0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

inanamiyorum.. bunlari gorduyimde.. karsima cikti inanamadim defalarca okudum.   yani nasil kiyar insan canindan bir parcasina.   ya o annelikmi yapilirmi bu ya..  kizlar caninizi sikmak istemedim.. karsima cikdi.. sok oldum.  defalarca okudum.  eskiden  cok kotu olurdum. ama bebeyim olunca  inanin dahada cok kotu oluyorum.  okudugumda gorduyumde resmen oturub agliyorum. bebeyimi kucaglayib  opuyorum.  ya annelik bumu. bazi kadinlar anne olmak icin nelerini vermez. bazilarida ovladinin kiymetini bilmez.

image

20 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Ogluna bir damla goz yasinakitmadi  sevgilisi ayrilmak isteyince goz yasi krizine girdi kalta.k kari namusuz serfsiz canli canli yaktilar yavruyu pislik elime verseler dove dove adam edrm bunu
(50 puan) tarafından
evet ya cocuk ama yine annesini korumus onun yuzunden dayak yemis komalik olmus. annesi sevgilim pesinde.   manyak kadin. ne sevgi ya.. annesin canin dan can var
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Allah belâlarını versin ya 
(50 puan) tarafından
amin canim ya.  o dunyada bunun  hesapin vermeezler zatemn..
+2 oy
tarafından

Allah cezasını versin o kadınında sevgilisininde dünyası ve ahireti cehennem olsun ikisinin de :(

(50 puan) tarafından
cocuk o kadar masumki yine annesini dovunce annesini korumus.. o kadini yine.  ya anlamiyorum bunu akli basinda normal anne yapmaz
tarafından
İşte o bir evlat olduğunu annesini savunmasını bilirken  annesi bir anne olduğunu unutup onu korumamış Allah cezasını versin inşallah o kadının!!
+1 oy
(670 puan) tarafından
Kadın sa. Lak olmasa zaten adam onu pazarlamaz düzgün insan olsa adama resti çeker gerekirse merdiven siler yine çocuklarına bakar belki çocukları aç olurdu ama mutlu olurdu 
(50 puan) tarafından
cocuk zaten sevgilisi dovunce annesini korumak icin araya girmis  komalik olmus. sok oldum oyle anne icin deymezdi. yandirmak ne ya.  bu nasil dusunce tarzi  nasil seyr etmis  yanmasini anlamiyorim.
(670 puan) tarafından
Nasılsa ölmüş demiş her halde geri zekalı alıp gömseydin bari Bi mezarı olsaydı
(50 puan) tarafından
evet  ya.   anlamiyorum gebe kalma istemiyorsun cocugu . korun  ama dunyaya getirib bunuda yapma  ya insanlik diyil bu.
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah aşkına böylelerine anne demeyin

Anne kutsal birsey 

Boyle or**lara yakismiyor o kelime.

(50 puan) tarafından
cok haklisin canim..
0 oy
tarafından
Anne olan yapmaz zaten buna anne denmez dogurmakla olsaydi
(50 puan) tarafından
en cok uzulduyum cocuk yine annesini korumus..  onun yuzunden dayak yemis ya
(3,159 puan) tarafından
Degilmi canim senin cocugun atesliydi nasil oldu
tarafından
Cok şükür  iyi simdilik canim.sagol
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Allah ıslah etsin gerçekten inşallah girdikleri o pislik delikten sağ çıkamaz lar
(50 puan) tarafından
amin cehennemde yansinlar.
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Offff :'( Allahım Yarabbim ne berbat günler yaşıyoruz :'( inleye inleye can verin inşallah pislikler:angry: Ateşiniz bol olsun cehennemde :angry::angry::(:'(

(50 puan) tarafından
evet  ya.  ya   annelim insanlik olmus.. sevgilismis.   sevgilisi dover o cocuk onu korumak icin komalik olmus.  nasil kiyarsin be
0 oy
tarafından
Ay kuzum  cennete melek olarak gitmiş allah ım korusun tüm yavrularımızı  müge anıda mı çıktı
(50 puan) tarafından
bilmiyorumki bende instada karsima cikti fotoqraf orda gordum bende. o melek  oldu  masum cocuk.
(1,204 puan) tarafından
2  aydır müge anli da çalkalanıyor bu olay..  surekli yalan ifadeler le oyaladlar müge yi...  çok şükür artık itiraf ettiler pislikler
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Ne a.... Ne s..... Merakı bu arkadas evladınu gözu görmuyo boyle ş.erefsizlerin :angry:

(50 puan) tarafından
evet.  ya sevgi askda bir anne icin ovladidir.  sevgilisi dover cocugu korur  onu. ama o yinede sevgilisini  arkasinca duser
(1,657 puan) tarafından
Valla kanım donuyo görunce ben kndım kuzınca bıle vıcdanın sızlıyo yanı baska bı adamın cocuga bunları yapmasına gox yummak allah korusun
0 oy
(271 puan) tarafından
Aklım almıyor gerçekten izlemeye duymaya dayanamadım inşallah acı çekmemiştir yavrum rabbim versin cezasını bu ******** vikdansızların keşke elimize verseler şunları etlerini kopara kopara öldürmek istiyorum acı çeksinler işkence edilsin bunlara yine içim soğumaz 
(50 puan) tarafından
evet.  masum bebeklere  anca gucleri yetiyor.. istemiyordum gebe kalmazdim.  ne pokda yiyorsan yi.  cocuklarin ne gunahi var ya.
(1,204 puan) tarafından
Inşallah acı çekmemiş tir ne demek...?  Çivili sopa ile çocuğu dövmüş sevgilisi denen köpek! cinsel istirmarda bulunmuş  elini ayağını kesmiş ler eni sonu yangin süsü vererek evi yakıp  kurtulacaklarini sanmislar adiler.!  :((
(50 puan) tarafından
anneside bakmis seyr etmis bunlari..  yani sevgili cocukdan onemlimiydi. manyaklik bu insan olan  bunu yapmaz..  insanlik diyil.  ya    bir cana insana  canliya nasil yapilir bu ya.    nasil kiyar. hadi o serefsz annesin 9 ay karninda tasidin nasil izin verirskn seyirci kalirsin.  hicmi cani yanmadi ici sizlamadi.. cocuj aglarken.  alcaar.
(271 puan) tarafından
Rabbim acı çektirmemiştir inşallah demek iki gün öldü sanıldığında ne diyeyim başka
(271 puan) tarafından
Leman novruzova maalesef bazı kadınlarda anlamadığım bir erkek düşkünlüğü var ne olursa olsun ne yaparsa yapsın illa hayatında bir erkek olacak Erkeksiz yaşayamıyolar gebersin böylelerine Rabbım evlat vermesin sürüne sürüne ölsün inşallah
0 oy
tarafından
Her doğuran anne olmuyor işte
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Allah kahretsin seni ve o ******** sevgilini
(50 puan) tarafından
amin canim
0 oy
tarafından

Annesini döverken değil cnm çocuk her gün siddet ve tacize ugruyormus. Olay bizim burda oldu 

Rabbim boylelerini ıslah etsin inşallah

(50 puan) tarafından
resimde oyle yazmisdilar. o yuzden. .  amin islah etsin.  cok kotu bunlari gormek.   iyilik insanlik her sey bitmis.
tarafından
Malesef cnm bitmis.  Bi insan sevgilisi için bunlari nasıl yapabilir ya aklim almıyor
(50 puan) tarafından
evet.. ya sevgili ya. cocuga taciz yapacak anne olarak seyr edecek.  siddet uyqulacaksin.  nasil ya.   yani ne bilim nasil yaparlar  bunu.  insan hicmi korkmaz cani yanmaz vicdani sizlamazmim.  nasil kiyar gozyasina.
0 oy
(583 puan) tarafından
O kaşar kadın zaten tipinde nur yok o kadının da adaminda  Allah canlı canlı dünyada  yanmalarini  nasip etsin evlat ya bu evlat bin tane kocaya  bedel onlar nefes alsın  rahat uyusun  diye istedikleri olsun mutlu olsunlar diye ne fedakarliklar yapıyoruz bunun gibi fahiseler de  adam peşinde Rabbim cikarsin onlardan bu dünyada da ahirettede o çocuğun gözü önünde cayır cayır cehennem de yansın lar 
(50 puan) tarafından
amin canim.  boyle insanlar  olmamali.  bunlara insanda denmez yani.    her kesin yerini doldurursun ama ovlad.  canindan can.   9 ay  yolumu beklersin.   dunyaya gelir bir guler tum yorqunluk gider insanda. bebeyin gulsun diye  neler yapar anneler. birde boyleleri var iste.
0 oy
(161 puan) tarafından
Adam kadından ayrılmak istiyormuş ama herseyi anlatır diye ayrılamıyormus demiş ki birine anlatırsan eğer 2 kizini da böyle öldürürüm demiş adı şerefsiz 
(50 puan) tarafından
baska ovlatlarida mi var. bu kadinin.  cocuklarin buyudugu piskoloji. ya ellinden alsinlar  cocuk buyutmeye versinler. o  cocuklarada gunah.
(161 puan) tarafından
Adamin 2 çocuğu kadının 3 çocuğu var şiar yemek yerken ağzından kırıntılar döküldüğü için adamın çocuğu rahatsız oluyormuş şiara diğer evde yemek veriyorlarmış
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Müge de izledim en basindan belliydi zaten bu vicdan yoksunu insan demiyorum yaratik ruhsuzun yaptigi 
(50 puan) tarafından
orami cikmislar.  ben internetde gordum.   hic bilgim yok resim karsima cikdi kotu oldum.
(4,237 puan) tarafından
Evet mügedeydi ilk bastan beri zaten belliydi bunlarin yaptigi vicdan yoksunu adi kadin evladin degl baskasi bile olsa yurek nasil dayanirki boyle canilik yapmaya
0 oy
(188 puan) tarafından
Benim piskolojim bozuluyor böyle seyler okudukca duydukca dünya yasanilamayacak bir yer oldu rabbim bizden gelen neslimizi ailemizi sevdiklerimizi ümmeti muhammedi korusin insallah 
(50 puan) tarafından
amin canimm.
0 oy
(1,948 puan) tarafından

BÖYLE PİSLİKLER İÇİN CEHENNEM İYİ Kİ VAR. 

BU KADIN İDAM EDİLSİN!
YOKSA DA BİZİ İDAM EDİN!
(50 puan) tarafından
evet cok cukur cehennem var.  o dunyada sonsuz dunyada   bir kere yanmakla kurtulmayacakk.
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bunu sonuna kadar takip ettim ve sonunda ağladım inanamadım ya çayla ekmekle beslemiş çocuğu sofraya dahi almamış ağzından yemek aliyo diye 
(50 puan) tarafından
hangi kanaldan veriyorlar?   insan baskasinin coucuguna yapmaz bunu kendi ovladina nasil yapar be.
(1,238 puan) tarafından
Müge anlidaydi o çözdü zaten olayi
(50 puan) tarafından
cok sukur.  insan bakdikca zaten kotu oluyor.
(1,238 puan) tarafından
Aynen cnm demek dünyada kötü anneler de var allah evlatlarimizi korusn
(50 puan) tarafından
amin insanlarq guven olmaz bu yuzden.. vallahi cocuklarimizi korumak gerek her kesden her kotulukden..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 389 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sefikaa45 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde El-Fa-Mi (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 730 göst.