0 oy
1,104 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından

imagekkızlar karnım düşmüş mü.m karın düşünce doğum kaç güne gerçeklesıyor bilgisi olan ?

image

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düşmüş sanki kaç haftalık
(50 puan) tarafından
37+3 canım, cuma günü nstde sancı çıktı doktor yatış verelim dedi, istemedim. 2 gündür beklemedeyim ve karnımda düştü sanki ama bekliyorum diye kuruntu mu yaptım acaba diye korktum
tarafından
Rabbim bir avazda kurtarsın seni
(50 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bebisin erkekmi☺️
(50 puan) tarafından
Doğrudur canım, belkide erkektir tam emin olamıyoruz ki elimize alana kadar :)
(44,603 puan) tarafından
Kaç kez kız dendi
(50 puan) tarafından
15. Haftadan itibaren hep kız dendi hiç erkek denmedi canım, 4 doktor değiştirdim ben. 24. Haftada ayrıntılıdada kız dendi, her kontrolümde sorarım kız diyorlar, bende 37 haftalık oldum artık herseyini pembe aldım, erkek olursada pembiş pembiş giyincek herşeyini :D
(44,603 puan) tarafından
O zaman kızdır
(50 puan) tarafından
Hayırlısı canim, biran önce kucağimıza almak nasip olsun insallah :)
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben onalara inanmıyorum canım yaaa valla benim karnım hep yukarıdaydı hiç inmedi diyebilirim 
(667 puan) tarafından
Valla canım 41+2 günü gördüm suniyle doğum yaptım ilk oğlum kolay oldu ama bu bebişim gelmek istemiyodu heralde:D
(50 puan) tarafından
Banada yatış verceklerdi canim, nstde dogum sanciların başlamış dendi, ben evde çekmek istiyorum düzene girsin öyle gelirim dedim. 2 gündür ne gelen var ne giden, yatışım yapılsaydı banada suni verirlerdi heralde canim, keşke yatsaydım şuan bebişm elimde olurdu diyorum
(667 puan) tarafından
Benimde aynı oldu canım imza atıp çıktım 3 gün içinde doğurmazsan gel dediler saolsun oğluşum annesi suniyi yedirttiki rahatlayıp dünyaya geldi
(50 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsünler inşallah canim :)
(667 puan) tarafından
Amin canım inş
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Valla oglum hala midemin ordaydi ben doguma gittigimde canim :) Cok dusmeyle alakasi yok 

(50 puan) tarafından
Bunuda sorcaktım canım, karın düşmedende doğum başlar mı diye :)
(1,158 puan) tarafından
Basliyor canim dedigim gibi benim hep yukardaydi oglum yani hatta hep diyorlardi karnin hic dusmemis sen dogurmiycan galiba diye :D nitekim doguyor ama illahide dusunce dogmuyor :)
(50 puan) tarafından
Tabiki canım, zamanı gelince gelicekler ben sabırsızım kızımında gelmeyi niyeti yok gibi, kaldık ortada :):)
(1,158 puan) tarafından
Gelir canim merak etme allah hayirli zamanda kucagina saglikla almayi nasip etsin insallah :)
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Düşmüş  canm:)

(50 puan) tarafından
Saol canım benim, bende 2 gündür sancılarla düştü hissediyorum ama kuruntu mu yapıyorum diye korkmuştum bir :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Onu bilmiom da ne kadar sivri kız hehe koca göbüş seni maşallah :) sağ salim kavuştursun Rabbim 
(50 puan) tarafından
Amin canım benim, ilk gebeliğimde hiç yoktu, bunda çıksın diye çok dua ettim, çok tatlı duruyor kimde görsem özenirdim, dualarim kabul oldu tombalak bişey oldum :D
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Düşeceğimi kalmış kız bebek firlicak gibi duruyo:)))
(50 puan) tarafından
Fırlasın artık canım, beklemekten benim tansiyonlar fırladı çünkü :D
(1,908 puan) tarafından
Ahhahaha hayırlı doğumun olsun insallh
(50 puan) tarafından
Inşallah canim cümlemize :):)
(1,908 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(228 puan) tarafından
Doğum yapsan hiç yapmamış gbi olucan benim her tarafım aldı basenler filan erkek galiba 
(50 puan) tarafından
Yok canım kız, son 2 gündür sancılarla şekli değişti, ondan sordum düşmuş mü diye :) şimdi her gören erkek diyor inşallah değişmez yoksa herşey pembe :D
(228 puan) tarafından
Banada hep erkek dediler akrabalar kızdı yani kaç doktor baktı kız çıktı bende korkuyordum herşey pempis ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
0 oy
tarafından
Kız valla böyle göbek görünce ben çok korkuyorum nedense :D
(50 puan) tarafından
Niye korkuyorsun ki :D benim hoşuma gidiyor böyle çok çıkınca, penguen gibi yürüyor hamişler çok özenirdim :D
tarafından
Valla iki gebelikte de böyle cikmadi karnım az çıkmasına rağmen gene sevmezdim ne bileyim hoslasmiyom ben çıkmasından :D
(50 puan) tarafından
Dogrudur canım :) ilkinde senin gibiydim, dua ettim hep çıksın diye, duam 2.sinde kabul oldu fazlasiyla :D
0 oy
(5,298 puan) tarafından
Evet kız baya duşmuş 
(50 puan) tarafından
Bende suni istemedim çikışımı aldım ama sabırsızlanıyorum diyorum keşke yatırsalardı šan bebeğim elimde olurdu
(5,298 puan) tarafından
Açılman varmıydı
(50 puan) tarafından
Bakmadılar yatışı kabul etseydim bakılacaktı
(5,298 puan) tarafından
Ayy hKında hayrlsı olsun inşşalah
(50 puan) tarafından
Insallah canım cümlemize :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Tam basket topu gibi he :D aşağı yukarı anlamıyorum ben öyle seylerden
(50 puan) tarafından
Bende canım, bide bu 2. Hamileliğim sözde. Ilkinde ev içinde yaşıyordum hiç anlamadım ne ara hamile kaldım ne ara doğurdum. Bunda yalnızım diye gün sayar olduk :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Evet kuzum biraz düşmüş sağlıkla gelsin minnak
(50 puan) tarafından
Inşallah canim, beklemedeyiz hala
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Benimde böleydi doğmadı  valla sezaryan la aldilar
(50 puan) tarafından
Benim ilki normal oldu bunda ne olur bilemem tabi
0 oy
tarafından
Düşmüş sanki hamile olduğum günleri özledim ya 
(50 puan) tarafından
Bende doğum yaptıktan sonraki günlerimi :) 2. Bu dört gözle bekliyorum canım :)
tarafından
Hayırlısı ile o günlere kavuşursun inşallah  canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İlk gebeliğim hiç anlamam canım ama sağlıkla al inşallah kucağına

(50 puan) tarafından
Inşallah canim benim, rabbim hepimize nasip etsin :)
0 oy
(1,426 puan) tarafından
36 da düştü hatta senden daha aşağıdaydı 39 hafta suni sancıyla doğum yaptım yani karın düşmesi bence çokta önemli değil 
(1,426 puan) tarafından
Kesinlike annemde diyor 4 tane çocuk doğurdum hiç karnım düşmesi 40 haftada geldiniz hepiniz dedi
(50 puan) tarafından
Sabırsızlandigimizdan neden arıyoruz kendimize aslinda, istiyoruz ki biri aa dogumun yakın desin sanirım, söyledikleri zaman çok mutlu oluyorum çünkü çok sabırsizım canım :) tabi bebiş ne zaman hazırsa o zaman gelecek, elimizden gelen bişey olmuyor :):)
(1,426 puan) tarafından
Haha bol bol uyu bu dedigimi yabana atma çok ararsın uyku :D 14 aydır uyku ne unuttum:)
(50 puan) tarafından
Aşırı uyku düşkünü biri olarak uyumaktan tiksindim kız :)
(1,426 puan) tarafından
Haha bide bu soruyu doğum yapınca soracam sana özel msj atacam:)
0 oy
(8,963 puan) tarafından
Yaa masaallah kız... o günlerimi özledim bak aklıma geldi ne de çok yakışmıştı:)
0 oy
tarafından
Kârın aşağıya düşünce noluyor 
0 oy
(1 puan) tarafından

Yok canim baya yukarda benim 40 'tan sonra yavaş yavaş indi 42. Haftaya girceğimizde doğum yaptım <3 

0 oy
(2,241 puan) tarafından
Doğumu bilmem ama baya inmiş aşağıya Allah tek avaz kurtarsın inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 428 göst.
30 Mart 2021 Aile kategorisinde Zelis18 (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nazlı mert (370 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 321 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zeynep Osman (16 puan) tarafından soruldu

378,169 soru

11,318,405 cevap

34,765 kullanıcı

...