0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (3,107 puan) tarafından

Kızlar teyzemin gelini var, başlarda onun da sütü azmis mama veriyormus başlarda. Sonra 1 bardak suya 1 kuru incir doğramis 5-6 parçaya bölmüş yani. Onu bekletmis hafif kahverengi olunca içmiş 2 saatte göğsü süt dolmus, bana da söyledi benim sütüm çok az, az önce sagdim sadece 30 cc çıktı çok üzüldüm kızım en fazla mama yiyormuş meğerse. Bana dedi ben de surahiye koydum 5 bardak ölçüsüne 5 incir doğradım şimdi bekliyorm rengini bırakmasını. Siz de deneyin isterseniz. Bakın yazdığını da atıyorm buraya

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kız ictikten sonra yaz bakalım artıyor mu bebegin kaç aylık birde benmki 7 aylık olcak cok azaldı sütüm bitsin istemiyorım
(3,107 puan) tarafından
55 günlük bebeğim, doğduğu günden beri mama veriyorum hem mama hem anne sütü. Ben de bekliyorum rengini bırakmasını bırakınca icecem inşallah ☺️ yarın Sabah yazarım nasıl oldu diye. Ve bu yengemin kızı o kadar çok kilo aldi ki doktor bebeği diyete başlattirdi, sadece anne sütü almasına rağmen obez olacaktı
(1,175 puan) tarafından
Anne sütünden obez olmaz aslında yarıyor demekki. Abkamında öyle bebişi tombik maşallah sütü yarıyor. Benm bebeişim kğvezde filan kaldı göğüs ucum yoktu filan cok zorladı smdi silikonla emziriyorum cok azaldı
(3,107 puan) tarafından
Benim kızım çok şükür ilk günden memeyi tuttu ama işte sütüm yetmiyordu. Dene sen yine de yarın yazarım bu yorumun altına
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım zaten inciri tek başına yesen bile süt yapıyor e suda zaten süt artırır ikisini bir araya getirmiş hepsi bu incir hoşafını da dene oda süt yapıyor ve bide hurma ye sabah aç karnına beş altı tane üstüne de bol su iç bak nasıl süt oluyo
(3,107 puan) tarafından
Hurma hiç aklıma gelmedi ya biri daha demişti ama annemlerdeydim bulamamıştım, inciri de eşim aldı o yüzden hiç aklıma gelmedi tüh. Haftaici çıkar alırım artık bugün geldim evime daha. İnşallah bulurum burda
(407 puan) tarafından
Kuru yemişçilerde ve aktarlarda oluyo genellikle bide hac malzemeleri satan yerlere bak
(3,107 puan) tarafından
Aynen etrafımda kuruyemisci var yarin açık olursa bakarım artık, teşekkür ederim ☺️
0 oy
(947 puan) tarafından
Kız ictikten sonra yaz bakalim ben mama vermiyorum ek gidaya başladım ama sanki süt yetmiyor gibi geliyor bana da ne bileyim goguslerim dolu aslinda ama anlamadim nedendir. Deneyim bende 
(947 puan) tarafından
Ben vermedim mama ama yetmiyor artık büyüdüğü icin bide herhalde artık zaman gectikce azalıyor
(3,107 puan) tarafından
Aynen olabilir. Şimdi içiyorum bakalm nolcak
(947 puan) tarafından
Haberlerini bekliyoruz dört gözle:)
(3,107 puan) tarafından
İnşallah olumlu cevaplar verebilirim :)
(947 puan) tarafından
Insaallah canım:)
0 oy
(20 puan) tarafından
Benşm bebişte mamayla besleniyor  2 haftalıkken mamaya başladık 2 aya kadar emzirebildiğim kadar emzirdim 1 buçuk aydırda emmiyor sağmıyodum 1 haftadır sağıyorum 25 30 ml anca çıkıyor bnde artması için uğraşıyorum   işe yararsa  kesin haber et canım ya
(3,107 puan) tarafından
Kızım rahat durmuyor bu aralar gunde 1 bardak icebiliyorum sadece 60 CC kadar çıkıyor ondan öncesinde emziriyorum
(20 puan) tarafından
30 cc çıkarkendemi emziriyodun benmki emmiyor ben sadece sağıyorum :((
(3,107 puan) tarafından
Evet emiyo ama fazla değil hep ağlıyordu memede
(20 puan) tarafından
Biberonla besleniyorsa o yüzden memeyi reddedebilir bnmki o yüzden bıraktı
(3,107 puan) tarafından
Biberon mecbur veriyorum ama memede süt olduğu sürece emiyo
0 oy
tarafından
Bende yarn incir alip denerim sen yaz bize sabah post ac
(3,107 puan) tarafından
Olur açarım inşallah yarar da hepimiz emzirelim rahat rahat ☺️
tarafından
Aminnn insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 359 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oykununannesiiiiii (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 260 göst.

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...