0 oy
404 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (75 puan) tarafından

33 haftalik gebeyim kızlar manisa devlet hastanesindeki doktorum bana suyun gelmiş azalmış acil doguma giriceksin dedi beni manisa celal bayere sevk etti gittik esimle doktor baktı hersey normal dedi sonra nts de azicik şancı çıktı açılmam olduğunu soylendi yatırmak istediler yatmadim ciktim özele gittim adam daha muayene etmeden beni basindan atmak istedi bari ultrasonla bide siz bakin dedim evet evet oyle git hemen yat hastsneye dedi esimle karar alıp istanbula geldik imza atıp çıktım ümraniye kadin dogum hastanesi suyum geliyormu diye 2 kere alttan baktı ve nts bebegimin suyuna bakıp herşeyin normal oldugunu söyledi bana bunları yasatanlara hakkimi helâl etmiyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Suyun geldiğini sen anlarsn canim
(75 puan) tarafından
Surekli idrara cikiyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,770 puan) tarafından
Ümraniye de orda bende yattım cnm 33+3de doğum yaptım başka hastaneye sevk edilerek bende 

Çok zor şeyler yaşadım bende seni anlıyorum Allah yardımcın olsun ♥️ Rabbim iyi doktorlar ile karşılaştrsn ins
+1 oy
tarafından

Pardonda adam yatis vermis sen kendi isteginke yatmak istemedigini ciktigini yazmissin

Demekki adam birsey yoksa bile tedbir amacli takip etmek istemis.kendiniz doktordan iyi biliyorsunz galiba ordan cikip baska yere giderken bile acilman devam etmis olabilir ondan sonra hakkimi helal etmiym nidalari atiyorsunz
(75 puan) tarafından
Saçma saçma konuşma istersen suyun az diyolar ama değil gayet normalmis diyroum sana
(75 puan) tarafından
Doktora gittim zaten bişeyin yok dedi bana sonra hemşireler tutmak istediler ben böyle bişy gormedim niye diyo bana acilen ameliyat iyice emin olmadan neden konusuyo
tarafından
Gayet normalmis de ne diye ordan oraya gezdin dr dr
(75 puan) tarafından
Çünkü bi diyo suyun az bi diyo yok değil açılman var bi öyle bi böyle ben niye kendimi riske atam
0 oy
(119,069 puan) tarafından
Kiz o su cok acayip akiyo gelse anlamaman mumkun degil
(759 puan) tarafından
çok doru dedin 2 bardak suyu yere köyüyorsun sanki öyle oluyor Kuzum
(14,951 puan) tarafından
Ben hiç anlamadım suyumun geldiğini. Yavaş yavaş akmış. Terle karıştırdım. 2 haftada az az bitmiş. O yüzden bebeğimi 1 hafta erken doğurdum. Anlaşılmayabiliyor yani.
(759 puan) tarafından
Benim gece saat 2 de geldi suyum Sabah 9 a dogurdum suni sancı çok zordu yaa
(14,951 puan) tarafından
Ben de 12saatte suni sancıyla doğurdum. Zor gerçekten ama napcan mecbur doğuruluyo içinde tutamazsın çocuğu :)
(759 puan) tarafından
Evvet kuzum o anı yasamak hepimiz için çok zor o sancı dogumdan sonra rüyalarımda görüp aglıyordum ilk dogumumdu çok kötüydu Amma bebislerime deyer onlar bizim canımız gercekten
0 oy
tarafından
Keşke her gittiğin yerden yazılı kağıt alıp sağlık bakanlığına şikayet etseydin ama tabiki o anda kimsenin aklıma gelmez sen kendine dikkat et yat dinlen sürekli idrara çıkmak suyunun geldiği anlamına gelmez canım her suyu azalan bebekte kat diye dogurtulmaz bol bol taze sıkım havuç suyu iç fazla uzun mesafe yürüme ağır iş yapıp kendini yorma emi canım benim bir şey olmaz allahın izniyle 
0 oy
tarafından
Aynı şeyleri yaşadım canım bak ben de. Özelde doktorum vardı.  Planım orda doğurmaktı. Fakülteye bi test yaptırmaya geldim hemen doğuma aldılar bebek riskte dediler suyu yok kritik dediler. Özelde doktor normalsin demisti oysa. Neyse fakültenin dediğini özele aktardım. Kadın bana banane dedi madem gittin bakmam dedi. Fakülteye yattım mecburen çünkü Bi güzel korkuttular sonra 3 gün sancı derken sonunda sezaryen ile aldılar. O süre zarfında kötü psikolojim vardı. Fakülte kötü davrandı. Ben de helal etmiyorum. 3 gün boyunca değişti doktorum. Sabit kalmadı.  Neyse neye niyet neye kısmet 
(75 puan) tarafından
Bende yokmus bisey bosuna hayatımı mahvettiler ya
tarafından
Hamileyken dikkat etmek gerekiyor canım. Doktor çok önemli. Bizler de ana olarak mecbur yavrularımızı düşünüyoruz hemen gerisi boş oluyor.
(75 puan) tarafından
Yarın başka doktora gidicem ben
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Siz gittiğiniz heryerde açılmanizin olmadığını ve suyunuzun gelmediğini duymak istemişsiniz bence 2 doktora inanmayıp 3.ye ona da güvenmeyip 4.ye gitmişsiniz. Ya o 2 doktorun söylediği doğruysa ya son doktor yanılıyorsa?  Ayrıca neden yalan söylesinler onlarda. Her zaman duymak istediğiniz şeyler gerçekler değildir sonradan pişman olmazsiniz inşallah 
(75 puan) tarafından
Ilki bana sadece ultrasona bakıp konustu beni sevk etti ve sevk ettiği yer suyun iyi dedi bu seferde açılmam oldugu soylendi bi.oyle bi öyle konustular yani ve bunları bana ayakta bekleterek yaptilar
(165 puan) tarafından
Ya bir de ne cesaret o halde kalkıp İstanbula gelmek. Düşünsene yolda birşey gelse başına bebeğe birşey olsa ne yapacaktın. Allah yardım etsin ne diyim.
(75 puan) tarafından
Bi oyl3 bi böyle konusurlarsa sende gidersin inan
0 oy
(264 puan) tarafından
Canimher doktor doktor degil gebeyken bende cok gezdim. Meshur kanuni egitim arastrmaya gittim istanbulda herkea dogmu yapar memnun hatta doguramayani ozele sevk eder yazili kagitla ucretsiz dogm olur. Bana kanunide oyle bir pislik kadin denk geldiki doktor demeye bin sahit lazim. Ismi ebru bayrak saglk bakanligina sikayet etrm ancak ses kaydi gorntu yok diye kabul edilmedi 41. Haftada gittim gec yat dedi bana 41a kadar doguramamissin ben napayim dedi senin anan seni nasl dogurdu dedi ultrasonda karnima bastirdi bebege vurdu engellidir zaten bundan hayir yok sana dedi iliskiye girmeyi gebe kalmayi biliyon dogurmayi bilmiyon dedi pislik ahlaksiz edepsiz sok gecirdim agladm cvp verdm ama bastiramiyorum kendmi suclu hissettm o an mantigim beynim dondu gercekten bende ve bebegmde sorun mu var dedim sonra rulo peceteyi firlatti yere ben yatarken karnimda jel vardi kalk al yerden benmi verecem dedi edepsiz pislik odada 2 hasta daha vardi benle birlikte onlarada elinde  kagitlar varmi test sonucu bagirdi asagiladi ciktilar salonda agladm eslerimiz geldi o iki kadininda esi geldi ses gurultu hepimz bashekime sikayet ettk sonra kacarak uzaklastm ve onun yuzunden baska yerde dogm yaptm. bashekimde bi sikayetnz varsa saglk bakanligina gidn dedi ben ne oldu anlamadm bide kapida ses ve gorntu almak yasak diyor. Allah bildigi gbi yapsin sonra cikarke  kendm dogumhanenin kapisindan 3 ebeyle gorustum bal gbiler insanlar bahsettim ona giden yok diyor sen baska doktoer gel dogurtalim biz vs. Dediler ama ciktim ordan bi dahada gitmem 
(264 puan) tarafından
Bu egitim arastirmalari saglk bakanligi denetlemiyor onlar bakmiyormus bu yuzden cok rahatlarmis ama her doktor bi degil. Allah hayirla dogm yapmak nasio etsin Allah hayirli insanla merhanetli bir insanla karsilastirsin
(14,951 puan) tarafından
Şok oldum ya. İğrenç biriymiş gerçekten o doktor.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 269 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 205 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 632 göst.
0 oy
21 cevap 1,104 göst.

377,901 soru