0 oy
490 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (177 puan) tarafından
Liseyi açık öğretimden bitirdim. Kısacası çok fazla temelin yok hatta hiç yok. Bu şekilde liseyi açıktan bitirip üniversiteyi kazananlar varmı? Varsa çok zorlandınız mı. 

17 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bi arkadaşım var türkçe öğretmeni şuan yapınca oluyor sadece çalışmak lazım iyi kaynaklardan 
(177 puan) tarafından
Ne güzel örneklerinin olması. Yakınımdan kime sorsam hep olumsuz cevaplar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İstek ve azim oldukça hepsi olur, olmaz diye birşey yok 
(177 puan) tarafından
Doğru diyorsun Aslında canım
tarafından
Kesinlikle......
0 oy
(670 puan) tarafından
Beeen ama eşşek gibi üniversiteyi bıraktım 
(670 puan) tarafından
Doğumum sınav haftasına denk geliyor diye kayıt yapmadım
(177 puan) tarafından
Hımmm anladım canım vardır herseyde bir hayır canım
(670 puan) tarafından
İnşallah hayrdr
(7,935 puan) tarafından
Kayıt yaptırıp dondurabilirdin.
(670 puan) tarafından
Aöf zaten ne zaman para yatarsan yenilenir ama duyduğuma göre artık öyle değilmiş kayıt siliniyormuş
0 oy
tarafından
Ben liseyi açıktan bitirip üniv de açıköğretime kaydımı yaptırdım hala iki üniversitede kaydım var ama sınavlara giremediğim için yenileme yapmadım 
(177 puan) tarafından
Ne güzel canım yaa. Bende istiyorum ama alt yapım yok nasıl yapcam sonra diyorum.
tarafından
Yaparsin ınsallah bir iki kitap al düzenli olarak günde bir saat bile çalışsan başarırsın insan istedikten sonra yapamayacağı şey yoktur çoluk çocuk varsa biraz zor olur o ayri
(177 puan) tarafından
Var canım 6 aylık kızım var ve inanılmaz huysuz ilgi delisi bir kızım var. İyiki var :) ama daha 25 yasındayım geç değil gibi geliyor o uyuduğunda bakarım büyüyünce bu kadar yaramaz olmaz belki diyorum ne bilim istiyorum ama tabi çekindiğim şeylerde var.
tarafından
Olur olur geç olsun güç olmasin bende 25 yaşındayım köyde yaşadığımız için sınavlar hep sorun oluyordu ondan kaydımı yenileyemedim birgün merkezi yere tasinirsak ınsallah tekrar başlıcam
(177 puan) tarafından
İns başlarsın canım lisenin bile önemi kalmadı artık eşim ünv. Mezunu mühendis oda çok destekliyor beni hem kızıma da ilerde derslerinde yardımcı olurum diye istiyorum olamazsam üzülürüm
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İki arkadaşım açıktan liseyi okuyup üniversiteyi kazandılar.
(3,136 puan) tarafından
Valla hiç zorlamadılar canım hiç takılmadan zamanında bitirdiler. Tarih bölümü okumuştu
(177 puan) tarafından
Maşallah canım ya yok bende test falan alıcam konu anlatımlara bakcam en azından denerim aklımda kalmaz
(3,136 puan) tarafından
Aynen canım azimli olursan yaparsın. İsteyen her şekilde yapar. İnternetin falan varsa konu anlatımı videoları da izle
(177 puan) tarafından
Var canım Allaha şükür test kitap falan bunları rahatlıkla alıcak gücümde var. İşte lazım olan suan az bisey özgüven
(3,136 puan) tarafından
Kendine güven canım yapabilirsin.örgün okuyamazsan da tekrar açıköğretim den rahat okursun
0 oy
(588 puan) tarafından

Lise yeni bitti de bende surda kenarda beklim:angel:

(177 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım :)
0 oy
tarafından
Senin dediğin şekilde liseyi açıktan okuyup daha sonra PDR yi kazanan biliyorum. Azmedince insan herşeyi yapar. Artik evde çok güzel ders çalışabilir insan. You tube da bir sürü video var 
(177 puan) tarafından
Ay ne güzel yaa. Rabbim aynı azimden banada versin. Umarım bende kazanırım yapabilirim
tarafından
Yaparsın inşallah :) kaç yaşındasın
(177 puan) tarafından
25 canım.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bizim de bir komşu canım. Üstelik evliydi 2 çocuğu vardı ve küçük oğlu kanserdi okul öncesi öğretmeni simdi
(177 puan) tarafından
Yaaa maşallah kadına yaa benim bir çocuğum var ben acaba diyorumda kadın 2 cocuk bide büyük sorunla basa çıkmıs.
0 oy
(449 puan) tarafından
Teyzem 45 yaşından sonra lise bitirip üniversite okudu. Nedwn olmasın
(177 puan) tarafından
Yaaa maşallah teyzeneee. Hayranım böyle kadınlara ya.
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Halamın eşi lise de dahil olmak üzere hepsini dışarıdan okudu.. şuan 55 yasinda 3.üni okuyor  :) 
(177 puan) tarafından
Yaa çok iyi ya maşallah. Böyle söyleyince siz daha Cok sınava giresim sansımı deniyesim geldi valla teşekkür ediyorum canım ya
(2,211 puan) tarafından
Bide ilk uni de atandı şuan memur  :) her üniversite bitirmede kademe atlıyor.. yeterki isteyin yapılmayacak şey yoktur.. inşallah dilediğiniz olur
(177 puan) tarafından
Ne kadar güzel. Maşallah ya ins canım benim teşekkür ediyorum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Azimle yapilamicak birsey yok yeterki iste kndine guvenin tam olsun 
(177 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun canım neden olmasın ki. İstedikten sonra.
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Var çevremde öyle okuyan 

İnsan yeter ki istesin ve çabalasın. Rabbim karşılığını verir <3

(177 puan) tarafından
Evet haklısın canım Rabbim hep kolaylığını verir ❤️
(12,510 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım
(177 puan) tarafından
Amiiin hepimizin gönlüne göre versin canımm.
0 oy
(969 puan) tarafından
Vardır illaki sonuçta bilgiler e sahip oluyorsun ve güzel ve çalışırsan olur bende üniversitesi yi açıköğretim den bitirdim bu dönem şimdi de kpss calisiyor um iki ayda ne kadar olursa artık 
(177 puan) tarafından
Peki zorlandın mı kazanırken hanhi bölüm okudun canım
(177 puan) tarafından
İns kpss kazanırsın canım
(969 puan) tarafından
İnşallah canım
(969 puan) tarafından
Sosyal hizmetler bitirdim hayır zorlanmadım canım yeterki iste herşey oluyor çocuk doğruyoruz ondan daha zor birşey yok herşeyi yapariz
(177 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım yeterli istek olsun
0 oy
tarafından

Seni başkaları ilgilendirmesin...Sen kendine inanırsan yaparsın zaten net!Başarı hikayesi cok :)kuzenim  i.hatip lisesini bitirdi evlendi bi kac yıl önce açıktan adalet bitirdi kpss den de yüksek aldi ama o dönem tercih edemedi şu an karadeniz teknik üniversitesi Ilahiyati kazandı ve 35 yaşında 

(177 puan) tarafından
Ne güzel ya masallahh. İstiyorum canım bende çok temelim yok diye çok çekiniyorum sadece
tarafından
Açıktan sözel bir bölüm tercih edersin.istiyorum dediysen bitmistir kesinlikle oku bitir allah hiç-bir emeği boşa cikartmaz unutma
(177 puan) tarafından
Ya ben sözelciyim tamamen canım zaten liseyi de çalısma dan sözelden dolayı biraz daha rahat bitirdim zaten markette calısıyordum yorgunluktan eve zor geliyordum çalışma sansım yoktu. Hamileyken tıbbı sekreterlik kursuna gideyim dedim en azından hastanede olurum çocukta var diye belgemi de aldım istediğimde bseyi Bi sekilde yapabiliyorum Rabbim şükür bu zamana kadarr nasip etti yapmayı ama işte bunda Bi çekimser kaldım nedense acaba ya düştüm
tarafından
Dene hiçbir şey kaybetmezsin
(177 puan) tarafından
Evet canım deneyeceğim çok teşekkür ediyorum ❤️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Arkadaşım liseyi açıktan bitirdi üniversite sınavına girip açıköğretimden üniversite okumuştu.Açıköğretim fakültesi için üniversite sınavında barajı geçmek yeterli oluyor
(177 puan) tarafından
Zaten bebegim var canım evliyim açık öğretim den ancak öyle devam edebilirim.
0 oy
(2,962 puan) tarafından

Dün gelinimiz mezun oldu liseden tesekkur etti bana senin gazlamanla oldu diye bende sira universitede dedim bakalim onu hazirlicam sinavlara insan istedikten sonra hersey olabilir:)

(177 puan) tarafından
Ne güzel birseye vesile olmussun. :)
(2,962 puan) tarafından
Evet :))
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Kuzenimin komsusu ilkul mezunuymus. Kadın kocasından ayrılınca aclıktan ortaokul lise okumus. Ünüversite sınavına girmiş sınıf ögretmenliğini kazanmış.bu sene malatyada görev yapmıs.kuzenimde ögretmen o anlattı. Bende kac senedir giriyorum sınavlara daha bitmedi :)) azim olunca herkes bir yerlere geliyor. Calısma lazım ama okul gibi olmuyor okula gidince düzenli ders görüyorsun düzenli calısıyor sun. Evde den kendin okuyarak calısacak zor oluyor
(177 puan) tarafından
Ya kesinlikle okulda anlattıkları halde zorlanıyorsun ki kendi basına çalısmak daha zor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 181 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 361 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 394 göst.