüştüm. Evlenmek kadar boşanmakta normal birşey çünkü.  Boşanınca erkek iyi kadın kötü oluyor bu duruma çok üzülüyorum...

Başka bir tanıdığım da, bu daha yakın ama, eltisinin kardeşinin eşiyle birlikte oluyor. Adamın çocuğu yakalıyor adamın esi de dayanamıyor artık bosanicam diye feryat figan ediyor. Bu olay bizim köyde duyuluyor tabi baya olaylar oluyor. Neyse aldatan kadınla adam boşanıyor. Aldatan adam karısıyla barışıyor... buda ilginç idi. Çok yakındık bide hem aldatan kadınla hem aldatılan kadınla. Aldatan kadını görsen asla yapmaz, etmez dersin. 
(2,634 puan) tarafından
Evet, Rabbım kimseye yaşatmasın... ama ahlaki değer olarak çok düştük ülkecek. Şu  evlilik programları olsun, gelin evi vs olsun hep bir yarış içine soktular insanları. En iyisini arayalım kalbi temiz olsun diceklerine ceplerine baktılar hep... simdi ki gençlik de çok vahim halde..
tarafından
Kız şimdiki gençlik zaten beter beter. Bizimde burda komşu kızı imama nişanlıydı gitmiş teyzesinin oğluna kaçmış ya Allah ıslah etsin
(2,634 puan) tarafından
Hay Allah yaa. Su kuzeniyle evlenenleri yada seven aşık olanları anlamıyorum... o senin abin, kardeşin vs. Neden bunu yaparlar ki...
Bizim burda da kız nişanlıydı, ayrıldı. Sonra çalgıcı çengel başka biriyle nişanlandı... Simdi gitmiş eski nişanlısının geri kacmis bide evlenmişler
tarafından
Bende o düşüncedeyim. Eşim bile amca kızına ismiyle hitap etmez aynı yaşta olmalarına rağmen abla der. İşte yapanda yapıyor
(2,634 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyeyim yaa
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Allaha hamd olsun kocami cok seviyorum sevmesemde yapmam Allahtan korkuyorum cunku ama gorumcem aldatiyor pisligin igrencin arsiz utanmazin ta kendisi utanmaz Allahtan korkmaz kocasida onu aldatiyo igrenc bi hayatlari var ben bi bahaneyle kavga ettim 6 senelik evliyim bu pisliklerini gordum 3 senedir konusmuyorum esime desem oldurur 8 erkek kardesi var buna ragmen yapiyor Allah affetsin kinamiyorum ama lanet okuyorun boylelerine 
tarafından
Konuşmamak en iyisi canım uzak duracaksın öylelerinden Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Burası kadınların kullandığı site kimse gelip de kocamı aldattım diye post açmaz. Ama aldatan kadın aldatan erkekten daha çoktur. Şimdi kadınlar aranır oldu sürünüyorlar resmen kendilerini segiliyorlar. Erkekteki de pis nefis sonuçta Allah öyle yaratmış iyi bile şimdinin erkekleri yemin ederim. Allah ıslah etsin öyle pis niyetli erkekleri de kadınları da.
tarafından
Amin canım inşallah.
0 oy
tarafından
Tanık olduğum kişi var önceden bir yerde çalıştım ordan bir kızınn kuzeniyle arkadaştım neyse kız ilk günden evinde ne var ne yok evinin içini herşeyi anlattı bana bende şaşırdım neyse grupta paylaşılan diye işte fotoğraf çekiliyor resmi sitede yayınlanıyordu benim resmimi almış kardeş güzelim diye atmış neyse başıma biraz bela olmaya başladı sonra bizim bir medyum vardı sürekli danıştıpımız buda onu tanıyormuş onuda duydu teyzeme annesi temizliğine gidiyor muş yapıştı bu bana her gün arıyordu sürekli bebeğimi aldırsaydım keşke pişman oldum falan diyordu en son bombayı patlattı sevgilisinden mi kocasından mı bilmiyordu çocupun kimden olduğunu tarihi hesaplıyordu bebek sevgilisinde oldupu zamanççıkıyordu birdaha hesap yapıyordu evde kaldığı zaman çıktı içi içini yiyordu en son gizli DNA testi yapmaya kalktı yapamadı sanırım evime hiç kabul etmedim çok aradı eşimle size oturmaya gelcez falan dedi hiç kabul etmedim çok zor muhabbetiniz kestim o zamanda allahım böyle bir şey duymayayım şahit olmayayım dedim denkte gelmedim birdaha kimsenin birşeyine
tarafından
Amin inşallah canım ya koru kendini aman uzak dur
tarafından
1,5 senedir teyzeme annesi gelmeyi kesti kızıda en son engelledim o şekilde kurtuldum
tarafından
İyi yapmışsın yinede uyanık olmak lazımdır
0 oy
(2,625 puan) tarafından

Kimse itiraf etmez bence linç yemek istemezler :angel:

tarafından
Aynen canım kim o cesareti gösterecek ki? Ama artık bunaldım hergün erkek aldatması postu. Yahu diyorum kadınların hiç mi gözü bile kaymıyor başka erkeğe hep erkek milleti suçlu
(2,625 puan) tarafından
Içlerinde begendikleri oluyodur illaki
tarafından
%90 garanti beğeniler

İlgili bir soru bulunamadı

380,547 soru

11,394,019 cevap

34,907 kullanıcı

...