0 oy
390 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi
......

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pek kullanisli gözükmüyor ne kadar kullanacanki anca 4 ay kullanırsın sonra çocuk hareket etmeye başlayınca atar kendini yere normal beşik al canım bence 
-Reklam-
0 oy
(2,951 puan) tarafından
Bizim gelinimiz kullaniyor bundan kolik bebeklere birebirmis ama bence donmeye falan baslayinca dusme ihtimali yuksek
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bjdnan kesinlikle alma çok ufak çok küçük hiç kullanışsız 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
3 aylıkken aldım sanırım, 7 aya kadar kullandım. Bir gün uyurken mutfağa gittim geldiğimde dönmüş sallanıyordu, kaldırdım hemen. Ama çok işime yaradı kullandığım süre içinde. 
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Ben aynısını aldım kızım hep aradaki boşluklara grdi oraları doldurmak gerekiyor ayrıca tahtaları demire carpıyor hiç kullanışlı olmadı benm için letgodan  sattım 100 liraya
0 oy
tarafından
Bizde aldik ama ben evde degl şehir dışına aileme felan giderkn piknigegdyoz gderken kullanıyoruz kolay söküp taklyo öyle isime gelyo ama bebek ağırlaşnca olmuyo yan dönüyo
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Biz aldık bin pişman olduk bı kaç ay kullanabildiği hele kenarlarındaki demirlerin zamanla asinmasindan dolayı o sesi varyaa allahimmm sana geliyorum bebeğin uyicagi varsada uyumuyodu gorumceme verdim oda aynısını dedi sidmi ikinci geliyor vereyim kulan dedi aman aman dedim
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Kiz bundan civilde var ben gordum 300 yada 350 tl ydi
0 oy
tarafından

Kızım 15 aylık uyurken kullanıyorum hiç düşme yaşamadım

image

0 oy
tarafından
Benim babam yaptı bana hamak beşik bir yasına kadar kullandım şimdi salıncak olarak kullanıyor kızım öyle oynuyor kendi kendine ben çok rahat ettim tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 283 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 500 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde irmakebru (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 175 göst.
18 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,533 cevap

34,515 kullanıcı

...