0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından
Hamileliğin 6 .7. Ayindan itibaren ciddi sağlık problemleri yaşadım doğumum bile zehir oldu doktor yuzunsen eve geldim suyum geldi burda kabul etmediler izmirdeki hastaneye gittik apar topar 2cmlik açıklıkla gidene kadar 4cm olmuştu. Sağlık sorunları ni vs söyledik apar topar sezaryana alındım doğum korkuyla geçti. Bebeğimi 10 15 dk da çıkardılar direk götürdüler oysaki ne hayaller kurmuştum tıpkı izledigim videolardaki gibi gogusume alıcaktim koklucaktim:'( sonra dikiş vs başladı ama ben kendimde değildim gibi bi bosluktwydim çünkü solunumum düşmüş 50ye kadar ordan oraya götürdüler tahliller şeyler daha kötü olup morarınca şöyle basınçlı oksijen cihazları var onu bağladılar başımda Bir sürü doktorlar hemşireler. Bacaklarim zaten uyusuk ameliyatliyimda .Allahım nasıl yalvardim goz yaslari icinde nolur takmayin nefes alamiyorum diye .çünkü o cihaz çok kuvetli hava ufluyo ve ağzı burnu komple kapatiyo plastik bide başlığı vardı kafama doladılar sıkı sıkı:( ama çok iyi hemşireler vardı Allah rszi olsun .geldi saçımı okşadı canım bak sakin ol iyi olacaksın panik yapma vs .ilk bırakmadigim zaman  doktor izin vermezsen boğazını delcez deyip bağırdı. O kadar caresizdim ki  ...solunumum biraz düzeldi anestezi 3.basamak agir yoğun bakıma alındım orda kaldım görüş yok bisey yok.1gun sonra en ağır hastaların içine alındım ağlama krizleum falan çok zordu çok:'( 

Normal servisle beraber 20 gün kaldım. 20 gün sonra yavruma kavuştum .hala rahatsızlığım aynı nefes alamiyorum.geven gün instagramda bi adam eşini paylaşmıştı oda doğum etmiş fenalaşmış 11aydir yoğun bakımda boğazı delik solunum cihazına bağlı. Ve 11 aydır 1kez bile yavrusunu alamamış kucağına. O bayanada banada tüm hastalara da dua edin lütfen :((

4 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ama geçmıs ve yavruma kavusmussun sükredıp önune bakacaksın aksi nankörlük olur.. O bahsettiğin kadının halini dusun bırde hepsı şükür sebebi daha ıcınden cıkamıyorsan işin destek al
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah tamamen düzelir rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(759 puan) tarafından

Çoz keçmis olsun canım insallah hər sey yaxsı olar

:)

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cokmgecmisnolsun canim allah beterinden saklasin, v3 herkese acil sifalar versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 271 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde elfkrt (6 puan) tarafından soruldu

378,096 soru

11,316,962 cevap

34,762 kullanıcı

...