0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kyk da vs komik eğlenceli anıları olan var mı anlatın da gülelim biraz 

Kısır vs yapmak yasaktı bulguru yağı montumuzun şapkadında götürürdük odamıza

Gece 3te halay çekmeler

Yangın merdiveninde sevgilisiyle kavga edenler ah ahh ne günlerdi :D

Kız kıza saç başa kavgalar olurdu onları izlerdik:D
Haftada mutlaka bi kız fenalaşır ambulans gelirdi :) 

17 Cevaplar

0 oy
(2,244 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

Haftada mutlaka sevgilisinin doğumgünü vs için havai fişek patlatırlar ve bütün yurt pencereden onu izlerdik bide :D

Bi günde mescitte sabah namazı kılıyoruz arkadaş beni de çağır bana da öğret biraz sesli oku duaları dedi neyse biraz sesli okudum secdeye gittik bana dönüp demez mi ne söylüyorduk kız diye allahım bir güldüm bir güldüm gidip tekrar abdest almak zorunda kalmıştım
-Reklam-
0 oy
(119,248 puan) tarafından

hic yurtta kalmayan gariban ben :D

(2,244 puan) tarafından
Hadi yavv:)
0 oy
tarafından
Üniversite okurken ki yurtta anım var. Utancımdan anlatamam yerin dibine girerim :D
(2,244 puan) tarafından
Kız ne merak ettim amaaa:)
tarafından
Yok bende kalsın canım:))
0 oy
tarafından
Kız arkadaşımla gece odada gizli gizli içip sarhoş olup sabah 4 de tahinli poaca almak için fırının önünde sızmıştık hiç unutamıyorum :D 
(2,244 puan) tarafından
Bide ayıcık gerçi yasaktı ama çıkartırlardı:)
(80 puan) tarafından
Çiçek deyince kendi arasında sozlenmek modası da vardı o zamanlar
(2,244 puan) tarafından
Ayy hiç deme hala var mı acaba :D
Kızzz bide kız kıza kavgalar olurdu üfffffffffff
tarafından
Bizim lise zamanında vardı bu sözlenme))
(80 puan) tarafından
Evet ya belalı tipler vardı. Bizim katta bı kız vardı saç baş yolan cinsten ama çok güzel kızdı hemşirelik okuyordu kirikkaleli. Unutmuyorum :)
0 oy
(48,634 puan) tarafından
adamin biri yurdun karsisina gelip şeyini göstermişti kizlara
(2,244 puan) tarafından
Hahahaa ciddi misin kız :D
(48,634 puan) tarafından
o ara coktu alt gecitten ust gecitten tek gecemezdik efsane donuyodu adamlar seyini gosteriyo diye☺️
0 oy
(80 puan) tarafından
Hangi şehirdi? Ne tanıdık geldi :)
(2,244 puan) tarafından
Aksaray Ortaköy :D
(80 puan) tarafından
Samsun :) demek ki bütün yurtlarda durumlar aynı
(2,244 puan) tarafından
Evet kuzum bide kavga olayları olurdu :D
0 oy
tarafından
Var :)))) herkes ders çalışırken babam icin ağlayan ben sonra sevgilim askere gitmişti oturup ağlyordum   mal gibi :))) 
tarafından
Van canım sen
(2,244 puan) tarafından
Aksaray Ortaköy
tarafından
Senden büyüğüm desene :)
(2,244 puan) tarafından
25 yaşındayım :)
tarafından
Bende 27 olacm
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Ya 2 sene kaldim  cok guzeld canimi. Bir defa makarna yapıyoruz diye ketıl ates aldi:D yurdu yakıyorduk. Salcayi utuyu isitip kucuk tava vardi onla hazırlamıştık. Tabi ketil yaninca görevliler geldi makarnayı yiyememiştik. Kimsede bizi ihbar etmedi yırttik:D
(2,244 puan) tarafından
Bende 2 yıl kaldım çok güzel günlerdi bizde ketılı kaptırmıştık :)
0 oy
(444 puan) tarafından
Oda arkadaşım kykya kettle sokmuştu bigün odayi temizlemistik haliyi klozetin üstüne koymuştuk odaya güvenlik abla geldi o an muhabbet oldu banyoya girdi banyoda prizin yanında nane limon yapmışız onu da unutmuşuz iyiki girmişim dedi kettle i alip gitmisti arkadasimla ml gbi kalip gülmüştük :D
(2,244 puan) tarafından
He yaa o da yasak bizde hep saklardık birinci yıl 8 kişilikti 1 tane piriz vardı 3lü priz bile yasaktı 2. Yıl yarı mzwl kyk oldu da herkesin Yatak başında priz olmuştu :D
(444 puan) tarafından
Yarı özel de olsa sanki mapushane gibiydi :D
0 oy
tarafından

Uniye giderken saclarim cok dokuluyodu nasil olsa kapaliyim diye saclarimi kazittim yurtta kel dolaniyodum beni goren arkadaslarima hasta mi diye soruyomus :) bi de kizlarla dogruluk mu cesaretlik mi oynuyoduk cesaretlik demistim camdan ben saclarimi kazittim diye bagirtmislardi beni :D 

(2,244 puan) tarafından
Hahahhaa kız alemsin :D
0 oy
(4,438 puan) tarafından
arkadaslarim Süleymancilarin yurdunda kaliyordu birgun sadece birgun cok israr ettiler misafir olarak kal diye gittim meger orada 3 4 tane hoca varmis tum kizlardan onlar sorumluymus hica dediysem dini hoca iste neyse girdik yurda bismillah karsimiza hoca cikti bizde merdivenlerden çıkıyorduk bizim kizlr hocayi gorunce elleri onlerinde baglayip kafayi egip duvara yapistilar hocalar gecerken konusulmaz gulunmez kafa kaldirilmazmis hocayi gordugun an hemen hazirola geçip kafayi bukecekmisiz guya hocaya yol veriyorlar ama sanirsin padisah geçiyor şoka girdim hoca dediysem bizden 2 yas buyuk anam dedim bura ne girmeden geri ciktim yurda gulme krizine girerek 
(2,244 puan) tarafından
O ne kız ilk defa duydum öyle bişe :)
(4,438 puan) tarafından
Bende ilk defa gorunce krize girip yukari cikmadan ciktik yurttan
(537 puan) tarafından
Sulemacilarn hangi yurdu
(4,438 puan) tarafından
Nasi hangi yurdu
0 oy
tarafından
Yurtta degil de ogrenci evinde anilarim var olmaz mi :D
(2,244 puan) tarafından
Olur olur daha eğlenceli olur anlat gönder gelsin :D
tarafından
Yer yok diye koridorda uyuyanlari mi dersin, gece gece korku filmi izlemek icin toplasip ruh hastasi arkadaslardan birinin kurdugu tezgahla herkesin altina birakmasini mi, surekli erkek arkadasiyla kavga eden arkadasimin bir gun alkol alip wc de cisini yaparken oturur vaziyette sizmasini mi, allahim neler neler yasandi o evde sjsjsjsjs
tarafından
Ayyyyyyy bizimde 2. Sene kısa bir süre öğrenci evinde kaldım yemin ederim evin içi düğün alayı gibiydi tanımadığım insanlarla karsilasiyorduk ahshssj :D bı akşam kız arkadaşım aradı ama nasıl hüngür hüngür ağlıyor çabuk gelin sibeli cin çarptı Sibel ummusubyan doğurdu diye neyse gittik bende çok korkarım öyle seylerden Allah kahretmesin yanımda yasinle gittim sonra kızın odasına gittim yatakta kanlı bı et parçası var Allah'ım dedjm sana yürüyorum şimdi ummusubyanlara karısicaz meğerse kedi gelmiş yatakta düşük yapmış :D ayyyyyyyyyyyyyyy ne günlerdi ya
(2,244 puan) tarafından
Hahahahahaa ne günler yaa çok özleniyor yeminle :)
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Kızlarla sabah 5 de kalkar sahilde güneşin doğuşunu izlerdik Bulancak da okumuştum tam deniz kenarı akşam 9a kadar Di giriş okulda parti olurdu yurt müdürüne mevlute gidiyoruz falan derdik demezler di akşamin bu saatinde ne mevlutu diye :) yangın merdiveninn anahtarını çalıp gece kaçardık yemekhaneden kahvaltılık çalardık
tarafından
Ahajaha biz kahve içerdik bardakları yıkamaz küflendirirdik bi de kız olucaz aman yaa eşim anlatıyor üniversitede temizlik sırasına koyarlarmış evde bi de kız halimizle bizim pisliğimize bak ahahA
(2,244 puan) tarafından
Şimdi de onları beğenmeyiz:)
Ayy gözümde canlandı yurt anıları özledim yaa:)
tarafından
Evet ben de üniversiteyi zerre özlemedim ama yurdu kızlarımı çok özledim ya))
(2,244 puan) tarafından
Biz bide 1. Yıl normal 8 kişilik odaydı diğer odalar bölüm farklı 1. 2. Sınıf karışıktı bizim odanın yedisi aynı sınıf ikinci öğretim biri de birinci öpretimdi sınıfa beraber giderdik diğerleriyle pek bağ kurmadık zaten yemeğe beraber inerdik ikinci yıl 4 kişilik odalar oldu ikiye bölündük mesaj atardık yemeğe inerken beraber yer çıkardık ve hala o sekiz kişinin whatsap grubu var hala durur :)
tarafından
bizim kyk değildi özeldi ama kykdan beterdi)) biz de aynı sınıftık 2. Sene de aynı eve çıktık
0 oy
tarafından
Gözümde canlandı maziii. Hey gidi üniversite yıllarım, 6 kız bir odada. Camı bile yok apartman boşluğuna bakıyor)) ışığı kapat gündüz bile karanlık o derece bir odada nefessiz yaşadık)) fakirlikten yoğurt ekmekle sahur yapardık, kahvaltıda herkese sanırım 3 tü 3 tane sigars böreği verilirdi her seferinde kavga çıkarıp daha bi fazla alırdık))
(2,244 puan) tarafından
Arkadaşım biz buraya okumaya mı geliriyoruz geçim sıkıntısı yaşamaya mı  derdi :D
tarafından
Bi kumru alırdık 5tlye iki kişi bölüşürdük doyurmazdı bile shahah
0 oy
tarafından
Ayy aklıma geleni anlatayım. Amfide ders isleniyor. Sınıfta 250 kişi var.  En ciddi hocamızın dersi. Sınıfta çıt yok. Arkamda oturan iki kişi gülüp duruyor kikirdi sesleri geliyor. Gülmek bulaşıcı ya bende de başladı bı gülme. Sebepsizce gülüyorum.  Git gide artarak devam ediyor. Hoca dönüp bakmaz mi . Hocamın bakması ile gülmem daha da artmıştı. Buyrun sizi dinliyoruz demişti ay o zaman çok utanmıştım.
(2,244 puan) tarafından
Gözümde canlandı kahkaha attım yeminle :D
(444 puan) tarafından
Aynisini dersanede yaşadım dersin ortasında asagida davul zurnali düğün yapiyolardi yarim saat gülme krizine girince hoca disari cikarmisti :D
0 oy
tarafından

Öğrenci evmizde fare çıkmıştı arkadaş itfaiyeyi aramıştı adam da bize tarif etti işte peymiri elinizle değil çatalla bırakın diye :) bir de yoldan geçenlere tukuruyoduk çocuk gibi :) yurtta da ketil yakalatiyoduk sürekli alinca fişini koparip odanın onundeki çöpe atiyolardi ben de çöpten alıp fişini tamir ediyordum bir dahaki yakalanmaya kadar kullaniyoduk :) yan odada belalı bı kız vardı bizi dövmeye gelmişti saç baş girdik yurttan atıldı biz haklıydık :D

(2,244 puan) tarafından
Kız iyi elinden o işler geliyormuş :D
tarafından
Aynen arkadaşlar takiliyodu tamirci diye :)
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Gece yatakhane ye geldim üst yatakta yatıyorum pencerenin de önü yatağa geldim üstümde ceketin vardı çıkardım pencere de açıkmış hiç dikkatimi çekmemişti sonra gördüm perdeyi çekim dedim yolun ortasında adam bizim yurdu dikizliyor sokak ışığı da içeriyi aydınlatıyor nasıl korktum o perdeyi nasıl kapattımm bilmiyorum gece uyuyamadım korkudan 
(2,244 puan) tarafından
Öyke sapkınlar çoktu yaa

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 181 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 496 göst.
29 Ağustos 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Asbt (177 puan) tarafından soruldu