0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kızlar kaç gündür şeytan dürtüyo resmen eşimin telefonuna bakmam için 2 gün önce baktım bir sey yoktu burdaki video olaylarini duydukça mı oluyor acaba hiç boyle olmamiştım bilemedim ki  :D

notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi konu başlığı içeriği özetleyecek şekilde olmalı

10 Cevaplar

0 oy
(119,332 puan) tarafından
Seytana uyma aksam aksam
tarafından
Hastayım onun verdigi psikoloji mi acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dertsiz başına dert açma boşver şeytani:)
tarafından
2 gün önce baktım bacım hicbir sey yok bura ayarlarımla oynadi ahah :D
0 oy
tarafından
Burada ki bazı olaylar insanın dengesini bozuyor cidden birde ısrarla erkek değil mi hepsi aynı keşsn aldatıyor her erkek izler o videoyu lafları varya insanı titretiyor 
tarafından
Aynen oyle hastayım birde iyide şey oldum :D
tarafından
Buraya fazla bakma ben ramazan da buraya o kadar çok takıldım ki eski postları falan okur olmuştum bir baktım ben sürekli ajan gibi evde geziyorum birşeyler bulmaya çalışıyorum eşim kaşını oynatsa sende bir iş var diyorum gerçekten sıkımtı yaşamıştık en son eşim o uygulamayı silicem çok az kaldı biraz daha bu hareketleri yaparsan telefonu da parçalarım milletin hikayesinin özetini bende mi yaşıyorsun dedi ki çok haklıydı biraz duruldum buraya fazla bakma :)))
tarafından
Ahahah anladım canım kadınız iste :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Buraya aldiris etme canim cok kaptirma boyle seylere kendinj bura insanin psikolojisini bozar vla 
tarafından
O psikolojiyle gecen baktım hicbir sey yoktu
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bak kız ben hep bakyorum zaten o senin eşin telefonunu istediğin gibi eline alıp bakabilirsin yani nolcakki. O senin telefonuna bakyodur ama.
tarafından
Ben kurcalarım günlük karantinada cok alamiyorum elime 2 gün once baktim bir sey yoktu o benimkine hayatta bakmaz cok zorda kalmadığı sürwce de almaz  :) resimlere bakmak ister kizimin bakabilir moyim acta ver der yani :D
0 oy
tarafından

Karantina kafanı karıştırmış senin uslu dur bence datlım :D kız benim aklıma hiç gelmiyor böyle şeyler dur bende bakim bugün hahahaa

tarafından
Bir sey yok bacim bugun neyse ssytanlar ugrasti durdu :D
tarafından
Kov onları kov :) :)
tarafından
Az kaldı hastaligim bitsin kovcam :D
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Sende şeytani dürt git başımdan dertsiz başıma dert açtırma diye :D

tarafından
Kiz bir seyi yok bugun benle iyice ugrastilar :D
0 oy
(30 puan) tarafından
Vala canim ben de acmistim bu komu yuzunden bi post video olayiyla ilgili oda benim nerden bakip buldugumu bilmiyo googlda son aramalarda goruyorum hep o bilmiyo tabi de bugun annemlere geldim iki gundur burdayim ve dedim ki cok ihtiyacim var sana ama sen yoksun napsam ki acaba dedim bende video izleyim de ilham alayim biraz dedim nasil da sinirlendi gormen lazim durum ayni dedim fakan konustum oyle dogru diyosun dedi ama bakalim ne kadar gecerli olcak bu  huylu huyundan vazgecmez ya
tarafından
3 yıllık evliyim sukur oyle birnseye denk gelmedim ben esim telefonu ne bilmez ayni yasli amcalar gibi yeri dolar bana temizletir her seyi
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Eşine güveniyorsan buna gerek duyma.. Güvenmiyorsanda otur kendisi ile konuş bence daha mantıklı, neyi göreceğini düşünüyorsun ki burda ki insanların hikayelerini fazla takma bence..
tarafından
Güveniyorum bu zamana kadar hicbir seyini görmedim 2 gun once baktim bir sey yok esim silmekten ne anlamaz yani bilmiyorum okudukca oluyor galiba
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Neyi düşünürsen onu yaşıyorsun ben buna çok inanıyorum. Bir kere de onlar baksın bizim telefonlara ya iyice ajan gibi olduk milletçe :D

tarafından
Aynen oyle kuzum

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 51 göst.
9 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesilli (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 577 göst.
0 oy
4 cevap 618 göst.
27 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu

379,939 soru

11,373,805 cevap

34,856 kullanıcı

...