0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından

Dayanamiyorum artik yeminle ya hergün hergün temizlik mi olur afedersiniz seyim çıktı hergun yapmaktan tamam yapilirda hergün yapilirmi ya bide hamileyim hicmi anlamiyor halimden ölüyorum resmen kaynanayla ayni evde yaşıyoruz titizlik hastasi gibi bisi ama herşeyi bana yaptırıyor hemde hergün cam sil hali cirp bulasik yika yeri sil süpür 4 oda var bide hepsi büyük yoruldum belim koptu ya esim desen ayri bisi yok anneme yardim  et odayi temiz tut biktim usandim 8 aydir ya belim kopuyor dinlenemiyorum bile ya ayri eve cikalim dedik esimde kabul etti ama yok bi vazgeçiyor bi tamam diyor ailesine karsi beni savunuyor evet ama temizlik konusunda bisi yapamıyor cildiricam

4 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından

Konussan kaynananla kotuym yapamiyom  diye yazik hic mi acimiyolst hamile insandan 1 su istenmez

(111 puan) tarafından
Oda  ev istiyordu bi istiyor bi vazgeçiyor anlamiyorum
(12,773 puan) tarafından
Sen git annen yanina yoruldum dinlenecem de ailen anlat olmadi dogum orda  kaynananda hizmetci tutusun
(111 puan) tarafından
Annemlere her hafta giderim zaten  ama oylede diyemem ki orada durucam dogurana kadar diye esimde izin vermes
(12,773 puan) tarafından
Bu eziyete dur demelisin ama
(111 puan) tarafından
Çağırdığı  zaman gitmiyorum duymamia gibi yapiyorum zorla çağırıyor yine
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından

Ayy bn iki ay birlikte oturdum evmin tadilati vardi oda sagolsun kaynanam bnle baraber yaprdi hamile.dgldim o zmn ama ayri ev gbisi yok istedgin gbi yapiosun herseyini ins bi an once kendi evine cikarsin kaynananda da hic vicdan yok sanirim ins hamile kadindan su istemeye cekinir bu heryeri temizletio tm yapacaz bizde 9 ay boyunca yatalim demioz ama bu kadar olmaz

(216 puan) tarafından
Kaynanan isine geldgi gbi konusuyo belliki cnm baktin kocan ses etmio snde yoruldum bu kadr yeter de yoksa bole gider hep
(111 puan) tarafından
8  boyle gitmis zaten alisti bile simdi yapmam yoruldum desem esime der kizar  oda bana
(216 puan) tarafından
Esinide anlamiom valla bnim esimde der anneme yardim et diye ama bu kadar da yapmaz yani erkeller anlamiolar ladinlarin halinden evim ayri oldgu halde esim bnad diyo bazen bn diom bn kendi isimi zor yapiom diom canm sn kendi canina bak kimse kimseye bakmio hasta olunca
(111 puan) tarafından
Hic sorma ya bende anlamiyorum kendi esimi aksam geldiginde bile bana sürekli sunu getir bunu getir diyor annesi yetmesmis gibi
(216 puan) tarafından
Cnm bnm esimde oyle her konuda anlaysli ses etmez ama su yu bile bnden istiyo gec getirdgm zmn da küsuyo yemek konusunda yemegim hazr olsun ondan snra yation mu ne yapiosan yap diyo valla surf soylenmesin diye bu saatte yapiom aman hazr olsun diye
0 oy
(176 puan) tarafından

Anam bu kaynanalar hep cadaloz.

Gelini yoracak ya nasıl yoracak bilemiyorlar

0 oy
(176 puan) tarafından
Ak tavuk almadın mı? 
Kümese koymadın mı? 
Kör olası kaynana
Sen hiç gelin olmadın mı? 
(Bazen bu maniyi şakayla karışık söylüyorum)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 204 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 164 göst.
0 oy
6 cevap 154 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 812 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,596 soru

11,203,826 cevap

34,506 kullanıcı

...