0 oy
814 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Hep kaynanamı konusucaz:) nasıldır kaynataniz saygısızlık yapmam ama çokta haz etmem

40 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Hiç sevmem bide benim eşimin babası ölmüş.. Kayınvalidemin ikinci evliliği.. Adam da taktı bana sürekli uğraşıyor bende deli oluyorum
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Bzmkı sessz sakın kndı halinde ama kaynana dusman basına:)) 
0 oy
tarafından

Bazı ufak can sıkıcı huyları vardır ama kalbi temizdir sıcak kanlı adamdır severim kendisini :)

0 oy
tarafından
Bişeycige karişmaz kaynatam ikiside iyidir ya:)
0 oy
tarafından
Nefretinde ötesinde bi duygunun varlıgını bana tattıran adam. Kalbıme kini mefreti aşılayan bir ınsanın ölmesini istemeyı ogreten adam. Tiksiniyorum ondan. Boyle hıssettgm adama saygıda kusur etmıyorum ama ramak kaldı bogazına yapısmama. 
0 oy
tarafından
Hiç birini sevmem
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Iyidir hosturda pek guvenilecek biri degil 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Alzaymır gibi bişey kayınbabam ,hasta, ağzı var dili yok, sakin sessiz
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kaynanam samsunda Kaynatam artvinde ben elazigda benden uzaklar 2.5 sene kaynatama baktim allah razi olsun hic zararı olmadi bana
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynatamda çok iyiz valla sadece çok konuşur ve sürekli bişeyler yiyin yiyin der dk başı önümüze bişey getirir :D oda iyiliğinden tabi şakalaşırız hep o bana ben ona espri yaparız en son horlamandan karşıki dağlar yıkıldı dedm çok gülmüştük :D 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kayınbabam iyidir canım saygida da kusur etmem 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Cok iyi kalpli gelinine bile kalkıp su getirebilecek çay doldurabilecek derecede saygılı ve saygıdeğer birisi.. her konuda Allah ondan razı olsun gelini değilim de kızıyim sanki. Babamdan hiç farkı yok benim için .babam neyse kayinbabam da aynı. 
0 oy
tarafından
Çok severim. Hep güler tebessum eder. 

Ama kaynanam icin ayni seyi soyleyemicem. Ikisi arasinda daglaaaaarrrr kadar fark var.
0 oy
(133 puan) tarafından
Bal gibi adamdır.  Cok ilgilenir benimle 
0 oy
tarafından
Evine yurduna bakmaz eline geçen parayı içkiye yatırır içer sicar gelir eve yatar Allah'ıma şükürler olsun eşimde tam tersi ben babam gibi olmiycam der sigarayi bile bıraktı
0 oy
(92 puan) tarafından
Ha babam ha kaynatam. İkisidə benim için aynı hic bana gelin gibi davranmadı yeri gəldiyində babam gibi oldu yeri gəldi abi gibi bir büyük gibi 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Herkes kendisinden korkar çekinir çok serttir hiç dr sevmem kendisini 
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Kayinvlidemden daha çok severim
0 oy
(2,091 puan) tarafından

Benim kayinbabam ceza evinde daha doğru düzgün tanıyamadım bi kaç kez  gittim orda gördüğüm kadarıyla çok iyi dışarda hıc görmedim:(

0 oy
(76 puan) tarafından
Harikadırrrrr. Cok cok severim öz babamdan farkı yokturdur benim icin.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 173 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 644 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 355 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,399 göst.