0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından
Ben normal de kıskanç biri değilim  ... şimdi logusayim yeni de doğum yaptım pskolojim ondan mı karışık bilmiyorum kızlar eşimi arkadaşının nişanlısı aradı bebek için   bende kızdım eşi bile değil ki ne münasebet arıyor beni erkek kuzenlerim bile aramadı ben mesafeli biriyim dedim ... oda ben ne yapayım aradı dedi sildi numarasını geçti  .. normalde bunu kıskanmam ama adamı boğasım geldi birden ... fazla çıkıştim ama normal de  ben  ne erkekler ile ne kuzenlerim ile konuşmam dinen caiz değil diye oda bilir 

Onunda muhatap olmasını istemem  ... tebrik için aramış kız ama  senin numaran niye onda dedim bende arkadaşlarımın eşlerinin yok dedim  vs vs öyle işte sizce çok mu abarttim

28 Cevaplar

0 oy
tarafından

Huhuuu anasından bile kıskanıyorum :D

(110 puan) tarafından
Aboo Ciddenmi :) iyimis yine benimki
tarafından
Tabi canım  :) önceden annesinden giderken annesine döner kafasından öperdii hooopp dedim daha yapmıyo çenemi biliyo :)
(110 puan) tarafından
Anam kız yok ben öyle değilim .. ama çokta bokunu çıkarsınlar istemem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok ya gereksiz kiskanmamissin gayet normal bu
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Kıskanırım 

12kelime 

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklısın bence.      
0 oy
(48,667 puan) tarafından
kizda hata nisanlisi araciligiyla tebrik edebilirdi yada senin numarani alip aana yazabilirdi 
(110 puan) tarafından
Bende bunu deidm madem çok tebrik edecek yanyana arasalardi
(48,667 puan) tarafından
aradiginda esin nasil konuştu o önemli
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız kıskanmaktan artık eridim stresten hep kendime yazık ediyorum :(
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kıskanıyorum hatta bazen birilerine ne bakiyosun diyesim geliyor hamileyim kavga çıkar diye tutuyorum kendimi :dd
0 oy
tarafından
Ben lohusa değilim ama arkadaşının nişanlısı ararsa yırtarım ağzını burnunu ne münasebet kocamın numarasını bulan benim numaramı da bulur diyelimki bulamadı kocamı aradı hemen beni istemesi lazım yoksa işi zor 
(110 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm sinirim zıpladı  sana bana göre normal değil onlar geniş diyor
tarafından
Herkes kendine kadar geniş olsun canım benim sınırıma gireni daraltirim
0 oy
(62 puan) tarafından
Sen öyle olmadığın için ve aynı şeyi sen yapsan doğru bulamayacağı için kıskanıyorsun bence haklısın. Bende öyleyim.
0 oy
(57 puan) tarafından
Bende kıskanırım hadi arıyor diyelim illa arayacaksa seni arayıp tebrik etsin 
0 oy
tarafından
Yok cnm kadının seni araması uygun aslında onun yegenide olsa evt dediğin gibi uygun değil ztn bende kıskanırım ama yok çok şükür bende kendi kuzenlerimle fln konuşmam  bayramdan bayrama okdr ztn hormonların altüst okuyor insanın lohisalikta   abartmamissin ztn olması gereken o
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Bence kızın araması saçma olmuş haklısın hu konuda 
0 oy
tarafından
Coooook asiri kiskanirim ve karsilikli bu kiskanclik
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kıskanmam oda kıskanmaz kolay kolay canm eşim 
0 oy
(675 puan) tarafından
Bence az bile yapmışsın benim eşimi hiçbir arkadaşının ne eşi nede nişanlısı arayamaz O KADAR. 
0 oy
tarafından

Evet hatta bazen oturur aglarim bunun için iyi bisey degl ama kendini bişi saniyo:D:D

0 oy
(643 puan) tarafından
Bundan sonra eşimin hayatında kız olarak ben kızım olabilir başkası nayır olamaz
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Ölumune kiskanirim ben 
0 oy
tarafından
Kardeşi bazen sarılır ondan bile kiskaniom behhh:) 
0 oy
tarafından
Bence doğru yapmışsın arkadaşının nişanlısı ne alaka numarası niye var bende senin gibi düşünüyorum canım 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 670 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 588 göst.
0 oy
43 cevap 559 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 218 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu