0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından

Selamun aleylum kaynanam 6 gundur bizde kaliyo ben cahirdim ama herhalde esim evlilik yildonumumuzu unutmaz annesini goturur dedim bugun evlilik yildonumumuz ama tık yok ve ben surat asacagim esime 2 yillik evliyiz  daha bastan boyle yaparsa :(( gecen yilda kutlamadi :((  sizce trip atayim mi?

20 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Hem kayınvalidenizi çağırıyorsunuz hemde eşim geri götürür diye bekledim. Evlilik yıl dönümünüz olabilir.kendi anneniz olsa öyle yapar mıydın? Bi yerlerde kutlamak istiyordunuz niye çağırdınız. Niye trip atıcaksın annesini götürmedi diye mi? 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Boşver canım ya eğil kulağına fısıldadı 2 sene önce bugün evlenmiştik bir ara kutlayalım de :) 
0 oy
tarafından
Annesinin gitmesine gerek yok seni dişariya bi yerlere götürsün 
(9 puan) tarafından
Aslaaa anneci bi adam annesini tek birakip beni goturmez aslaaa
tarafından
Ozmn başka Bi gün kutlayın günler çok.
(9 puan) tarafından
Zaten gecti der kutlamaz :D
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Aman başka dert vermesin Allah.

Birlikte bu pasta ufleyin ,kaynananın ne. Zararı olcak birliktr olsa
(9 puan) tarafından
Onlarin nazarinda ayipp :)
(13,570 puan) tarafından
Aman o zaman boşver ya:D
(9 puan) tarafından
Bende belki guzel giyinir makyaj yapar sacimi yaparim diye dusundum ama malesef
(2,091 puan) tarafından
Mervecim sen eşinle hıc tartışmıyorsundur heralde görüyorum her yorumlarında o kadar pozitifsin ki bu konularda çok uyar yollusun maşallah hayran kaldım sana itiraf ediyorum ❤❣
0 oy
(2,765 puan) tarafından
6 yilfir gorumcenin dogum gunu ve beni evlilik gunum ayni iki pasta alir ailecek kutlariz sende ailerk kutla ki esimin aile urfali onlar karsi boyle seylere ama alistilar artik
(399 puan) tarafından
Bende urfaliyim biz karşı değiliz benim ailemde karşı değil canim genel konuşmayin lutfen
0 oy
tarafından
Benimkide kutlamaz evlendik bitti işte diyor:(
0 oy
tarafından
Yapcak olan herturlu yapar cnm  6gundurz sizdeymis ayiplanacak bı durum yok çıkarım eşimle dışarı bibpastaneye dondurmacı ya o şekilde de kutlanır yani illa kutlamak istiyosan.
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Valla hic yapmıyorum nedense söz ile kutluyoruz bitiyor :) hatırlaması yeterli benim için :) 
0 oy
(10,397 puan) tarafından
2 yıllık evliyim kocam hangi tarihte evlendigimizi bilmez kız ben ne edem 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben trip atardım.  
0 oy
tarafından
Bizimde 2 gün önce 3 yıl oldu bu sene de boş geçti canısı. Onlar duygusuz bir oduuunnn
0 oy
tarafından
Boş seyleri dert ediyorsunuz 
0 oy
tarafından
Trip atma sen biseyelr yap canım bu sene ben supriz yaptım pasta yaptrdim hediye sipariş vermiştim tam zamanında geldi oda :) saolsun sürat kargo dan :))) nneyse adam bir şok oldu hiç beklemiyordu iki üç gün sonra nasıl şey yaptı benim sana daha güzelini yapmam lazım diye oda yapar saolsun böyle şeyleri unutmaz bir yemek yiyin bı pasta al abartı olmasın ama yanlizken kutlarsiniz işte :))
0 oy
(1,142 puan) tarafından
Bizimde 3 gün sonra evlilik yıl dönümümüx benimde annemle kardeşim yanımda napayım evlerine mi götüreym? Aksine kalsalar diye bakıyorum daha fazla... 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Valla kuzu ben evlendim.ne evlilik yıldönümü kutladı ne doğum günü ne doğum yaptım bı çiçek alıp getirdi yani köprüyü geçene kadar ama elinde çiçeklerle gelirdi hediye alırdı . Doğum günüm için kaç km yol gelmişti nisanliyken sürpriz yapmıştı . Şimdi hepsi unutuluyo 
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Ya bırak delı misin bacım evlılık yıldonumu dogum gunu vs bunlar ıcın huzur bozulmaz.Sen kutla hatta guzel sofra kur kayınvalıdenle beraber kutlayın.Kım dedi size iki kısı kutlar ılle dıye.Kayınvalıdende mutlu olur sızı oyle gorunce.Yanlıs yaparsın sakın trıp atma.Iyıkı evlenmısız de annesıne ıyıkı dogurmussun anne eşimi de.Bu kadar zor degıl nefsınıze sahıp cıkın bıraz.
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Trip at ama annesini yine götürsün kadın gitmeden msafir yollanır mi evden.. annen evde otursun yemeğe çıkın ne blym 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Siz kutlayın neden hep erkeklerden birşey beklenir anlamıyorum onlar insan değil mi. Birde şartlamışsınız kendinizi trip aticam diye
0 oy
(399 puan) tarafından
Evlilik yil dönümünü eşin tek kutlamamali canim sen guzel bir masa hazirla guzel yemekler tatlilar o zaten unuttuğu için utanır bu arada kaynanani sen çağırmıssın eşine kizmamalisin bu konuda
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim evlilik yildonumumde kendi annem yanimdaydi, hep beraber yemege gittik, hediye olarak annem hesabi israrla odedi. Cok guzel bir gundu yabi, hemde ilk evlilik yildonumume denk gelmişti, bizimle gelmek asla istemedi ama gonlumuz el vermedi onu evde birakmaya.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 715 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 576 göst.
16 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 382 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.