0 oy
616 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
Spiral düşündüm ama kayma olursa haberim olmaz bir de takılması çıkarması zor oluyor hap da hergün içemem unuturum. Üç Aylık iğneler kaldı onu mu yaptırsam acaba gerçekten koruyor mu bu iğneler ne bileyim hiç güvenmiyorum? 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bu soruyu bende sormuştum gebe soru cevapta bana gelen yorum şuydu ilişkiye girmemek:D

-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Onuda kilo aldiriyor  diyorlar 
(220 puan) tarafından
Eee ne yapacaz başka?
0 oy
tarafından
Ben 5senekik taktirmistim 6ayda bir gidiyosun kontrole yine kaymismi fln die yoksa bı sorun olmuyor .
0 oy
tarafından
İğneler hormonları bozuyomus bende yaptırmayı düşünmüştüm de kıllanma erken menopoz adette düzensizlik gibi etkileri varmış vazgeçtim
(220 puan) tarafından
Nasıl korunuyorsun
tarafından
Prezervatif le
(220 puan) tarafından
Kaç senedir peki. Gerçekten işe yarıyor mu
tarafından
Valla geçen sene evlendim hic korunmadim çocuğum oldu dogurali 3 4 ay olcak şimdilik bı sorun yok gibi
0 oy
(961 puan) tarafından

Hiçbiri 100 de 100 korumaz canım 2 tane kullan

(220 puan) tarafından
İğne artı prezervatif düşünüyorum
(220 puan) tarafından
Artık ona rağmen de hamile kalsam yapacak bir şey yok kadermiş
(961 puan) tarafından
Tabi ki de öyle kuzum :)
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim doktorum spiral dedi ama ben hiç güvenemedim çok hareketliyim kesinlikle kayar haberim olmaz. Igne dedim iğne çok zararlı onun yerine hap kullan en azından daha az etkisi var dedi. Hap kullanıyorum ve geri çekilme yapıyoruz ne olur ne olmaz diye 
0 oy
(2,649 puan) tarafından
6 ay kullandım aylık ıgne. Korudu kılo da asla almadım. Fakat kanamalarım cok oldu o yuzden bırakmıstım
(220 puan) tarafından
Peki üç aylık iğne mi daha etkili yoksa her ay olan mı bir de emzirmeye devam edebiliyoruz dimi
(2,649 puan) tarafından
3 aylık daha ıyı diyorlar sımdı 2. Bebegı dogurdum 5 gun sonra kırkım cıkıyor yuksek ihtimal bende 3 aylık ıgne vuruncam
0 oy
(39 puan) tarafından
Geri cekme ile korunuyoduk.ben bu ay korunmadim.bakalim nasip 
0 oy
(406 puan) tarafından
Koruyor ama bende çok kanama yaptı 1 senedir hap kullanıyorum valla ama unuturum deme hamile kalma korkusuyla unutamazsın. Ama her ne şekilde korunursan korun prezervatif kullanın eger hiç istemiyosanız çünkü biz öyle yapıyoruz 
(220 puan) tarafından
Rabbim bir daha bana çocuk nasip etmesin benim çalışan yumurtalarımı alsın Başka çocuk isteyen kadına versin. Amin de :)
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Hormonlu spiral sanırım kaymasa olsa korumaya devam eder emin değilim ama sanırım o çok daha güvenli hatta bi yeni sprak çeşidi cıktı diye duymuştum ama ne nasıl bilmiyorum 
0 oy
(4,725 puan) tarafından

İlişkiye girmemek :woot:

(220 puan) tarafından
Valla bana hava hoş da enişten durmaz
0 oy
(975 puan) tarafından
Hiçbiri yüzde yüz korumaz. Tek yol tüpleri bağlatmak. Annem 8 çocuktan sonra öyle yaptı :-D:-D:-D
(220 puan) tarafından
Ameliyat gerektiriyor o
(975 puan) tarafından
Evet maalesef, annem son kardeşime sezaryen olduğunda onu da aradan çıkardı
0 oy
tarafından
Kocanı uzak tutmak  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
18 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 266 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 390 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Behemer_dagl (266 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı