0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından

Kızlar benim ufak bi dikişim açılmıştı galiba (vajinanin son kısmı diye tarif ediyim anlarsaniz:wassat:) sıkıntılı bi yer değil, acısı da yok  diye doktora görünmedim. Çok hafif elleyince sızlıyor. Doğumdan sonra 41.gün ilişkimiz oldu. O kısım girerken hafif sızladı. Kendimi kastım bi de galiba bilmiyorum biraz zor oldu.Daralmış gibiydi. 

Eskisi gibi ne zaman rahat ilişki yaşanır. Şimdi az zorlanma normal midir. Açıldığını düşündüğüm yeri doktora gostersem mi, sıkıntılı değil bence. Şimdi bebiş var bu zamanda hastaneye de gitmek istemiyorum.

4 Cevaplar

+1 oy
(6,204 puan) tarafından
Bi doktora gidin o kisima dikis atabilir ya krem falan bir sey verir enfeksiyon kapilmamasi icjn
(620 puan) tarafından
Hm.. acısı yok o yüzden bilemedim. Yan kısma atılan kesinin dikisleri kapandı orda sıkıntı yok. Vajinadaki yeri sıkıntılı görmedim. Gidiyim bari. Teşekkürler canım.
(6,204 puan) tarafından
Kendiliginden kapanabilir ama bi muayene gidin gene de riske atmayin
(620 puan) tarafından
Kapalı görünüyor ama kaynamamis. O kısım sanki zor dikiş tutar gibi geldi. Deri gibi değil yumuşak ya. Anlaşılması için söylüyorum canım kusura bakma. Neyse ben kontrole gidiyim aklımda  kalmasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kdr oldu ki doğum yapalı 
tarafından
Valla benim 6 dikiş vardı şimdi 2 tane kaldı bi ara burda sormuştum bi bayan 4 yıl oldu ama hala yaram ilişki sırasında acıyor demişti tabi onun 3 dikişlik yeri açılmıştı seninki küçük bnce zamanla iyileşir
(620 puan) tarafından
Kenardaki kesi iyilesti canım, orda sıkıntı olsaydi kesin giderdim. Bu açıldı dedigim yer vajinanin son kısmı anlatabildim mi :) orasi kaynamamis. Ama sadece bastirarak dokununca sızı oluyor. İliskidede orası sızladı, onun sizisindan kastım kendimi galiba
tarafından
Kasmışsın ve uzun zamandır ilk defa olduğu için acıması normaldir bnce sıkıntı etme
(620 puan) tarafından
Hafif siziydi canım, geçer zamanla inşallah
tarafından
Amin :)
0 oy
tarafından
Tentürdiyot ile pansuman daha çabuk toparlanmasını sağlar bahsettiğiniz durumdan o şekilde kurtuldum. Dikişim açıldı sanıyordum fakat dediğiniz gibi kaynama olmamış bu sayede bir haftaya kalmadan toparladım. Yaraları geç iyileşen bir yapım var bu yüzden ilave olarak hametan kremde sürdüm. Geçmiş olsun
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Nolrmal o kisimda agri canim .benim 3 ay boyle oldu sonra alisdikca acisida gecdi.sizliyordu zorlaniyor insan.gecicek canim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 496 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Rabsguler (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca1235 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde izmirli3555 (63 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...