0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (5,359 puan) tarafından
Sanki kabız olacam yada ishal olacam gbime gelyor gdyorum bişey yok dünde byle oldu midem den belime karnıma ayaklarıma bile atyor vücudum sımsıcak oluyr snki dünde elim ayağım tıtremeye başladı sancı olıyr çıkıyor olıyr çıkıyor ama oyle şiddetli dedğil doktır erken geleck dye sylemşti ilk gebeliğim szde byle oldumu? 

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ikınma hissi geliyorsa evet dogum belirtisi diye biliyorum 
(5,359 puan) tarafından
Ama çok şiddetli değil normal sancı gryor çıkıyor belime vücuduma komple gryor evet ıkınma hıssı gelyr kız yoksa doğum yapacam sankı kabız ishal olacam gbı olıyro ama gdyorum bşey yok bnde 2 3 gundur aşırı su içiyorum 4.5litre habire dilim damağım kuruyor
(25,224 puan) tarafından
Bi doktora git kız bilmiyom ki belki açılman olmuştur
(5,359 puan) tarafından
Saol cnm devam edrse şidetlenrse gderım
-Reklam-
0 oy
(528 puan) tarafından
Canim bende kendimi kabiz hissediyodum baski oldugu içinmiş. Kendime sabah komposto bile yapmıştım. Aksamina hastaneye gittim doğurdum. Karninda kasilma da oluyo bi sag taraf bi sol tarafta toplanıyordu kiz habire. Sagsalim kucagina alirsin inşallah bebeğini.
(5,359 puan) tarafından
Ayy kız bndede oyle tuvalete gdyorum bşey yok sankı kabız yada ishal olacak gbı
(528 puan) tarafından
Acilman olabilir belki. Bn gittigimde 4 cntimdi açılma. Ihma etme bi hastaneye git bakalim ne dicekler
(5,359 puan) tarafından
Aynen haklısın braz daha devam ederse gdecem
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Dogum sancisi gibi duruyor cnm herkeste bi olmuyor ki belirtiler. Bence bi doktora git 
(5,436 puan) tarafından
Naptn cnm
(5,359 puan) tarafından
Vala yıne aynı ama doktıru aradım çokk baskı varsa yada suyun sancın gelirse gel dedı çok hafıf olıyr oyle şiddeti yok yıne tuvalete gelme istegı olıyr
(5,436 puan) tarafından
Allah allah bi gitsen mi muayene falan ederdi bakardi
(5,359 puan) tarafından
Doktor artık haftaya gel dedı bnde anlamadm 2 3 gun ama çok nadır bazen doğuracak gbı oluyorum ama hemn gçiyor
(5,436 puan) tarafından
Rabbm sag salim kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(725 puan) tarafından
İshal olmuştum ben doğum belirtisiymiş ama sancı hissetmiyordum kasılma oluyordu sadece 
(947 puan) tarafından
Bende olmuştum doğuma bi hafta kala doktora dedim dogum belirtisi mi diye hayır degil demisti
(5,359 puan) tarafından
Bnm çok oyle aşırı sancın değilde  mideme atyor kasıkkarıma belime ayağıma vuryır aferdesın tuvalete gdyorum ıkınma istegi gelyr ama oyle ishal yada kabızlık yok
(725 puan) tarafından
Bizimkisi de doğum belirtisi dedi :) o gün doğurdum zaten ıkınma isteği de varsa bir gidin doktora bence
(5,359 puan) tarafından
Doktor bna sancın suyun kanama gelırse gel dedı ama tuvalete ıkınma istegı gelyr sankı kabız olacam yada ishal gbı ama hiç bişey de yok idrar dışında galıba doğuracam ayy :) :)
(725 puan) tarafından
Evett olabilir sağlıkla gelsin bebişiniz :)
0 oy
tarafından
Ayy evet bende ilk sancimda tuvaletim gelmiş gibi hissettim ağırdan sancilarin basliyo :) gözün aydın 
(5,359 puan) tarafından
Peki cnm evimi falan toplayorum zaten sabahları ayy nasıp bakalım artık ne olacaksa bnm hafıf hafıf ayy bide çok susuyırum  4 5 litre falan bu ıkı üç gundur nekdr susuyorum byle yaaa
tarafından
Çok sıcak canım aman üşütme hatta çorapla felan gür istersen doğuma ben öyle yaptım usutmeyim diye Allah bı avazda sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bı post ta senden bekleriz doğum hikayeni ,bide kaç haftaliksin
(5,359 puan) tarafından
35 +5  inşşalah inşşalah evet çantama çorqp hırka falan koydum post açarım tabı kız :)
tarafından
Hayırlısı kuzum biraz küçükmüş te bişey olmaz korkma belki yalancı sancidir
(5,359 puan) tarafından
Evet işte İnşllah ya
0 oy
(947 puan) tarafından
Bende öyle hissetmiştim tuvaletin geliyor gibi oluyor yavaştan başlıyor sancin
(5,359 puan) tarafından
Ayy evet sankı ıkınmak isturoum ama bişey gelmıyor idrar dışında zaten bebk çok aşağıda byle düşecek gbı
(947 puan) tarafından
Bence gecikmeden git doktora canım nolur nolmaz . Mide bulantısi var mı
(5,359 puan) tarafından
Bu iki gundur sankı yedıklerım boğazmn önune gelyr gdyor dun ciğer gelştrci iğne vuruldu bide 4 5 litre su içiyorım ayy bu nee ben byle değildim çok susuyırum bu kaç gundur ama sancı çok oyle şiddrtli olıyro arada olıyr
(947 puan) tarafından
Sen yine de git kontrol ettir
(5,359 puan) tarafından
Vala brz daha dursun baktım çok artsa gdecem
0 oy
(580 puan) tarafından
bnmde boyle olu butun gun cektm ssbsh 4 de sancm geldi 6 da suyum 
(5,359 puan) tarafından
Gerçektnmi :) vala byle gun içinde dyorum kesın kabız yada ishal olacam habıre tuvalet istegı gelyır peki sancın daha şiddetli olıyr değilmi doktr bna 5 yada 10 dakada bi okacak zaten kendı sancın olursa anlarsn dedı
(580 puan) tarafından
gun boyu oyle oldu gece0000 da basladi azck sonra uykumda uyandimsaat 4 adet sancisi kaltim lvboya ve sancim yarim saatte bir sık sık tuvslete gittim ve beyaz nissn geldi donra suyum bi baktim karnimin icinden balon batlar gibi bisey oldu yatsktsn kalktim suyim lvboda suyum geldi saat 6 gibi sanci 5dakida 1 geldi ve dr gittim bnm
(5,359 puan) tarafından
Aaa hayrlsı bakalım bnde ne olacak bide ciğer gelştrci iğne vuruldum baya midem yanıyor yaa sanki midem ağzıma geleck bir blgin varmı nye byle acaba

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 741 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 420 göst.